Šta je novo?

Google Pixel 2

Poruceno.
Da li ima neki servis u BGD-u gde to mogu da mi stave na telefon?

Jel moze neki savet kako izvuci maksimun iz video snimka sa Pixel 2 XL?
Vidim tamo 1080 p sa 30/60 fps-a i 4k? Sta realno daje najasniji video kad se nakaci na youtube ili instagram?
 
Pobogu druže pa stavi sam, nije to nuklearna fizika!

Što se videa tiče, logično je da 4k daje bolje rezultate u svakom pogledu...posebno ako ti stoji tel negde na stativu!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Koristi 4k 30fps nikako 60fps i ako je moguce ugasi EIS, ako snimas u pokretu nesto onda eis dobro dodje al se video dodatno kropuje

Sent from my Samsung Galaxy S9
 
Odakle ti da pixel 2 (3) imaju 60fps na 4k?! @Balzak

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nisam znao da nema 4k 60fps, svakako sam mislio 60 fps da ne koristi ni u jednoj rezoluciji, shutter speed postaje brzi,iso postaje veci samim tim vise noisa

Recimo ja sam za s9 nasao optimalnu varijantu snimanja u 2k rezoluciji, nemam time limit na snimanje iskljucio eis opet je sve smoooth zbog ois-a a kad kacim na insta story nesto mogu i da ih pregledam dok editujem,dok na 4k sam primetio da je klip crn dok se ne uploaduje skroz i dok instagram ne degradira ceo klip za jedno 99%

Sent from my Samsung Galaxy S9
 
Da li je neko skro kupovao pixel 2xl? Zanima me da li je otklonjen problem sa bagovitim ekranima. Konacno ga ima povoljnije na kp pa je postao zanimljiva kupovina.
 
Ok, a neka komparacija ( da je licno nelo probao ) sa OnePlus 6? Cena je ista, a ipak je u op i noviji chip i vise rama? Meni je doduse kamera primarna, al sad skoro svi imaju gcam port...
 
Sinoc se malo igrao sa slow motion camerom.
Okacim snimak na youtube,pustim,a video loseg kvaliteta. Na telefonu je 720p a na youtube-u 360p.
Kad se posatavlja video nigde nisam video da se izabere rezolucija?

Isto mi se desilo kad sam pre neki dan testirao kameru u 1080p 30/60fps i 4k. Kad okacim na youtube nema opcija da se prebaci na bilo koju hd rezoluciju.
Gde gresim?
Tacnije,kad video koji sam postavio preko telefona otvorim preko youtube aplikacije ima HD,kad isti otvorim na desktop racunaru nema HD.
 
Poslednja izmena:
Moraš da sačekaš, klip kada izađe na YouTube ne bude odmah full rezolucija, mora YouTube da nešto odradi blabla.. Pokušaj za par sati da vidiš dal si dobio full kvalitet videa..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Par pitanja samo posto imam priliku uzeti pixel 2 za fine pare.
Dali je ekran zaobljen kod njega ili je to samo kod xl-a, kako ste zadovoljni sa baterijom na Pie?
I ekran dali je kao kod xl-a 'mrljav' npr kad sam koristio xl, non stop sam kad je bijela podloga mislio da ekran ima neke mrlje po sebi, i kad se bolje zagledam skontam da nisu mrlje.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
@kvaju ekran skroz ravan, baterija očajna, a mrlja nema obzirom da je kod malog pixela 2 samsungov panel!

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
I gledam da je google pustio i za ostale pixele službeno night site, jel može netko potvrditi?
 
koliko očajna, neki prosječni SoT?
 
Na Oreu? Pie nisi probao?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
3:45min mi u proseku izvlačio, sve popaljeno

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

taman je to neko vrijeme koje ja izvlačim sa LG G4 :d (sad gledam, sa novom baterijom 3h 48min average u zadnjih 10 dana). Dobro je onda što sam se odlučio da ga zamijenim sa 1+ 6T, a ne nekim od Pixela :)

Sorry za off...
 
Xl je poprilično bolji, ali ovi mali su očaj otprilike :(

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Da li je sve isto na na obe aplikacije za night mode? I na onu modovanu sto se pojavila pre mesec dana i na ovo sad sto je doslo zvanicno? Isti kvalitet? Jel neko testirao?
 
ovaj update za 2 mjesec, kao da je pravo popravio bateriju na pixel 2, imam 3h sota, i 50% baterije još :D
 
I na p3xl je dosta bolja priča. I otisak prsta dosta brže radi.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Posle godinu dana baterija još bolja!
6988631bd7f5d3697f42e72b00be9e7b.jpg


Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Ljudi kako se drzi telefon generalno, koljem se izmedju P2XL i S9 , koristim Nexus 5X i resio sam da unapredim malo pa me interesuje vase misljenje jer ne mogu da se odlucim pa bi malo pomoci dobro doslo.
 
Је л постоји начин да телефон бежично повежем са ТВ-ом? У питању је Samsung JU7000. Стари Sony Z1 сам без проблема повезивао преко screen mirroring-a, док са Пикселом не знам како то да урадим...
 
Nazad
Vrh Dno