Šta je novo?

Google Pixel 2

A garancija ovde? krastavac puknes ozbiljnu lovu na telefon i onda se pozdravis sa garancijom u Srbiji

S8+ TT
 
A garancija ovde? krastavac puknes ozbiljnu lovu na telefon i onda se pozdravis sa garancijom u Srbiji

S8+ TT
Odnese ga sledeće nedelje u usa i zameni za novi. Cimanje jeste ali evo za koliko sam mobilnih promenio u životu, nikad ništa nije crklo ni na jednom.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Kad vam je realno prso telefon u garanciji poslednji put, ne racunam tesla i sl brendove.. Ako je sve ok prvih 2 dana, taj telefon ce raditi kako treba, isto ne racunam kad ga svojom krivicom pokvaris..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Kad vam je realno prso telefon u garanciji poslednji put, ne racunam tesla i sl brendove.. Ako je sve ok prvih 2 dana, taj telefon ce raditi kako treba, isto ne racunam kad ga svojom krivicom pokvaris..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
Ovo kažeš ljudima koji su imali N5X i koji su većinom na ovoj temi? Realno... Ne, ne mora da znači da će raditi normalno ako radi ok prva dva dana.
 
Zaboravio sam i LG da navedem kao primer sa Teslom [emoji14]

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Kad vam je realno prso telefon u garanciji poslednji put, ne racunam tesla i sl brendove.. Ako je sve ok prvih 2 dana, taj telefon ce raditi kako treba, isto ne racunam kad ga svojom krivicom pokvaris..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk

S7E roze linije po ekranu?
 
Pa LG će valjda proizvoditi veći.
 
Nece ga biti u Evropi ili sam lose razumeo?

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Još ništa nije zvanično, ali USA tržište im je prioritet, tako da će verovatno biti ista priča kao i prošle godine.

Sent from my Sexus 6P using Fapatalk
 
Biće ga u Evropi isto kao do sad...

Mi ovde smo druga priča :(.
 
Kad vam je realno prso telefon u garanciji poslednji put, ne racunam tesla i sl brendove.. Ako je sve ok prvih 2 dana, taj telefon ce raditi kako treba, isto ne racunam kad ga svojom krivicom pokvaris..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
6p poslije godinu dana...

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
And Here is the Pixel 2 XL in Black and White, Starting at $849

google-pixel-2-xl-black2.jpg
google-pixel-2-xl-white1.jpg


http://www.droid-life.com/2017/09/19/google-pixel-2-xl-exclusive/

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Beli je lep,kad bi još i prednja strana bila crna. Za cenu šta reći.

Sent from my OnePlus 3T using Tapatalk
 
Ne znam šta da mislim, ajde da budemo pristrasni i da kažemo da je čudno lep :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Meni je vrhunski...

Teško mi je da zamislim da je beli beo i napred, ali kakvi su trendovi, ko zna.
 
Unakaziše ih sa ovom kamerom i polovičnim staklom. A tek ovaj yin-yang XL.

Sent from my Sexus 6P using Fapatalk
 
HTC će verovatno biti teško dovući do nas, kao i prvi Pixel. Za LG ima nade (ako uporedimo situaciju sa 5X-om), ali dok mu cena ne padne sa (pretpostavljam) 900 evra na neki prihvatljiviji nivo, ostarićemo.

evo za koliko sam mobilnih promenio u životu, nikad ništa nije crklo ni na jednom.

Digitizer na N4, USB port na N6 i bootloop na N5X, nismo svi te sreće :D
 
E da, dobro me podseti...crkao mi bio usb na z3 compactu, ali sam imao ono magnetno punjenje pa na to nisam ni obraćao pažnju :D Dabog to bio sav baksuz sa telefonima!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Vise izgleda nema poente kupovati Pixel pored iP koji ima 5 godina podrske za razliku od ove jadne 2 od Gugla. Hoce da budu Apple a u startu zakidaju.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ima nas kojima se ios ne dopada.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ne dopada se ni meni uopste, zato i jesam na androidu i ipak bih pre uzeo pixel[emoji1]
Ali ljudi koji ne vole custom-izaciju izgleda nemaju bas mnogo razloga da kupe preskup android.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Vise izgleda nema poente kupovati Pixel pored iP koji ima 5 godina podrske za razliku od ove jadne 2 od Gugla. Hoce da budu Apple a u startu zakidaju.

nenormalnom broju ljudi to uopšte nije kriterijum. da jabuka ograniči apdejte na dve godine, bilo bi sr***a, ali bi svi podanici i dalje kupovali isti za $1000.
lično, da biram između dva ekvivalentna modela (koliko je to moguće, računajući i apdejte kao kriterijum) jabuke i androida, a da pritom koštaju isto, opet bih uzeo ovo drugo.
 
Ali fora je sto apdejti ne traju isto pa su tu daleko od ekvivalentnog[emoji4]
Ali u pravu si, vecina i nema pojma o apdejtima, rekao bih da manje o njima znaju ovi sa androida nego sa apple-a, bar je takvo moje okruzenje. Nisu navikli na njih[emoji1]

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
@beyondtime

Ono gde je najveća razlika je kod garancije jer realno ne daje mi se 700-800e za telefon bez validne garancije.
 
Nazad
Vrh Dno