Šta je novo?

PES 2018

Do pre par dana si mogao normalno da kupiš key (kao i prethodnih godina) i da ga aktiviraš preko steam, sad ni to ne možeš jer piše da je nedostupno u našoj zemlji, već moraš preko VPN da se snalaziš. Do sad nisi mogao direktno preko steama da kupiš iz Srbije, a sad ne možeš ni key regularno da aktiviraš ako ga imaš, fantastično :mad:
 
Poslednja izmena:
Pored nemanja licenci, jos da nemaju narodnjak bili bi u teskoj situaciji s obzirom da mladji narastaji preferiraju fifu. U tom offline sektoru 1na1 i dominiraju, ne bi smeli da ostanu bez toga. A onda igraju na loptu da ce makar polovina tih igraca zeleti da se oproba i online i kupice original. To je neko moje vidjenje.
Sto se tice patcha, option fajl sa pravim imenima timova i ligama je izasao brzo nakon izlaska same igre i cini mi se da je zajednicki za PS4 i PC.

gde je opcija za skidanje tog patcha ? secam se pre je bio u igri pes data neki patch koji si mogao skinuti i na narodnjaku, sad ne mogu da nadjem tu opciju....
 
Do pre par dana si mogao normalno da kupiš key (kao i prethodnih godina) i da ga aktiviraš preko steam, sad ni to ne možeš jer piše da je nedostupno u našoj zemlji, već moraš preko VPN da se snalaziš. Do sad nisi mogao direktno preko steama da kupiš iz Srbije, a sad ne možeš ni key regularno da aktiviraš ako ga imaš, fantastično :mad:

Au, žalosno ako je stvarno ovako :(
 
PES Universe OF V1 Leagues
Evo kome treba OF za dresove, sve foldere(lige) se prebace u folder WEPES koji se nalazi u Documents\KONAMI\PRO EVOLUTION SOCCER 2018\WEPES

Ovde ima kako ih ubaciti, isti je princip i za PC. Veoma jednostavno. LINK.
 
Probao demo, definitivno dosta zahtevniji od PES 2017...prvi put da samo morao da overklokujem laptop da bi radilo na 1080p high u 60fps. Generalno igra nešto fluidnija nego ranije, grafika za vreme samog igranja ništa posebno, isto mi je voštana kao i predhodne verzije (sa ovom travom možda i više), ali je zato publika, stadion na početku, replay itd mesto gde se vidi gde ode razlika od 20gb! Interesuje me da li su popravili ono nesretno uletanje u ofsajd protivničkih igrača svako malo (igram protiv cpu) i prilikom replay scena jel fps pada na ispod 20?!

I za kraj gde najpovoljnije i kako (i da li je uopšte moguće) kupiti igru i dodati na steam?! Ne bih da se igram sa VPN jel imam preko 200 skupih igara na steamu i ne bih voleo da me banuju, blokiraju ili šta znam već na istom! Jako me nervira ova premium edicija na kinguinu što piše da sve zemlje oko nas mogu da aktiviraju i igraju samo srbije nigde :(

edit: još jedno glupo pitanje, ako kupim igru za koju na kinguinu recimo piše da ne može da se aktivira i igra u nemačkoj (a može u srb npr), aktiviram je ovde i igram, jednog dana se preselim u DE, da li to znači da tamo neće biti igriva...ili je samo bitno aktivacija da se ne može odraditi u tom podneblju?!
 
Poslednja izmena:
Inače AI u full verziji je osetno teži nego u demu, a što se igre tiče pogledaj na cdkey, oko 30$ je. A što se aktivacije tiče, verovatno ćeš morati preko VPN.

Nego mene ubija u pojam menjanje igrača, često ako mi je igrač iza protivnika, neće da prebaci na njega sve dok ga ne stigne iako je najbliži, a do tad prebacuje samo ove ispred. Najbolji primer na ovom snimku
https://twitter.com/maremas_/status/911297320683270145
 
Ne bih da rizikujem sa vpn kao što rekoh

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Onda ne možeš.

Nego, juče se apdejtovao demo i sad je igra nekako brža, izgleda kao neki stari PES i to ništa ne valja.
 
Haha izgleda sam uzeo u pogrešnom trenutku da igram :d
Javljajte ako se pojavi negde steam verzija koja može kod nas!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Koji VPN,koje gluposti?

Kupljen steam key preko instant-gaminga,aktiviran(iako je pes region locked na steamu)

Sve radi najnormalnije...online skoro i da nema laga u odnosu na proslu god.
 
Do pre par dana si mogao normalno da kupiš key (kao i prethodnih godina) i da ga aktiviraš preko steam, sad ni to ne možeš jer piše da je nedostupno u našoj zemlji, već moraš preko VPN da se snalaziš. Do sad nisi mogao direktno preko steama da kupiš iz Srbije, a sad ne možeš ni key regularno da aktiviraš ako ga imaš, fantastično :mad:
@interactive čovek lepo objasnio, nemam razlog da mu neverujem.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Na pes serbia nam se dosta njih javilo za ovo, plus u game-s i ostalim radnjama koji prodaju igre su povukli PC verzije posle ovoga. Pre si mogao da aktiviras key, sad prijavljuje da ne moze.
 
