Šta je novo?

Google Pixel 2

Meni evo 10 meseci Pixel 2 radi kao zmaj. Baterija je vrlo prosecna (jos sam pre njega imao Moto Z2 Play), ali za moje potrebe (prvih 8-10h svakog dana za kompom na poslu, kada fon i ne uzmem) je ok, kao sto bi i svaka bila maltene.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
Slabi dosta baterija posle godinu i po dana korišćenja. Što ti ne možeš da znaš jer nikada ne koristiš toliko dugo telefon. [emoji23]
Kada si kukao na pixel zbog loše baterije ja sam ga hvalio, ali ti dosta više koristiš telefon na lte.
Pa ok, ali slabi na oba telefona kontam, pogotovo ako su iz istog doba ;)
Meni evo 10 meseci Pixel 2 radi kao zmaj. Baterija je vrlo prosecna (jos sam pre njega imao Moto Z2 Play), ali za moje potrebe (prvih 8-10h svakog dana za kompom na poslu, kada fon i ne uzmem) je ok, kao sto bi i svaka bila maltene.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Vreme ti je za P3 polako [emoji56][emoji847]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Na XL modelu baterija sabija, lagano pregura dan i ostane još % dosta.
 
@Proday
Zapravo, cekam P4a, brzo ce izaci, samo se bojim da ce ga dugo biti nemoguće nabaviti kod nas...

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
Stigla majska zakrpa.

695df97ce322b6a821da510c1f0d74a6.jpg


Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
Na kom ste Google Play system update?
Kod mene jos uvek zakucano na October 1, 2019
 
Pff, citam sad da ce Android 11 tek u nov/dec stici na Pixel 2 OTA... Nije ni cudo da moj bivsi niko nece da uzme, stoji na oglasima k'o gubav... :D
 
Ne, zadnji update ce biti u decembru. Meni je stigao 11 prvog dana, sve regularno bilo.
 
Ahaam, onda nisam dobro razumeo.

Pa ok, dec. 2020. - to je jace od 3 godine podrske, puna kapa. A realno, telefon je i danas konkurentan (dizajn najmanje, kamera svakako).

Sent from my motorola one fusion+ using Tapatalk
 
Haha, videcemo. :D

Sad je cena vec izrazito niska, ako mora i dalje dole, pre ce to ostati nekom iz familije.

Sent from my motorola one fusion+ using Tapatalk
 
Tako sam ja hteo da se rešim Nexusa, pa bio neko vreme kod majke, evo ga sad nazad kod mene. Hoću da uporedim kameru sa Nordom, samo nikako da nađem vremena.
 
Starting later this year, genuine Pixel spare parts will be available for purchase at ifixit.com for Pixel 2 through Pixel 6 Pro, as well as future Pixel models, in the U.S., UK, Canada, Australia and EU countries where Pixel is available. The full range of spare parts for common Pixel phone repairs — things like batteries, replacement displays, cameras and more — will be available either individually or in iFixit Fix Kits, which include tools like screwdriver bits and spudgers.

I red je bio. A svaka cast sto idu tako daleko unazad.
izvor: Gugl blog
 
Nazad
Vrh Dno