Šta je novo?

PES 2018

Sve u svemu svi ste svoje kriterijume sveli na minimum da bi vam sve bilo zakon. Ali dobro.

Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk

Nikako.

Meni su kriterijumi bili takvi da zbog gejmpleja godinama nisam igrao nove verzije, pikao sam samo PES6 + Shollym Patch, sve do PES 16, mada je i on bio onako, a onda je stigao 17 koji je sjajna igra.
Isto važi i za 18, odličan fudbal.


A što se tiče licenci, dresova, kopački, stadiona... To se rešava sa desetak klikova i skidanjem fajlova sa interneta, nikad nisam kapirao kukanje.
 
Poslednja izmena:
Dobar pes. Nakon toliko godina mi se dopao. Šteta sto je online krš i sto je ovaj region na black listi.
 
jel može iz srbije da se igra online ako se aktivira ključ ?
 
Moze, samo treba aktivirati kljuc :d
 
moze li da se igra pes 2018 na 4gb rama?
 
Pokrenuo sam ga sa 4gb rama na laptopu.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Zašto je online krš?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Godinama ne sredjuju lag cheat. Vodis i lik upali torente ili nesto sto mu trosi ceo upload, i tekma se ponisti. Na fifi se meni to desilo jednom ili dvaput za poslednjih 5 6 godina.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ima li neko problem sa gamepad-om na PC? Kad pokrenem igru samo sa tastaturom sve radi ok, ali kad konektujem moj gamepad i štikliram DirectInput (saitek cyborg rumble), igra puca već na početku kad je beli ekran. Kad štikliram XInput ne puca igra ali gamepad onda ne radi.
 
Meni radi okej, cak stavise uglavnom i koristim dva dzojstika na DirectInput, retko kad XInput.
 
Xbox kontroler i nema da ne radi ;)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ovaj gamepad je radio na prethodnim pes-ovima. Guglao sam malo i definitivno ima neki bug sa gamepadovima. Izaci ce valjda neki fix uskoro.
 
Da bilo bi extra da moze da menjas tamo gde biraš stadione, a ne iz edita za home stadion da odredjuješ patern, ali za određeni tim.
 
Prebacivanje aktivnog igraca je totalno 1d1otski :mad:
 
Ubise me golovi glavom iz centarsuteva, znaci svaki put jedan igrac u kaznenom njihoc, ja mog postavim ispred njega ali dzabe ili ne skoci ili ga ovaj visi..
 
Da li u ML ima otkaz i nove ponude klubova kao kod konkurencije u CM? Hvala unapred. :)

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Ja nemam problem sa menjanjem igraca. Doduse menjam ih desnom pecurkom pa mozda zbog toga.
 
R1 trcanje kod mene. L1 tj. standardno menjanje prebacaju na onog koji je markiran, taj isti je onaj koji se prikljucuje pritisku u odbrani na kocku. Ako ne zelim na njega da se promenim menjam se pecurkom.
 
.. ljudi meni ova igrica ne radi! kako pokrenem pojavi se crni ekran i tako ostane. O cemu se radi?

sdadasdasdasd.jpg

sdasdasdas.jpg

sdasdsdadass.jpg

da nisam pogresno kopirao crack? kopirao sam ga u glavni instalacioni folder
 
Pa pise da nemas 2gb vrama na grafickoj. Dok u settingsu pise da tvoja kartica ima 2 gb. Neki bug ti zapao. Googlaj pes 2018 2gb vram pa vidi sta kaze google.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno