Šta je novo?

Google Pixel 2

Mislis na 5.3.015? Tek sad skontah da ima built in lens, testirah ga 2 min sad.
Mani se sistem update-a, pričaj kako radi nova gcam :)
5a09b01c733ef1f62cd62c8145ff440e.jpg
6226b56deec19f69abb707ab5b0a0914.jpg
09730a74efc06b3cb4909e1baae73301.jpg


Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
Ne znam verziju al kladim se da je djilke mislio na gcam portovan sa p3 [emoji6]

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
@Zulu 92: Meni je stigao odmah prvog oktobra cini mi se, sto mi je bilo dosta cudno.
@Djilkosh_Ns: jesu vec pustili update kamere za P2?
 
Poslednja izmena:
Ma neće ništa bitno još mesec dana sigurno u gcam stizati.
Biće valjda onaj bokeh level i onaj super night mode i za ostale pixele, a onda možemo svi da očekujemo te stvari uz gcam port [emoji6]

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ima na yt negde klip kako da se instalira kamera sa p3 na p2

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Iiiiiiiii? :d
 
Portret mod je bolji, ona podesavanja su zanimljiva. Da je funkcionalniji interfejs, ne znam, treba se navici, ali na prvi pogled mi se ne svidja. Steta sto nema za p2 ona opcija za x265.
Obicna slika, nije portret.
879f228cd95607252cfad137e10755ec.jpg


Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
Interfejs je barem po meni funkcionalniji i mnogo bolji nego na pxl2. Focus switching posle fotkanja, raw, opcije color pop, exposure, itd, google lens zezancija, izdvajanje teksta sa fotke i opcije za prevod, pretragu itd, panorama daleko laksa. Sve u svemu bolje u svakom slucaju.

Sent from my SM-G965W using Tapatalk
 
Haha realno; ako on ne zna, kako mi da znamo za čoveka [emoji6]

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Lose sam se izrazio :)

Nikad nisam video pixel telefone uzivo pa sam mislio da mogu dobiti neku smernicu od vas koji imate pixele neki predlog oko boje.
Koliko vidim za sve pixel telefone garancije nema ovde?
I koji model da gledam za pixel 2 xl?
Gledam po oglasima da imaju sa raznim oznakama,GO11C,mislim da sam video jos neku verziju uz ovo?
 
Gledaj da li su iz USA ili EU. Ako su iz USA, a zanima te root, proveri da li je u pitanju Verizon varijanti, a ako jeste, taj preskoči jer nećeš moći da otkljucas bootloader I da uradiš root.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Sad kad znam da hoćeš p2 xl, onda mogu da ti kažem da uzmeš panda verziju i po mogućnosti 128gb! ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
A vase modele ste kupovali gde?
Od ovih iz Subotice ili?

128gb je isti kao 64gb ili ima neki dodatak?
 
Ja sam kupio na eBay iz Nemacke i zamolio prodavca da posalje mom drugaru u Austriju.
 
Identičan sa više memorije

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Onda mi je ovaj od 64 dovoljan. Ionako plafon ako iskoristim 10gb,sve kacim na gdrive.

Imam neku kombinaciju da drugar uzme to u Madjarskoj i posle onaj porvracaj pdv-a,koliko vidim tamo je 650e i kad vrate taj pdv koliko to izadje na kraju?
Jel uzimao neko ovako?
Da znam kako da se organizujem,solo ili da uzimam na kp...
 
Mislim da je u mađarskoj isto oko 20% ako ideš nazad po pare, ako dižeš preko rajfajzena ovde onda je nešto niže (bar je ranije tako bilo). Po meni, uzmi polovan na kupujemprodajem koji nema problema sa ekranom i zvučnicima i ima kakvu takvu garanciju...64gb sam viđao i za 400e

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Poredjenje vremesnog, dotrajalog, vecnolovisnog 5X sa toliko hvaljenim Pixel 2 XL. Fotke nisu nesto reprezentativne, ali namerno sam hteo da vidim kolika je razlika i u takvim uslovima :)
Inace, drugarov Pixel po mom misljenju ima vrlo los ekran. Boje jednostavno deluju neprirodno, i mislim da to nije vezano samo za Amoled nego i za losu kalibraciju.

nexus5x-solja

pixel2xl-solja




Nexus5x-siroko

pixel2xl-siroko


nexus5x-500

pixel2xl-500


I na kraju portrait mode - stock kamera na Pikselu i NX kamera na 5X. Fotka na Nexusu teska 622kb a na P2XL 2.5MB.

nexus5x-zvucnik

pixel2xl-zvucnik
 
Nexus jos uvek fino slika, steta sto mi je riknuo (kao i vecini) :/
 
Sad kad znam da hoćeš p2 xl, onda mogu da ti kažem da uzmeš panda verziju i po mogućnosti 128gb! ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Nema potrebe ima i dbrand za 10$ i eto Pande[emoji6]

Sent from my SM-G965W using Tapatalk
 
Jel moze preporuka za neku masku pozadi i za neko staklo napred?
Veceras konacno uzimam panda boju pa gledam kako da ga zastitim.
 
Nazad
Vrh Dno