Šta je novo?

PES 2018

kako da hakuje? :D koliko znam nije izaslo nista sto bi resilo da radi na core2 arhitekturi jer nema s4.2 instrukciju.
 
A sta da hakujem?
Znaci nema s4.2 instrukciju i ne moze da se igra??
 
Hahaha :D
A to ime stoji ko zna od kada, a ne mogu da promenim nikako nick :D
Znaci nema druge nego menjati masinu ploca, procesor i ram...
 
jedini mogući hack u ovom slučaju je kupovina nove mašine.
 
Jel probao neko PES 2018 Lite, free steam verzija, potreban je vpn (posto nije podrzan nas region).

Negde sam procitao da radi i na core2quad (sa 4.1 instrukcijama) procesorima.
 
PES 2018 Lite radi free steam verzija.
Ali sta tu samo par klubova ima i to je to, nema lige sampiona niti ista drugo.
Znaci nova masina da se kupujem da bi moglo da se igra.
 
Ljudi ne dezinformisite coveka, nema ni Phenom II sse 4.2, pa PES radi bez ikakvih problema..
 
Koji OS? I meni je tako bilo, Win7 je u pitanju, procitao onda na Steamu resenje - samo instalirao Windows update KB2670838 & resen problem..
 
Kod mene je 10-ka.I nece da pokrene, a taj update ne moze na 10-ku.
 
meni kaze da imam ovaj apdejt a nece da radi samo iskoci?
jesi ti siguran u to sto tvrdis? :)
 
Poslednja izmena:
Meni radi savrseno, zakucano u 60 fps, iako za CPU pise Bad.. Doduse ne samo meni, i na PES Serbia forumu ima ljudi sa Phenomom, a i mnostvo je Youtube klipova na kojima ljudi igraju sa Phenom procesorima..
 
pa nije bitno dal je bad ili ne, nego da li stvarno moze da radi i videh phenom ima 4a jel to isto kao kod core2q 4.1 ili je ta 4a instrukcija na phenomu ipak nesto vise sto je doboljno da bi taj pes radio?
 
Pa nemam ja taj procesor da bih sad znao detalje, ja samo kazem da sse 4.2 NIJE u pitanju milion posto (kao sto su neki sugerisali), jer sasvim lepo igra radi na drugim procesorima koji takodje nemaju sse 4.2, kao sto je Phenom..
 
Instaliram konacno Pes na novom kompu i pokrenem kad ne vaja visual c+++ instaliram novo kad fali neki dll faj;l, ajde instaliram i to kad fali direct x i taman mislio da sam sve resio kad nece da pokrene samo javlja kres. Sta sad da radim???
 
Promenuo sam plocu i procesor i sada lepo radi na graficku HD7700 ali opet ima pomalo neki lag u toku igre.Recimo kada sam na donjoj strani terena onda se vidi mali lag, dok na kontra strani nema uopste laga.Na 60FPS-a sam stavio u igri i replay-e.
 
Kako i gde naci onaj EDIT00000000 fajl koji treba da se iskopira u ..\KONAMI\PRO EVOLUTION SOCCER 2018\save folder, kako bi imao najnovije transfere? Za prosli PES sam jedva to negde uspeo da iscupam, ali sad nema sanse..

Znam da ima brdo custom made patcheva, ali ja ih ne volim, volim vanilla verziju igre, plus samo oficijelni dlc.. Ili ako je neko od clanova sa originalom voljan to da mi posalje/negde uploaduje, neka se javi na pm, bio bih veoma zahvalan..
 
Ja sam na PS3 updateovao igru na 1.0.3 i ubacio neki patch za lige i dresove. Ali nikad nisam video toliku promenu u gameplay-u posle zvanicnog update-a. Kompjuter skroz drigacije igra...

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
 
Da ne otvaram novu temu,izasao je pes 2019 preorder na steamu i na instant-gamingu

Da li neko mozda zna radi li key kupljen na instant-gamingu na steamu?

Prosle godine je bilo dosta zabuna,ja sam uspeo da aktiviram za 2018 cim je izasao i radio mi je pes bez problema...ali onda je konami valjda zahtevao od steama da blockuje i kljuceve.
 
I mene ovo zanima. Ja sam nažalost zakasnio bukvalno 3 dana tako da sam ostao bez igre (vratili mi pare upravo na instant gaming). Ako ko skonta da može odma u stratu neka javi (sa vpn neću da se igram i rizikujem acc).

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Je l' skinuo neko demo? Puštaju ga osmog avgusta, što je već datum na Novom Zelandu, ali meni prikazuje samo prošli pes, običnu i lite verziju, i novi za preorder, a dema još nema na Steamu.

VPN i promena države odrađeni, naravno.
 
Ponovo nam nije dostupan PES, kao ni demo, mada je prije moglo da se zaobidje bez VPN, sad izgleda ne moze

This item is currently unavailable in your region
 
E bedak :(

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Vec sam kupio Fifu ali sam htio da probam cisto, posebno kad moze demo online, ali ne daju *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*i iz Konamija, najgora kompanija ikad
 
Da li negde postoji popust za preorder pes ili fife za ps4 a ne samo bonusi :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Cisto da se zna, pes lagano radi sa verzijom 1.05 na core 2 procesorima.

Sent from my P10 lite using Tapatalk
 
Ponovo nam nije dostupan PES, kao ni demo, mada je prije moglo da se zaobidje bez VPN, sad izgleda ne moze

This item is currently unavailable in your region

*mjau**mjau**mjau**mjau*te ne mozemo *mjau**mjau**mjau**mjau*ni demo da probamo, gde bre mi zivimo :D
 
Nazad
Vrh Dno