Šta je novo?

Google Pixel 2

Masku sam ja okacio link ne tako davno,koji post iznad, 10ak €, meni je ok. Za staklo neznam, nisam ni pokusavao narucivati jer je zaobljen ekran.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
Ringke slim ako hoces minimalnu sa kakvom-takvom zastitom, MNML thin case ako hoces najminimalnije moguce, Ringke fusion ako hoces solidnu zastitu - te imam, pa mogu preneti utiske.
Sto se tice stakla, ne postoji nista jeftino sto pokriva kompletan ekran.
 
Da, to je staklo! Malo zeznutija instalacija, ali provereno boljeg stakla nema na tržištu...naravno sve to ima i svoju cenu!

Gcam se na pixelu naravno sam nadograđuje preko play stora ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Jeste, to je to staklo mada meni bas ne pada na pamet da platim toliko - koristim jeftine kineze koji koliko-toliko pokrivaju ekran.
 
Poruči ringke bevel, mnogo bolja od fusion i bolji je grip. Imao sam obe pa znam šta pričam.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
I kakav je telefon? Sta si koristio pre njega daj malo info :)

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Pre njega i jos uvek koristim A1.
Realno i jedan i drugi su u radu odlicni.
Tek mi je prvo pinjenje baterije bilo tako da ni bateriju ne mogu da komentarisem.
Jedino sto mogu da kazem je da je kamera sjajna. Sutra vece idem na neko nocno pecanje i jedva cekam da slikam malo da vidim kako se ponasa.
Vizualno telefon je lep,pogotovo zadnja strana,lepo izgleda crno belo...
 
Probao radi odlično, nemam sada slika ali kad budem imao stavljam ovdje.
 
To je kopija night moda sa Huawei ili radi pa drugačijem principu ?

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Probam kasnije kada dodjem u stan, mada tamo ne vidim dl link, pa me mrzi sad da trazim.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
One slike dole na linku su strašne .

Samo da lepo to prebace na mi8 pa da ga uzimam :)

Pixel kamera za 350e ;)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Ovaj Night sight deluje revolucionarno koliko i HDR+ pre par godina. Google stvarno čuda pravi sa kamerom, uz sniženje cena P2XL ozbiljno se razmišljam za kupovinu.
 
Kolega je pre 6 meseci dobio P20 pro i on u sebi ima nesto slicno za ove nocne slike. Slikas,odbroji 5 sekundi i tad sam bas bio odusevljen rezultatima.
Ali ovo za pixel je jos bolje. Slika dosta jasnija i ostrija.
Kako bih se zeznuo da sam uzeo S9.
Volim to nocno pecanje i ova mi je bas dobro leglo!
 
Da li je moguce dodatno da se povecaju slova na gboard tastaturi? U opcijama sam nasao ali se samo malo povecalo. Po velicini ekrana mi izgleda da to moze jos da se poveca.

Kako bese,one dbrend folije ne mogu da se poruce za Srbiju?
 
Nazad
Vrh Dno