Šta je novo?

Huawei Honor 9

Koliko dugo imas h9,jer taj problem pocinje tek posle 3-4 nedelje ne odmah
 
Nema na Honor-u taj prob

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk
 
Nije mi se desavalo to ni na p10l, bas probao kod klinca i nista, sve normalno. Honor za sada isto sve normalno. Javicemo ti posle 3-4 nedelje[emoji23]

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Hm zanimljivo,mislis L kao light? Ne na L verzijama nema toga
 
Ima li negde informacija da li sekundarna kartica radi samo na 2G kao na prethodnim modelima, ili može i na 3G?
 
Ja sam naručio ovo zaštitno staklo, transparent. Naručio sam jedno da vidim kako izgleda pa ako je ok uzeću još 1-2 za rezervu.
https://www.aliexpress.com/item/9H-...awei-P10-P10-PLUS-Protective/32825382681.html

Case sam naručio ovaj jer mi je takav bio super na P10 lite
https://www.aliexpress.com/item/For...-8-9-Y6-Pro-Y3-Y5-2017-Honor/32832160615.html

ali ću poručiti i ovaj nilkin transparent crystal clear
https://www.aliexpress.com/item/NIL...al-Clear-Silicon-case-cover/32821135924.html?
 
E pa odlicno,ajd sad na data speed test da vidimo jel stvarno 4G brzina
 
Meni su u Huawei radnji u TC Ušće rekli ovako, Sim1 4G/3G/2G, Sim2 samo 2G. Kod njih je singl demo primerak, nema opcija da se proveri... Isto važi i za P10.
 
Koliko Mb troši SpeedTest? Poslovni broj ima nešto baš malo Mb, nisam siguran da li 100 ili 300... a do tada evo ss iz podešavanja:

Edit:
A evo sa GSM Arene, dok ne testiram zaista brzinu:
"The dual-SIM settings menu lets you rename cards, disable them from software, and select which one does calls or data by default. The interface leads us to believe that while 4G may be limited to just one card, both get 3G connectivity in addition to 2G, which the specs don't indicate."
 

Prilozi

  • Screenshot_20171001-195119.png
    Screenshot_20171001-195119.png
    109.8 KB · Pregleda: 152
Poslednja izmena:
Malo speed test trosi pusti ga mozda 10mb mozda i manje
 
SpeedTest može da skine i 100MB ako je dobar 4G. Veća brzina, više podataka skida i šalje.
 
Razoarala me kamera ponovo.

Nemoguce da su boje ovako isprane,iako su detalji na ovoj slici ok,a povremeno ni oni ne budu dobri.Jos je bio upaljen i HDR

Honor 9 by Alek-84, on Flickr

Ne znam,dal da probam da fotkam malo pro modu.
 
po meni nije nikakva tragedija na fotki, možda nešto niži kontrast zbog HDRa al to je to.
probaj da fotkaš sa ugašenim HDR, u auto modu, a kad na ekranu telefona vidiš da je slika presvetla (gledaj svetle delove) ručno koriguj ekspoziciju slajderom u minus (verujem da ima ta opcija na huaweiju)
 
Ima podesavanje za ekspoziciju.Ma cini mi se kao da se nesto zaglupeo ili fon ceo ili kamera samo_Odradih reset na fabricka podesavanja i oprpbah par nocnih fotki,bolje deluje sad.
I ukljucio sam da slikam preko touch to capture opcije,deluje bolje.
Hvala Vojkane.
 
Meni se od juce pojavio cudan problem, signal pa skoro pun a nisam dostupan, samo mi stigne poruka o propustenom pozivu. Nije mi jasno sta se desava?

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
To će pre biti do operatera. Nije usko vezano za telefon. Ako je, na primer, ta bazna stanica na kojoj si bio prikačen bila zagušena, poziv nije uspeo da se "probije" do tebe.
 
To je do operatera sigirno.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Izgleda da je do telenora, sad je sve ok

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Evo gde chami posle rata sa deseptikonima optismus prajm :)

Honor 9 by Alek-84, on Flickr
 
Dobar kvalitet slike.
Aj kad stignes okaci neku iz landscape moda,neku prirodu ili nesto da uporedim bas sa mojim fotkama.
 
Pošto sam ovde novi, hteo bih samo nekoliko stvari reći o honoru9: Telefon imam oko dve nedelje, uzet u Vipu, pre toga imao P9 lite... Za moj ukus, dizajnerski je prelep i svako ko ga video, prosto se ODUŠEVIO!! Inače, radi perfektno, bez bagova i seckanja, što je i očekivano od Kirin960. Za mene su kamere, čak što više odlične... Tako da je generalni utisak, kada se uzme koliko košta, za razliku od "premium" modela, SAVRŠEN!!!
 
Samo da moze malo veci sot da se izvuce sa baterijom.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno