Šta je novo?

PES 2018

Pa pise da nemas 2gb vrama na grafickoj. Dok u settingsu pise da tvoja kartica ima 2 gb. Neki bug ti zapao. Googlaj pes 2018 2gb vram pa vidi sta kaze google.

nzm dal imam instaliran ovaj dx11 msm da nemam da to da probam?
 
Cudi me da jos uvek nije izasao neki full patch sto sredjuje licence i kozmetiku ...
 
Kako nije, eno ti PTE patch za PC...
 
Aj link na pm [emoji6]
 
Radi :)
 
Poslednja izmena:
Ima pte smoke profesionals. Svasta je izaslo. Mada mene uopste ne vuce da igram [emoji21]. Prezasitio se 17om
 
mene povuklo kad je izašao i onda ga *****i ubrzali, sad mi se ne ulazi u igru
 
Još ispade dobro što sam ja dobio refund jel steam ugasio mogućnost da se igra aktivira iz srb!!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Upališ VPN na minut i sve ok.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Jeste, i rizikujem da ostanem bez naloga od par hiljada eura; hvala

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Verovatno možeš preko konamijevog akaunta, ali na steam zaboravi ako si u srbiji i nećeš da se igraš sa VPN

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Znaci ako kupim pes 2018 ne mogu igrati online?

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
Možeš. Potrebno je upaliti VPN dok se pokrene instalacija. Nakon toga ti više ne treba VPN i igraš skroz normalno preko steama.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
@havijer poenta je što bez vpn ne može ni da dobije igru na steamu

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
i dalje nema neke zakrpe za Core™2 Quad procesore?
 
Problem je sto radi na procesorima koji imaju sse4.2 instrukcije a Core2Quad ima sse4.1
 
Ako moze pomoc prijatelja za prijatelja. Ortaku treba gamepad za pikanje pesa do 2500 din. Znaci nemojte one bolje dodaj jos 500 kinti za ovaj ili onaj. Oce covek nesto do 2500 dindzi i da pika. Uzima 2 komada ako to moze imati ikakvog uticaja na izbor, ne znam dal postoje neki setovi 2 kom.

Thx
 
Definitivno nek doda jos 500 i nek nadje neki polovan ds4 od ljudi koji prodaju polovnjake a provereni su... drugu opciju nema po mom misljenju, kvalitetnu naravno.


Edit: Greska, izvini... mislio sam da pitas za ps4....


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Tek danas sam ga instalirao , dosadila FIFA 18. I mogu reci da je ovaj PES odlican.Ali ipak,najaca sportska igra je po mom misljenju NBA 2K18,to najvise i igram :D
 
Nazad
Vrh Dno