Šta je novo?

Google Pixel 2

Čak su i ovu foru kopirali od jabuke ,baš kao što sam i predvideo prošle godine :)

https://www.droid-life.com/2017/10/04/google-pixel-and-pixel-xl-price-drop/

Ne vredi , čista kopija jabuke samo bez fizičkih prodavnica ,sa očajnom dostupnošću i bez world wide garancije

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
kao po običaju, odvalio si glupost.. Kako može da se poredi IOS i android sa onakvim opcijama? To je samo tebi znano..." Čista kopija Jabuke",,,, QQ lele.. [emoji16]

Sent from SM-T825 Tab S3
 
Pa kopiraju poslovnu filozofiju, vidis da polako i oni formiraju svoj "ecosystem" sa uredjajima koji lakse komuniciraju izmedju sebe. Plus ukidanje 3.5mm,pa naplacivanje onog patrljka u slucaju da ga izgubis, pa bezicne sluske... A to je samo pocetak.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
[YOUTUBE]bXsD10dPx8g[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]2iObySa91b0[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]oh37J6qROrQ[/YOUTUBE]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Pa kopiraju poslovnu filozofiju, vidis da polako i oni formiraju svoj "ecosystem" sa uredjajima koji lakse komuniciraju izmedju sebe. Plus ukidanje 3.5mm,pa naplacivanje onog patrljka u slucaju da ga izgubis, pa bezicne sluske... A to je samo pocetak.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Cista kopija je napisao...IOS ne može da bude ni blizu algoritmu ovakvog androida sa ovakvim opcijama...Porediti ta dva sistema je nemoguće... IOS još nije rešio prost miracast na smart tv (osim na apple tv) a kamoli bilo šta drugo...
 
Poslednja izmena:
Niti android moze da pridje ios-u sto se tice optimizacije,neuporedivo su bolje aplikacije napisane za ios,igre da ne spominjem. Kako estetski, tako i funkcionalno. Koristim paralelno oba sistema sada i vidim prednosti i mane oba, tako da nema potrebe da sirimo dalje tu pricu i spamujemo temu bzvz. Sto se tice novog Pixela, dopadljiv mi je ovaj XL model, ali nista vise od toga, ne znam sta je ljudima tu bolje od konkurencije. Za pohvalu je baterija i stereo zvucnici,cist android je stvar ukusa vise, meni licno deluje bas siromasno bez nekog skina. Verujem da je kamera odlicna i to je to sto vredi spomenuti od hardvera. Meni licno je Note8 za te telefone svemirski brod,ali realnije ih je porediti sa S8/+.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Zbog kamere ce se i kupovati, ali nisu ni ostale toliko losije.
 
Ma gde losije, valjda je svima jasno da je to teski marketinski trik.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Kamera se bazira na softveru dosta kod piksela...Biće zanimljivo kako će odraditi slike.. A što se tiče optimizacije IOS app..: pa meni prvom puca (na iphone 6s) Imedia share i jako je nestabilna aplikacija za media share preko wifi na smart tv.. Ali nema veze..Bitno je da je "stabilno"...priča šuplja odavno..
 
Poslednja izmena:
Pa koliko god se oni trudili da mu tamo na testu nafiluju ocene, morali su spomenuti da dve kamere ipak imaju dosta prednosti u odnosu na jednu, posebno kod zoom-a. Plus je za fotografije dobio ukupno ocenu manje od Note8, tako da ne mora to nista da znaci,mozda i pravi najbolje fotke, a mozda i ne, pa su se ogradili na taj nacin. Uglavnom, ne znam ko moze da dozivi ozbiljno taj njihov sistem bodovanja.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
^^
Dobar "argument"...
 
Poslednja izmena:
Nemac hejter , ovo se čekalo ;)

[youtube]RL2eoqNN5Yc[/youtube]



Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
on nikada ne ceni kameru nešto preterano [emoji4][emoji4][emoji4]

from komsa's edge
 
Da da istina :) ali voli mobove koji tečno rade

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Pa realno je upravu; neće se ovi u googlu baš da proslave tako lako...možda sa nekim pixelom 4 ili 5.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Možemo da se mrštimo na cenu, dostupnost, garanciju, po koju realnu manu, ali kao celina ovo će vrv biti najbolji telefon ove godine. Mislim na Xl, mali i ne računam.
 
Mozda i bude najbolji, ali samo u odredjenim drzavama [emoji4]

S8+ TT
 
Naravno. U Srbiji, sem ljudima kojima treba za development, nema previše smisla uzimati. Ima dosta telefona koji su logičniji izbor.
 
Pa u pravu je covek, prvi Pixel je daleko lepsi od ovih. Kao da nemaju dizajnera ili jednostavno oni nas flejmuju.
A sto se tice toga da je najbolji ove godine, jako tesko. Notara za sada broj jedan a uskoro ce i Mate 10. ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne mogu da iznosim neko mišljenje jer nismo videli još uvek detaljne testove, ali pixel će verovatno imati malo bolju kameru i sigurno mnogo bolji softver od note 8 npr. To su meni najbitnije stavke kod telefona.
 
Džaba kad ima bazele da oči bole...čoveče pa ono gore od iphoneta!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ali ima stereo zvučnike i najbolju kameru na tržištu verovatno do sledećeg pixela ( to jest oktobra 2018 ) :)



Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Čekam autonomiju još da vidim, ako i tu podbace neće dobro da im se piše...kontam prosek neki poput xperije xz1 i sl.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
I nisu bazeli nego bezeli. :D

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Po srb forumima mnogi ih prekrstise u bazele :d
 
A i BEZELI stvarno ne zvuči nakaradno :D
 
0.2% do kraja sledec godine ide na 0.3% pixel-nexusa medju ostalim droid telefonima [emoji3]
 
Ko kaze da ima najbolju kameru? I ko moze da vidi bitniju razliku na najjacim modelima pogotovo ako se gleda na telefonu, ja mislim da ovo nije najbolji model ove godine, mislim da ima jedan bolji ali videcemo kada se xl pojavi u prodaji
 
Baterija na manjem ne bi trebalo da bude loša. Npr htc u11 sa samo 300mah više i većim ekranom, veće rezolucije koji je još nije ni amoled ima skroz ok trajanje baterije bar po onome što su kolege sa foruma pisali u htc temi

Sent from my LG-D838 using Tapatalk
 
Jel sam ja jedini kome se vise sviđa obični (manji) model?!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno