Šta je novo?

Google Pixel 2

Dostupnost i cena nisu pod znakom pitanja.

Bice nedostupan i skup.
Sent from a fantastic Lumia 950 XL
 
Kratko i jasno :)

Uzas..
 
Kako misle da napadnu top 5 mesta ako su nedostupni kod operatera? Onda Google ima para za bacanje. Mada mi se telefoni svidjaju kako izgledaju.
 
Ko kaže da im je cilj napad na top5 ?
Ima para za bacanje koliko se ne može ni zamisliti :)
koji telefoni ti se sviđaju ? :/

Sent from my Redmi Note 4
 
Ovi njihovi koliko ih ima tri-cetri. Lepši su mi od Sony-ja npr.
 
Nokia Lumia mi je bila zakon po tom pitanju. [emoji1]
 
[YOUTUBE]jFfjxloH6wI[/YOUTUBE]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
nexus2cee_p2xl_close_thumb.png
You're staring at it. This new design, while evoking the theme of the first-generation Pixel XL in some very clear respects, is also a very substantial departure from that phone, as well. Our sources indicate LG is the manufacturer, as has been previously rumored. If you're curious about specifications, I would say XDA's leak a couple of weeks back sounds pretty plausible.
 
Manji bezeli .. mada mi ovo vuče na manji mob Htc (pixel 2) ? Kao da nije xl 2 od Lg

Moving to the front, we see the star of the show: an LG-made AMOLED display 6" across at a 2:1 aspect ratio with minimal bezel and rounded corners

We can see a very wide speaker grille at the top, as well as the front-facing camera. It's unclear to me if this speaker will be used in tandem with a bottom-firing driver, HTC-style, to create a "stereo" effect, but it wouldn't surprise me. As to the headphone jack, we're not really sure what the status of that is, unfortunately.

Finally, we believe that the new Pixel XL will have a "squeezable" frame a la the HTC U11


Najveći problem ovde je lg oled :(

Kinezi javljaju da su baterije iste , 2770 i 3450.

Sent from my Redmi Note 4
 
Poslednja izmena:
Ma kakav oled, vidiš da izgleda LG proizvodi, ode sve u bootloop [emoji14]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
[YOUTUBE]l5nv86zjPro[/YOUTUBE]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Koncept video . Eh kada bi izbacili crvenu verziju :/
[youtube]e3TNtuREToQ[/youtube]


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Dati za telefon 800+ $ po meni je van pameti, u najboljem slučaju ćeš ga koristiti 3 godine a verovatno ne više od 2. Ali dobro, neko mora da plati razvoj da bi mi ostali imali Redmi 6 za 150-200 $
 
Van pameti ili ne, stvar je zadovoljstva i ličnih mogućnosti. Prosto ne vidim zašto ni neko osuđivao nekoga ko kupi ili ne kupi telefon od 500-800-1000€. Isto je i sa kolima, svaki novi će te odvesti od tačke A do tačke B, ali je prosto užitak/egzotika..a to košta.
 
Ja samo " osuđujem " one koji imaju primanja 200e i dižu kredit da bi šetali mobove od 1000e. To mi je totalno van svake pameti.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ja ne osuđujem nikoga, samo govorim da mi je to van pameti, kao što za npr. cipele ne bih nikad dao više od 100-150$ pa zarađivao 800$ ili 5000$ mesečno. Ovo naravno je moj stav, ne odnosi se na druge.

Sa druge strane Apple na tome zasniva poslovnu strategiju, premium proizvod uz premium cenu pa ko voli...

Hoću da kažem da Google ne bih trebalo da gađa premium usere već tehnomane, ljude koje prvenstveno zanima čačkanje po telefonima oni su zaiteresovani za tech spec, ovi što kupuju skupo to ih uopšte ne zanima, bitno da je to najnovije/najskuplje/najbolje.
 
Google ima onaj projekat Android One na tržištu Indije ili gde već za 150-200e low end neki.

Ako stavljaju već premium sve od procesora do materijala i najbolje kamere na tržištu(Pixel), zašto ne bi i zaradili koji dinar od toga. Ljudi su razmazeni bili Nexus linijom (cenom), sad je Google okrenuo papir i to je to.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ako stavljaju već premium sve od procesora do materijala i najbolje kamere na tržištu(Pixel), zašto ne bi i zaradili koji dinar od toga. Ljudi su razmazeni bili Nexus linijom (cenom), sad je Google okrenuo papir i to je to.
Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Tvoj argument stoji ali sustina Nexusa je bila pouzdan Android i PRIHVATLJIVA cena... Ne znam kako se krece cena Pixela u inostrastvu ali kod nas je zaista ali zaista preskup.

Sent from my Lumia 640 XL using mTalk.
 
Preskup i nedostupan. Premijum materijali i kamere nisu dovoljni da bi neko plaćao toliku cenu za telefon koji se uvozi nekim levim kanalima.
 
Deluje da i jedan i drugi imaju stereo zvučnike napred ? Lepo lepo

[youtube]uHKEryVLwv0[/youtube]

Google_Pixel_2_and_Pixel_2_XL_leaked_yoboxq.jpg



I naravno totalno očekivano bez ulaza za sluske .. to se znalo da će biti tako još od prošle godine :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Tvoj argument stoji ali sustina Nexusa je bila pouzdan Android i PRIHVATLJIVA cena... Ne znam kako se krece cena Pixela u inostrastvu ali kod nas je zaista ali zaista preskup.

Sent from my Lumia 640 XL using mTalk.
Ta prica ne stoji za sve nexuse, nego one koje je pravio LG.
 
Šta je za bezelima ?

I ja pitam gluposti , Htc model [emoji23]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Pa HTC ga valjda pravi :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno