Šta je novo?

Narucivanje Elite Screens platna - da li je moguce

metallac

Cenjen
Učlanjen(a)
19.06.2011
Poruke
8
Poena
151
Zelim da narucim Elite Screens Aeon platno preko neta, ali je problem u tome sto ta firma radi isporuku iskljucivo na teritoriji USA, za evropu ne salju, cak ni u Austriju gde imam prijatelja koji bi mi mogao doneti. Probao sam i direktno preko sajta, ebay, i naravno amazon (koji je 20% jeftiniji), i niko ne radi isporuku za evropu. Da li postoji neki nacin naruciti ovo platno? Cuo sam jednom prilikom da ima ljudi koji se bave time, das im novac + im platis za uslugu, oni naruce preko neta, imaju prijatelja/coveka koji je u Americi, stavi njegovu adresu, taj prijatelj posalje za srbiju i carina naravno odere sto plati onaj koji narucuje. Da li iko zna nekoga ko se time bavi? Ili mozda postoji neki drugi nacin? Trazio sam Ebay uk i Amazon Uk, ni traga ni glasa od Elite Screens platna.
https://www.amazon.com/Elite-Screens-Aeon-120-inch-Borderless/dp/B013OURDUM?th=1
to platno zelim pazariti. Hvala unapred na eventualnoj pomoci, mada kapiram da je beznadezno :(
 
DHLom bi se isporucilo ne bi posta imala nista sa tim :) Doduse nadogradili bi se na carinu al krastavac
 
Nazad
Vrh Dno