Šta je novo?

Google Pixel 2

Jurio sam koje sam mogao.. htc10 , 6p.. koji još postoje a da nisu 700e ili ip7 koga nikada u životu ne bih uzeo ?

Jak izbor ubilo se , htc10 , u11 , ip7 , 6p i mate9. ( Mada većina njih ni nema prave stereo zvučnike napred )

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pa nema niti će imati :)
To više ni htc-u nije prioritet ...

Samo znam da mi se ove dimenzije ne sviđaju :

s8_size_4.jpg


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Pa videćemo sa pixel2 da li je Google prepoznao želje pot. kupaca

Edit:
Tu se slažem , youtube zarada za Google će biti mnogo veća jer je za korisnike mnogo lepše da gledaju klipove sa takvim zvučnicima , što je najgore na to sam i ciljao u prvom postu.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Prepoznao je YouTube ...

ps. Zaboravih i Google Play Music jer ga ne koristim :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Why would Google make the Pixel 2 and Pixel XL 2 look so different?

This leads us to the topic of the day: by all reports, the upcoming Google Pixel 2 and Pixel XL 2 are going to have different designs from each other in a couple of key areas.

CAD renders released a few weeks ago, along with leaked photos of the device in the wild, suggest that the Google Pixel XL 2 will feature bezels more in line with what we see on the LG G6, while the smaller Pixel 2 will sport a front panel that looks more like a Nexus 6P. So, while the bigger device will likely sport a display with rounded corners and an 18:9 aspect ratio, the Pixel 2 might not look like the future phone we were hoping for.

http://www.androidauthority.com/google-pixel-2-xl-look-different-793376/



Google Pixel 2: Revealed in HTC FCC filing w/ Android 8.0.1, ‘Active Edge’ squeeze feature

https://9to5google.com/2017/08/15/htc-made-google-pixel-2-fcc/

Stižu sa 8.0.1 i Snapdragon 835!
 
Poslednja izmena:
Biće veći $1499 a manji $1199 [emoji23]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
8.0.1 hmmm , kada to krece u prodaju!? septembar ili oktobar!?

Sent from my Nokia 5
 
Oktobar , tako da mislim da će ipak doći sa 8.1.

Verovatno predstavljanje istog datuma kao prošle godine.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Da, da, znam, nego malo sanjarim. :)
Nije ni to loše, samo je ona uvećana kamera ružna.

Sent from my Sexus 6P using Fapatalk
 
Mozda time nagovjestavaju brutalnu kameru ko zna

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Za mesec dana dolaze pixeli :) kako se piše i jedan i drugi ip68. Osnovni modeli 64gb.

there will be no 3.5mm headphone jack on the device, with Google instead opting to add front-facing speakers.

Unfortunately, we don’t have any new details on the camera, other than to say that the source that provided us with these images says that the phone is sticking with EIS. This person also reiterated what we heard earlier this year: low-light performance is a primary focus. The person also says that, with the exception of the display, both devices will have identical specs — just like the original Pixel.

Finally, a trusted source says that accessory manufacturers have PR embargoes for Pixel 2 products until October 5th, the same day that Evan Blass originally reported that the phone will launch.

https://9to5google.com/2017/09/06/p...k-model-64gb-128gb-storage-ip-68-google-lens/

Ovi ako ne budu koštali po 1000$ google ništa nije uradio :)


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pričalo se nešto da će biti i treći, budget pixel, kamo lepe sreće :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Eto ti Mi A1, to ti dodje budzet Pixel :D
 
Ma taj Mi A1 je baš budžet - ima kameru kao ajfon tako da je bzvz
Ako ništa bar je 200€ :D

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Dobra reklama :)

[youtube]etmUU1bs41s[/youtube]


Biće to zver ali nadam se da neće biti 1000e :/ . Mada svi prate jabuku tako da je gotovo sigurno ta cena
Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Uf jedva cekam da vidim kakvo ce ovo cudo biti, koji hypee...
 
Znači jaka baterija i 64 ili 128gb osnovni model

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Što se mene tiče i 32GB dosta ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Iskreno se nadam 64/256gb modelima!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Pa to je gotovo sigurno. Ali šta mi imamo od toga kada se maltene neće prodavati u EU ? :/

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Potvrđeno to? [emoji848]

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Za 64gb mislim da jeste , to jest u svim info da sada se to pominje sa base model.

Što se tiče prodaje u EU ponovo očekujem istu priču iako ga lg proizvodi.. USA tržište im je očito prioritet

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Pa to je gotovo sigurno. Ali šta mi imamo od toga kada se maltene neće prodavati u EU ? :/

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Pa kako ko, od ovih mojih programera i it stručnjaka svake nedelje je neko tamo i nikada im nije bio problem da nešto donesu...poenta je samo da naprave dobar i cenovno prihvatljiv uređaj, lako je za ostalo.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno