Šta je novo?

Huawei Honor 9

Mislim da je na E seriji boomsound bio moguc samo preko sluski, za M seriju druga prica. Mozda i gresim.Delimo misljenja bas zbog potencijalnih kupaca da bi procitali iskustva. Ono gore navedeno sa wifijem, zvucnikom i kamerom apsolutno nije tacno. Velicina ekrana stvar ukusa, meni ne odgovara npr 5,5 mada su i na honoru mogli da smanje malo telo u visini. Ako ne hvata wifi onda verovatno tvoj uredjaj ima neki problem, odnesi, reklamiraj i uzmi s8 i kao sto rece covek gore prodaj ga i biraj dual sim.

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Definitivo nemamo takve probleme. Menj je primedba samo za bateriju koja bi mogla bi da drzi duze.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
@mlax37
Nemam ovaj tel pa ne mogu da tvrdim ali imam iskustva sa telefonima kupljenim kod operatera koji su zaključani...umeju oni svašta da pokvare.
Prvo što sam radio kad uzmem telefon sa mreže je fabrički reset ili još bolje ako može učitavanje softvera preko programa PC-ja.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Iako nije tema samo da razjasnim. Moj stari telefon HTC one E9+ je bio (nek pociva u miru) flagship model, one serije (nesto kao s8 i s8+, mada ne sasvim).
Nisam ni ocekivao da honor, koji ruku na srce nije pravi flagship, bude u toj klasi ali ove mane su mi previse. Sad se mozda kajem sto nisam uzeo s8 ali u tom trenutku sam samo trazio dual sim telefon i uzeo najskuplji jer nisam ni razmisljao o mogucnosti prodaje pa kupovine drugog. Stvar komplikuje i to sto je telefon bio preko firme pa bi eventualna zamena podrazumevala da uzmem telefon sa legalnom garancijom a to je onda skroz druga varijanta.
Inace telefon nije zakljucan na telenor mrezi, tako da to nije uzrok lose WI FI konekcije.
Sto se tice reklamacije, ne verujem da cu postici ista, jer WI FI radi, samo ima los domet. Kad sam u sobi u kojoj je ruter onda je signal odlican. Kad odem u susednu sobu, u kojoj svi ostali telefoni imaju odlican signal (recimo e9+ je imao pun signal) muci se i non stop prebacuje sa WI FI na mobilne podatke i obrnuto. Ovo nije razlog za reklamaciju i siguran sam da mi je ne bi prihvatili, to je jednostavno karakteristika telefona.
 
Poslednja izmena:
Iako nije tema samo da razjasnim. Moj stari telefon HTC one E9+ je bio (nek pociva u miru) flagship model, one serije (nesto kao s8 i s8+, mada ne sasvim).
Nisam ni ocekivao da honor, koji ruku na srce nije pravi flagship, bude u toj klasi ali ove mane su mi previse. Sad se mozda kajem sto nisam uzeo s8 ali u tom trenutku sam samo trazio dual sim telefon i uzeo najskuplji jer nisam ni razmisljao o mogucnosti prodaje pa kupovine drugog. Stvar komplikuje i to sto je telefon bio preko firme pa bi eventualna zamena podrazumevala da uzmem telefon sa legalnom garancijom a to je onda skroz druga varijanta.
Inace telefon nije zakljucan na telenor mrezi, tako da to nije uzrok lose WI FI konekcije.
Sto se tice reklamacije, ne verujem da cu postici ista, jer WI FI radi, samo ima los domet. Kad sam u sobi u kojoj je ruter onda je signal odlican. Kad odem u susednu sobu, u kojoj svi ostali telefoni imaju odlican signal (recimo e9+ je imao pun signal) muci se i non stop prebacuje sa WI FI na mobilne podatke i obrnuto. Ovo nije razlog za reklamaciju i siguran sam da mi je ne bi prihvatili, to je jednostavno karakteristika telefona.

Ti probaj da promeniš ruter....ako već postoji problem kako kažeš sa wifi čipom.Pa ako sa drugim ruterom pravi problem ti reklamiraj...
 
Nakon 10 dana (i prelaska sa dosta slabijeg/jeftinijeg Xiaomi Mi4i), meni smetaju samo 2 stvari: dosta je klizav, i USB C port je "labav", tj. ako ga koristim dok je na punjaču, o čas posla će se isključiti (ispada kabl). Možda je to uobičajeno kod usb c, ali nije bilo tako na prethodnim telefonima koje sam imao...
Wifi radi besprekorno, i sve ostalo je, za moje potrebe, savršeno.
 
Nije za koriscenje bez futrole.Ne znam kako to kod tebe,meni ne deluje da je nesto labav usb port.Kako si zadovoljan baterijom?

Sad ide na punjac

korisceno 50/50 wifi i mobile data

13df5fe638b26fb42155e339fe256319.jpg
a43224b99d53b47dcae796126b0f2b04.jpg
896faf2accab5443c15cb38e0f12f79c.jpg
 
Poslednja izmena:
Kako napraviti sto bolju fotografiju sa Honora/P10

Honor 9/Huawei P10 how to use pro mod in camera and get better images

https://www.youtube.com/watch?v=y4poMfcNevo

Inace,gotivna stvar na havajcu su motion geastures.Ima par zanimljivih fora,kao sto je nacrtati slovo C na ekranu i automatski se pokrece kamera.
 
Zvali me malopre iz telenora da dodjem da pokupim gratis zvucnik, prosto me iznenadili...

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
A jel se dobijao tablet u Telenoru kao u Vipu?

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Ne, nije se dobijalo nista.

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Jeste da se poklonu u zube ne gleda, ali tablet iz 2015-te sa kit-ketom...
Čišćenje nekog lagera.

Послато са P8 lite уз помоћ Тапатока
 
Tablet je ok, moze da posluzi za poneki film, muziku, youtube, tapatalk, facebook.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Jes da se poklonu u zube ne gleda ali.... Pa brate, otiso da pokupim zvucnik oni mi dali roz[emoji23] [emoji23] [emoji23]... Sreca pa je tu cerkica.

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Ma dobro. Obzirom da još nisu raščistili lager sa tabletima, možda i mene u junu sačeka kad mi istekne ovaj ugovor.
A ako Bog da, do tada će mu i cena malo pasti pa će biti moj naredni telefon.

Послато са P8 lite уз помоћ Тапатока
 
Postoji taj lag kod skrolovanja definitivno.Mozda srede kroz sledeci update firmvera.
 
Stigao danas telefon u paketu sa tabletom i backup baterijom od 2400mAh. Prvi put da sam kupio telefon a da ga nisam prvi dan uključio. Inače baš mi se sviđa kako izgleda. Tablet uzela žena čim ga videla :)
 
Cestitam :)
Baci utiske kad ga malo izmucis :)

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
hoce li ga biti u mts ponudi? hteo sam u vip da ga uzmem ali traze mi puno unapred par rata plus ucesce.. ostaje opcija da ga uzmem preko box paketa.. naravno ako ga bude u mts
 
Sent from my STF-L09 using Tapatalk

Blue moon jel ti ovo staklo sto si narucio pokriva ceo ekran, uzeo neko(samo njega nasao) skoro celi 1cm nije leglo? I ovaj nilkin silikon ultra tanak? Njega vidim na kp da narucim ali neznam koje staklo da uzmem?

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Nisam uzeo jos staklo za ekran, nego samo Nillkin nature providnu i jednu futrolu na preklop.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Vidim sad, pomesao, lukac uzeo staklo sa linka nekoliko stranica unazad.

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Gde uzeti kod nas neko ok staklo,kp jedino?
 
Pa nisam nasao ni na kp nista sto bi valjalo, jesi raspolozen da nam narucis sa alija neko?

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Nemam karticu za kupovinu online.Nije mi jasno kako da nema kod nas.Jesi pitao u logic shopu?

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока
 
Nisam pitao tamo,ako nadjes negde kod nas pusti mi molim te link, ovo sto sam stavio je totalno bezveze

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Kakva je situacija sa H9 sa onim bagom sa zatamljivanjem ekrana za 20-30posto kad se otvaraju gmail,browser i generalno bele pozadine svi huawei koje sam do sada imao imali su taj problem (p9,honor 8,p10)
 
Sad bas gledam i deluje da nema taj problem.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno