Šta je novo?

Huawei Honor 9

Macor, moze Nexus ili Z5, pa dq ostanes veran Soniju? :D

Druzimo se ja i Honor do daljnjeg :)

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Drug ga uzeo pre neki dan u Vipu, super ponuda...35k + 1700 rsd mesečno...dobio i power bank i tablet.
Kaže da je prezadovoljan...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Dobar je stvarno, isti kao P10 a jeftiniji solidno.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Da li se zna kad stiže u mts?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Baterija odlična. Još ako imaš dve sim kartice, šta ćeš više, top.

3.Zvuk u toku razgovora-sasvim ok i zadovoljavajuci, zvuk nije plitak kao ranije recimo na P9/Lite, ima ok jacinu i dubinu, mada i dalje nije na nivou Samsunga i Sonija.
4.Spoljni zvucnik-apsolutni pobednik na ovom polju je H9. Tako dobar zvuk, glasan i kvalitetan nisam cuo do sad na telefonima sa jednim zvucnikom do sad.

Ovo potvrđuje to što si napisao, na slušalicama je slab, zvučnik odličan. Šteta što nisu pojačali izlaz za slušalice. Šteta što i u toku razgovora nije još bolji, to im je mana koliko znam na predhodnim modelima, mislio sam da su to ispravili na 9.
 

Prilozi

  • 1.JPG
    1.JPG
    66.9 KB · Pregleda: 178
Poslednja izmena:
Razumem te , slicna situacija je i kod mene m@c , ja cekam 13/10
Hahahaha :D ne verujem da ce da bude bas za 300 na oglasima ,ali nije nemoguce...
 
Baterija odlična. Još ako imaš dve sim kartice, šta ćeš više, top.



Ovo potvrđuje to što si napisao, na slušalicama je slab, zvučnik odličan. Šteta što nisu pojačali izlaz za slušalice. Šteta što i u toku razgovora nije još bolji, to im je mana koliko znam na predhodnim modelima, mislio sam da su to ispravili na 9.

Zvuk na slusalicama je ok, probao sam malo neke pesme sa youtube preko slusalica, mada ne znam koji je kvalitet tih fajlova sa YT.
Z5 i Mi5 imaju bolji zvuk cini mi se, mada ie i ovaj ok.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Uzeo sam H9 pre neke 2 nedelje u Telenoru, odlican je telefon zaista, jedino sto sam primetio je da ima cudan touch odziv, ne felerican, nego cudan, sa ili bez stakla, ne znam da li je jos neko to primetio, ali sve u svemu jako kvalitetan telefon.

A inace pre toga sam imao Mi5 i nisam hteo da ga menjam, ali toliko me je razocarao, zasto, zato sto mu je touch nacisto otisao u djavola, prestane da radi, na svako vadjenje telefona iz torbice ili dzepa, znaci hardver.

Je l primetio neko cudan touch feeling, i scroll, ne felerican, nego cudan, sa i bez zastite preko ekrana?

Inace odlican telefon.

Ostavio sam Mi5 jer mi je na njemu touch nacisto prestao da radi do restarta fona, i uglavnom kad se izvaci telefon iz torbice ili dzepa, znaci hardver. Razocarao me je Xiaomi, iako sam bio prezadovoljan njime i ne bih menjao jos dugo.
 
Poslednja izmena od urednika:
Meni sve odlicno radi,touch takodje.
 
oko 42 sata uptime.

2f8e681392279932f00040ae1e764f8b.jpg


Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Koju verziju softvera imate? Ja imam neku B130, uzet kod operatera. Da li je to poslednja?

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Imas onu aplikaciju na appstore-u da proveris za verziju software , ne secam se tacno kako se zove , nesto tipa Firmware Finder ili nesto tako, moguce je da su izbacili neki update od izlazska telefona...zvuk na slucalicama bi trebao da je zadovoljavajuc , zvunik tu i tamo , moze i bolje , a Honoru je boljka kvalitet poziva...mikrofona...
 
Prva 4 su nasa oznaka, ali pitanje koji mi sad od ta 4 imamo...
2bac45488f546d47a0684f2df2f77204.jpg


Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Imas onu aplikaciju na appstore-u da proveris za verziju software , ne secam se tacno kako se zove , nesto tipa Firmware Finder ili nesto tako, moguce je da su izbacili neki update od izlazska telefona...zvuk na slucalicama bi trebao da je zadovoljavajuc , zvunik tu i tamo , moze i bolje , a Honoru je boljka kvalitet poziva...mikrofona...
Ima,tacno se tako zove ja mislim,firmware finder.Pogledacu kasnije s njom.
Os ovih verzija nemam pojma koja je koja.

Sent from my T1 7.0 using Tapatalk
 
Mogu reci da sam za bateriju ocekivao vise.Sony Z2 je sa istom rezolucijom i velicinom ekrana i istim kapacitetom baterije gurao Sot i do 8/9 h ili drzao dosta u idle, dok Honor ne moze vise od 6 i po/7h ja mislim ni u kom slucaju(vecina vremena na wifi).




Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Nije lose, ali nije kao na Z2.5 i po/6 h je prosek na wifi, na Z2 je prosek bio prosek 8h a isti ekran i baterija.

Mada onaj lik iz android authority sto je radio test kaze da moze da dobaci do osam sati ekran.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Uzeo sam ga i ja u VIPu, uz NEO2 je 39.000din (24 rate po 1000din + 15.000 odmah).
Nakon Xiaomi Mi 4i ovo je čudo neviđeno... mada znam i sam da nisu ni za poređenje. Elem, lep, brz, dual sim, otključan (službeni broj mi je telenor), i meni savršen. Jedina mana što je zaista klizav, moram da kupim neku masku za njega što pre.
 
Nije lose, ali nije kao na Z2.5 i po/6 h je prosek na wifi, na Z2 je prosek bio prosek 8h a isti ekran i baterija.

Mada onaj lik iz android authority sto je radio test kaze da moze da dobaci do osam sati ekran.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
Ja nikad nisam imao 8h ekrana na z2, ma šta god radio. 6.5 ili 7 sam najviše
 
Uzeo sam ga i ja u VIPu, uz NEO2 je 39.000din (24 rate po 1000din + 15.000 odmah).
Nakon Xiaomi Mi 4i ovo je čudo neviđeno... mada znam i sam da nisu ni za poređenje. Elem, lep, brz, dual sim, otključan (službeni broj mi je telenor), i meni savršen. Jedina mana što je zaista klizav, moram da kupim neku masku za njega što pre.

Cestitam.Okini neku fotku kad stignes i okaci :)
Solidno je brzi i od mog Mi5.
 
Dobra cena nema sta. Po oglasima ih nema, jet svi koji kupe zadrzavaju telefon. To isto pokazuje koliko je dobar i popularan izbor :D za 325e top izbor. Jedino sto mene brine jeste da cu dobiti losiju kameru i losiji softver ali i manji ekran...
Btw, koje boje su dostupne u vipu?
 
Poslednja izmena:
Odlican je sivi , nije klasicna siva , bas je dobro odradjena...
 
Danas ga malo cackao u telenoru, i.... Uzeo bih ga ali malo preterali sa cenom, 24x2500 uz moj paket. Jel uzeo neko u telenoru i sta ide uz fon? Ima li brzo punjenje? Sa kamerom vidim da ste zadovoljni, ima li glavna kamera bokeh efekat?

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Dobra cena nema sta. Po oglasima ih nema, jet svi koji kupe zadrzavaju telefon. To isto pokazuje koliko je dobar i popularan izbor :D za 325e top izbor. Jedino sto mene brine jeste da cu dobiti losiju kameru i losiji softver ali i manji ekran...
Btw, koje boje su dostupne u vipu?

Kamera je identicna kao na P10(jako kvalitetna)softver dobar,ekran jako dobar iako je FHD 5,15.
 
Druze ja imam 6p tako da znam sta pricam. Mislim da mi je jedini pravi naslednik HTC u11, ali ovaj telefon mi se svidja zbog dizajna, baas je bruka ona plava boja.
 
Imam i ja 5X i znam sta pricam. Kamera ne zaostaje skoro uospte, cesto je i bolja.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno