Šta je novo?

Google Pixel 2

@yooyo koroste svoju app za kontakte i pozivanje. Meni je recimo ta samsung app čak i bolja jel ima delay kad prekineš vezu, ostane još oko sekund na ekranu i u slučaju da nisi dobio tog koga hoćeš, imaš odma mogućnost da pošalješ sms (neke nervira, meni skroz korisno).
@joca89 za xl ćeš se načekati :)
Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ma ja sam defektan sa prekomernom upotrebom ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Znači svaki put kada otvorim facebook app na ovom telefonu i krenem da skrolujem kroz istu, ja se iznova oduševim! Za sada je to jedina apk u kojojmogu da vidim inferiornost samsunga s9+ u odnosu na oval p2!

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
Realno Facebook aplikacija je đubre ...
Developer-i kada prave/testiraju aplikacije koriste Nexus/Pixel tako da ne treba da čudi.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Momci, ako neko merka pixel 2 XL, pojavio se jedan na kp panda 128gb. Ko planira root savetujem da ga zaobiđe jer je telefon sa Verizon mreže i zaključan je bootloader. Prodavac to nije napisao, verujem da ne zna za tu činjenicu, ali se to može videti preko imei broja.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Sretniče, a tako lako je mogao kod tebe da završi ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Čekam da se Proday smori sa prodajom venčanice pa da mu ponudim 450e za pixela. [emoji16][emoji4]
 
Hahahah to je to :D srećno Joco

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Šalim se malo. To je problem kod ''egzotičnih'' telefona, malo ljudi hoće da ih kupi, a još nema ni garancije. Zato bi s9 prodao u roku od odmah. Pre par dana odlazim u radnju i tražim case za google pixel a radnica me pita jel to alcatel. [emoji28] Toliko o tome koliki ljudi znaju koji je to telefon. [emoji3]
 
Koji je kvalitet onih kurtona koje prodaju, ne bih puno pogrešio. :d
 
Šalim se malo. To je problem kod ''egzotičnih'' telefona, malo ljudi hoće da ih kupi, a još nema ni garancije. Zato bi s9 prodao u roku od odmah. Pre par dana odlazim u radnju i tražim case za google pixel a radnica me pita jel to alcatel. [emoji28] Toliko o tome koliki ljudi znaju koji je to telefon. [emoji3]
Ma sve znam. Za s9+ već imam kupca. Mada i za pixel bi trebalo da mogu da završim garanciju ako nedaj bože nešto bude.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Dal realno vredi te pare za koje si okacio ? :D

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
@Zupermen apsolutno

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Vredi, pogotovo ko uzima telefon na duži period.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 


Klasika, kad nema marketinga, 42 kamere i 100 megapiksela zna se ko je najboji - čak i sa jednom kamerom :)
 
Poslednja izmena:
To smo navikli.. Pixel jednostavno nema konkurenciju po pitanju kamere.. Google je baš odlično odradio posao sa gcam..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Mislim da nije sve samo u aplikaciji. Na mnogo telefona se portuje gcam, I dok stvarno poboljsa kvalitet snimka, ipak pixel ima primetno bolji kvalitet nego konkurencija. Ima nesto I u senzoru :D
 
Tačno mi dođe da ga povučem iz oglasa; lepo napišem da ne šaljem tel, ljudi me dave pola sata sa kojekakvim pitanjima, dogovorimo se za 520e i onda mi kaže ajde šaljem ti podatke da mi pošalješ...nervni slom!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Da se izreklamira da prodaje za te pare [emoji16]
A kakve tvoj post ima veze sa temom? Više njegov post ima veze sa temom nego tvoj i moj [emoji16]

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
To je istina. :) Ali to je kao da ja prodajem mob i kukam u njegovoj temi kako sam pogrešio broj ulice na koji ga šaljem :)
Za takve stvari postoji wa , viber i fb
 
Kakve veze ima ovaj gore post sa ovom temom ? :)
Ima takve veze što se na dnevnom nivou 100x lomim koji telefon da prodam i koji da ostavim. Nikada mi se ovo nije desilo u životu i svaki glas razuma (da ne kažem neko ko je imao iskustva sa oba) može dobro da dođe i utiče na odluku.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
A *mjau**mjau**mjau* , zakinuo si preveliku cenu za venčanicu :)
Više si živaca istrošio na tu prodaju nego što realno vredi tih 50e gore dole ;)
 
Nudio je lepo pre 3 dana 450e. [emoji23] Sad mi i onako treba nov telefon. Ode edge na s8. Prsao, ni sam ne znam kako. Sorry za off, rekoh kad Proday iznosi svoju muku da se i ja požalim. [emoji23]
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno