Šta je novo?

PES 2018

Labello

Slavan
Učlanjen(a)
25.02.2017
Poruke
4,407
Poena
455
Moja oprema  
Zvuk
Samsung Q800C
Ostale periferije
LG OLED C2 55" & PS5
Mobilni telefon
iPhone 13 Mini
Kaze - kompletno smo rebuild-ovali animacije, sve, itd. I onda gledas video i igraci opet slajduju u momentima... zaboga, pa sta ste radili?! Nisam preterano odusevljen vidjenim...

 
Sta je sa loptom, kao da ima neki teg u sebi..
 
Jel ce za PC da portuju sa PS4 ili sa PS3 kao sto su praktikovali ranije?
 
Ja kad sam video kakva je grafika na 2017-instant sam obrisao. Pa gde moze lepsa grafika da bude na PS4 nego na PC? Nema sanse.

Sreca pa sam "jeftino" prosao :D
 
Pa svaki PES ako je "klot" je uzasan graficki, dok ga malo ne isfriziras pechevima.
 
grafika je potpuno nebitna za PES, njih mnogo bitnije stvari muče još od šestice

17 je odličan, ogroman napredak, ali bi bilo lepo da sa 18 ne zabrljaju, nego da nastave da unapređuju igru
 
Naravno da nije bitna grafika, ali iz principa necu da igram nesto sto je namerno napravljeno da bude ruznije za PC nego za PS4 koji je x puta slabiji od PC-ja.

Pa NBA(2k17) zauzima 80GB, pes zauzima 7-8 :D
NBA kompletnija igra u svakom smislu, tacno se vidi koliko je ulozeno u koju, a slicno kostaju..
 
Meni su folderi za 16 i 17 imali 17 i dalje ima 30ak gigabajta raznoraznih grafickih dodataka. Uvecane teksture itd
 
Tacno, podrzavam taj stav. Kad gledaju na nas (pc gamere), kao na jednake, mozda i kupim ovo.
Nije tesko biti CD Projekt RED, zar ne ? Zato se Witcher i tako dobro prodaje na PC-u i zato ja necu zaliti para i podrzicu takve developere.
Konami je postao jedna jajarska kompanija..
 
Pes 17 je za komp bio uzas dok ne ubacis koji patch ali opet nije to to, verzija sa konzole je bila bar meni bolja. Sada su najavili i naznacili da ce PC verzija biti u korak sa konzolama, ostaje da sacekamo, a pare im nisam dao i ne planiram dok ne poprave utisak.
 
Ne znam zasto ali sam uvek imao osecaj da su skrnavili PC verziju zbog piraterije.
 
Ne znam zasto ali sam uvek imao osecaj da su skrnavili PC verziju zbog piraterije.

Ja mislim da je to zbog optimizacije. Nesposobni da optimizuju igru kako valja, pa izbace slabiju verziju, da bi ljudi i na sporetima mogli da pikaju PES-a.
 
Pečevi menjaju grafiku, ubacuju stadione, kopačke itd itd, sve je to lepo, ali na gejmplej nemaju previše uticaja, a to je najvažnije.

Meni je bitno da izjednače gejmplej na PC i PS4, ostalo će gospoda pečeri odraditi.
 
Je l' ste spremni deco? :D Igra grmi!
 
Ovo opet nedostupno za naš region na steam-u...



Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Neki kazu da nije, ja cekam domacu, nema potrebe za kupovinom.
 
Naravno da ima ako želiš realan izazov protiv pravih protivnika. Sportske simulacije nije zanimljivo igrati protiv AI.

Kako bilo, uzeo sam NBA 2k18, to mi i onako već par godine predstavlja glavni izbor, overiću kakva je FIFA, a ovo ako ne skinu regionalna ograničenja neću ni pipnuti.
 
Meni je online igranje PES-a 2017 bilo uzas u odnosu na zivog protivnika, nekako gameplay je totalno drugaciji rekao bih siroviji. Ali nisam ni puno vremena posvetio mozda 10ak utakmica prosto me nije drzalo, plus mora da se igra na sakatoj verziji bez patch-eva.
 
Kakav AI, jedino master liga dok me ne smori, ali igram sa drustvom, pes za to i sluzi. Ako ces online zaludjivanje, FIFA je tu vec odavno uzela maha. NBA takodje obozavam! :)
 
Ovo opet nedostupno za naš region na steam-u...



Sent from my MI MAX using Tapatalk

To sto je region locked,ne sprecava ljude iz Srbije da igraju niti da kupe PES.

Moze key ili gift kopija,samo mora neko da kupi i posalje na akaunt.

Radi sve bez problema,igra nije dostupna u store...ali to je nebitno.

2017 radio bez problema,ne sumnjam da ce i 2018.
 
Da, vidim sada, ključ može normalno da se aktivira. Ranije je trebao VPN za to, pa i na samom izlasku 2017, ali su u međuvremenu sredili to.
 
Poslednja izmena:
Serveri su im užas živi, katastrofa i sramota.
Ne bih im dao pare iz inata, svaka druga tekma puca online, ili laguje nenormalno.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno