Šta je novo?

PES 2018

Osećam se kao klinac, pre 20+ godina NBA Live i Fifa a sada PES i NBA2K. Mada zadnjih 15 god sigurno, samo PES cepao NBA baš retko ali nekako ove godine imam želju da dobro ogulim NBA. Sećam se NBA LIVE 97 odigram celu sezonu u full formatu finale ostala samo 7 utakmica protiv Bullsa (pravio sam Jordana ubaciovao slike one karice čuda) rikne neka banalnost dal zvučna il memorija, ode na servis oni pregaze ceo HDD. ODe nekoliko meseci igranja u kantu i Super Soniksi nikada ne osvojiše titulu, u mom slučaju ni virtuelno :(
 
Serveri su im užas živi, katastrofa i sramota.
Ne bih im dao pare iz inata, svaka druga tekma puca online, ili laguje nenormalno.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Dje si igr'o? Ima li gdje da se proba PES, cisto da vidim i system requirements, da li ce zadovoljiti, prije no sto bi' evemtualno uzeo...

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Ma inače pričam, PES 17 igram.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Dosta bolja grafika i dosta usporeniji gameplay. Serveri naravno ne rade od prvog dana i iskacu error kodovi GKCC2 i code QIMJ693_0, sramota...
 
...kad se ocekuje narodna i krek?
 
Kakav je PES u odnosu na FIFU za SP ? Dodje mi da se igram kao nekada kada su se iznajmljivale PS1 konzole svakog vikenda, pa sam jurio da zavrsim ligu. Generalno da li ima vise statistike i detalja izmedju utakmica u odnosu na Fifu ili je i ovde akcenat na "gameplay" a sitnice i elementi iz Football Managera su ipak pojam ? Mislim generalno na sitnu statistiku tokom sezone, vise detalja oko utakmica i sl.

Jbs online igranje kada 50% vremena gubis zivce sa konekcijom, uvek je challenge da odigram na najvecoj tezini ligu s obzirom da se nisam trudio nikada da naucim nesto vise od proseka koji je dovoljan za drustvo.
 
Poslednja izmena:
Serveri su fixed,radi sve trenutno.

Sto se tice ONLINE...dosta promenljivo iskustvo,mada kada se namesti da se padaju igraci sa boljim konekcijama...meni je bio sasvim OK Pes 2017.

Sporiji je gameplay dodatno online,ima mali delay u odnosu na lan.
 
toliko priče o zahtevnosti, a meni radi na zakucanih 60fps i in-game settings na high sa ovim:

i3-4160
gtx 950 2gb RAM
12gb RAM

ne kapiram kako i zašto, al ajd
 
Nasao sam PES2018 za 23.99€. Ima l' jeftinije?! :)
 
22.89€ CDKeys
 
Uuu, King is back izgleda, dal cu se posle jednogodisnje ekskurzije sa Fifom vratiti na PES.. demo mi se bas svidja.
 
Dal i dalje postoji graficka razlika izmedju PS4 i PC? Posto je bilo price da ce biti priblizne graficki...jedino iz tog razloga sam zadrzao PS4, iako komp nakacim sa dzojsticima na 50", opet je nekako lepsi filing na PS4...
 
Poslednja izmena:
Koliko znam ove godine bi trebalo da su iste verzije.

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Da ove god iste verzije. Jel neko pika? Utisci?

Sent from my SM-J330FN using Tapatalk
 
Pes 18 mnogo zahtjevan, probao sam Demo, do sada to nije bio slucaj. Jako mi je zao sto HW-aki laptop ga ne podrzava (i5 5200u, 8gb, 930m). Moze se igrati ali los FPS, i grije se mnogo, oko 80 °C. Steta, mnogo dobar PES.[emoji26]

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
PC je mozda i bolji sada, imas tonu podesavanja, sitna crevca.. Nije kao pre..
 
Dal i dalje postoji graficka razlika izmedju PS4 i PC? Posto je bilo price da ce biti priblizne graficki...jedino iz tog razloga sam zadrzao PS4, iako komp nakacim sa dzojsticima na 50", opet je nekako lepsi filing na PS4...
Uz duzno postovanje PESovcima, mene su oci bolele koliko ocajno izgleda nakon 200h fife. Neverica (na ps4 pro). Bar u DEMO. Od terena do igraca, nisam igrao pes godinama.. Jeste lepsi pasevi i oduzimanja lopte ali ovoi je bilo skoro 10 godina unazad (ne volim ni fifu tako da ne hejtam). Nema AA, na udaljenoj kameri igraci su cudni, cak je i Mesi sa nekom kosom iz svoje 20-te [emoji23] Bar tako izgleda na udaljenoj kameri. A i izgleda kao da se igra na prefarbanom betonu, dosta je sve prazno, cudno bre.

Sad jbm li ga, mozda sam ja ocekivao da me PES obori s nogu jer je uvek bio najbolji fudal ali razocarenje.

Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
Ne moze pes da bude toliko los koliko ja mogu malo da ga platim (ili ne platim) :p
Sve sportske igre su cista generika, pa pogledajte samo ocene igraca i graficke detalje. Sve je to stavljeno na random, ko je lud da svakog ponaosob tvikuje da bi bilo priblizno realnosti, danasnji game development je cist money grab.
Ali cim oni prodaju toliki broj kopija, ima publike koja je voljna da plati, makar se mucili sa net code-om i sl. pikanterijama. ;)
 
Stigo nam narodnjak [emoji1] brzi su nego prosle godine


Sent from my iPhone 7 using Tapatalk
 
I kolika je sad instalacija pes-a 2018 na stramu...jel i dalje ispod 10gb!?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Znači ipak se pomerili. Baš ću demo da probam

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Dobar je, vredi $$, barem na PS4, a verujem da je ista situacija i na PC, tako da je makar narodnjak must have.
 
Jel i dalje pc verzija radjena kao port sa PS3 ?
 
Ako se budu opet masovno terali narodnjaci, narednih sezone opet neće biti indentične verzije :)
 
Uh moj Milan stari u narodnoj kuhinji , jesu izasli patchevi da to srede kod org....

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Pored nemanja licenci, jos da nemaju narodnjak bili bi u teskoj situaciji s obzirom da mladji narastaji preferiraju fifu. U tom offline sektoru 1na1 i dominiraju, ne bi smeli da ostanu bez toga. A onda igraju na loptu da ce makar polovina tih igraca zeleti da se oproba i online i kupice original. To je neko moje vidjenje.
Sto se tice patcha, option fajl sa pravim imenima timova i ligama je izasao brzo nakon izlaska same igre i cini mi se da je zajednicki za PS4 i PC.
 
Nazad
Vrh Dno