Poslednja izmena:
KEY koji je namenjen za EU region...mora da radi bez problema.

U games-u pes kosta verovatno 5-6k dinara...jos NE RADI..o boze gospoda.

3400 din na instant-gamingu,radi sve bez problema GARANTUJEM.

edit // 2800 dinara kosta trenutno,to je verovatno obicna a ne premium edicija...ali koga briga za usaina bolta.
 
Poslednja izmena:
PES je mnogo dobar ove godine, super fudbal :D
 
KEY koji je namenjen za EU region...mora da radi bez problema.

U games-u pes kosta verovatno 5-6k dinara...jos NE RADI..o boze gospoda.

3400 din na instant-gamingu,radi sve bez problema GARANTUJEM.

edit // 2800 dinara kosta trenutno,to je verovatno obicna a ne premium edicija...ali koga briga za usaina bolta.
Pa verovatno ista verzija kao i na kinguin-u gde su bukvalno sve zemlje oko nas moguće za aktivaciju (hrvatska, mađarska, pa čak i makedonija) ali srb nigde :( Nisam pametan da li da rizikujem...2800din bih dao da znam.da će da radi (briga me za bolta) ;)

Tačno se razmišljam da pišem supportu steama za rešenje

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Sad gledam, za pes na instant games piše da radi u svim zemljama...ne znam da li se to odnosilo pre zabrane aktivacije kod nas i još nekih ili ne
 
KEY koji je namenjen za EU region...mora da radi bez problema.

U games-u pes kosta verovatno 5-6k dinara...jos NE RADI..o boze gospoda.

3400 din na instant-gamingu,radi sve bez problema GARANTUJEM.

edit // 2800 dinara kosta trenutno,to je verovatno obicna a ne premium edicija...ali koga briga za usaina bolta.

Aj sad piši kako da vratim pare sa instant gaminga ili da registrujem igru!?!
 

Prilozi

  • 2017-09-24 (1).jpg
    2017-09-24 (1).jpg
    245.6 KB · Pregleda: 117
Pre 5 dana sam kupio i aktivirao igru,prosto neverovatno da su u medjuvremenu zabranili :/

Posalji ticket supportu na instant-gaming,vratice ti novac ili dati mogucnost za drugu igru sa slicnom cenom.

Edit //

Steam supportu mozes da pises za neku ideju za resenje sto se tice naseg regiona(Srbija koji je region locked),oni nece da ti aktiviraju key koji je zakljucan nazalost.

Edit 2

Sad ispade ne moze covek da kupi igru koja je zakljucana regionom zbog nekog retardiranog razloga -.-

Nzm da li je samo steam KRIV tu...verovatno se konami dosta pita oko toga koja zemlja je region locked.
 
Poslednja izmena:
@Interactive Pisao, kažu da ću dobiti refund za par dana...moja greška što ne uzeh ranije, al kao da sam ja znao da će da nas ukinu :( Realno nisam pametan šta raditi...definitivno ću sutra da pišem steam-u da vidim šta kažu!

I da pitam još, šta bude sa tim serijalima što pošalju pa odrade refund? Jel idu nekom drugom ili? Predpostavljam da daju drugom pa ako uspe da aktivira onda meni vrate pare jel hipotetički sam mogao odma da upalim vpn i odradim redeem još jednom iz neke druge zemlje gde bi verovatno prošlo!?!


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Key daju nekom drugom sigurno...posto nije problem u samom kljucu nego zemlje iz koje se aktivira.

To ima i za druge igre...EU region i Azijski i ne mogu da rade eu u aziji i obrnuto.

Ovo je totalna glupost,ja sam dosta igara kupovao na ovaj nacin i nikada nije bilo problema do sada -.-

Nadam se da ce neka peticija da bude protiv konamija ili steama za ovu ****nu glupost.

Nisam licno koristio VPN iz istog razloga ko i drugi...nebih da rizikujem akaunt,ali mora da postoji neki nacin da se ovo resi.
 
@Proday

Najbezbednija solucija bi bila da ti aktivira neko iz regiona, znači ne VPN. Naravno ako imaš nekog u koga imaš poverenje da te neće zavrnuti za nalog.

U tom slučaju šanse za probleme na relaciji tvoj nalog-steam gotovo su nepostojaće.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
A da li ce moci da se igra kod nas posle aktivacije?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Za ovakve situacije bolje da se uzme neki PS4 i igra za 200e i cao, ne boli te glava, em igra klizi..
 
Za ovakve situacije bolje da se uzme neki PS4 i igra za 200e i cao, ne boli te glava, em igra klizi..
Jeste i plus koliko para za igricu i PS+ ako hoćes online..

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Aj sad piši kako da vratim pare sa instant gaminga ili da registrujem igru!?!

Jedan od razloga zašto ih nikad neću podržati i kupiti igru već sa zadovoljstvom skinuti narodnjaka :smoke:
 
PES je bruka dobar, jedino nema transfera, moj Milan od prosle godine :D
 
Ljudi nema potrebe pominjati pirateriju i lična mišljenja/preferencije vezane za istu.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno