Šta je novo?

Huawei Honor 9

ova druga spaljena dosta. i prva isto solidno plus žuta kao da je sa ajfona. čudno, prošlogodišnji modeli su baš imali mirnu ekspoziciju, dosta bolju od LG i Samsunga recimo.
 
Ne znam,mislim da ce moci iz podesavanja da se izvuce vise,menjanjem wb i smanjivanjem expsosure ponekad.
Verovatno ce raditi malo na kameri i kroz nadogradnju firmvera.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
A jesi video cene po kojima ga nude?

Baš su maštoviti....

Kod vipa je osetno povoljnija ponuda.

Послато са Nexus 7 уз помоћ Тапатока
Da, da. Oni su jaaako maštoviti. A nisam kod Vipa i ne znam ništa o njihovim ponudama. Nadam se da su bolji.

Lično, čekam V3. Ako ga bud kod ovih naših. Živo me zanima količina i kvalitet imaginacije kojoj će pribeći trust zbunjenih mozgova u Telenoru. Očekujem barem 1000 evra [emoji4]

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
 
DA LI SE VISE ISPLATI UZETI U VIP-U ???
Zelim sto vise misljenja da vidim :D
 
Pa pogledaj sam na njihovim sajtovima. Napravi upoređuje.
Zavisi kakav paket te zanima.
U uporediti paketima kod Vipa je jeftiniji telefon.

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Posle par dana koriscenja da napisem malo o telefonu.(poredjenje sa samsung s6)

Kvalitet izrade za moj ukus je na odlicnom nivou mana po meni je samo sto na poledjini ostaju tragovi od prstiju(masti se brzo).
Nisam do sad koristio IPS ekran ali mogu reci da mi se svijda i prija ocima. Fingerprint senzor po meni previse osetljiv(trebali su da odrade npr kao na iphone 6) otkljucava instant. Desava mi se da mi ruka u dzepu gde i fon i tim prstom sto otkljucavam slucajno predjem preko senzora i on zavibrira. Kamera je na zavidnom nivou(nisam neki ljubitelj slikanja itd) :D
Baterija me iznenadila moze da izdrzi prilicno cak dosta vise nego prethodni s6.
 
Definitivno kamera na H9 nije ono sto sam ocekivao.Ne daje tako dobre slike kao sto sam mislio.Izuzev toga telefon je stvarno izuzetan,sve je na visokom nivou.

Sent from my T1 7.0 using Tapatalk
 
Није ти то Сони, па да прави врх фотке ;) штета што си се залетео, могао си га пре тога негде испробати.

Sent from my G8232 using Tapatalk
 
Nije mi presudna ovde kamera.Ok je, mada mislim da ce biti kroz softver ispravljena jer sam na netu nalazio da je kao na P10 koji pravi bolje fotke od ovog.
Ali sem ovog sa kamerom fon razbija, baterija odlicna.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Ti koji slikas non stop, kamera ti nije bitna? Ahaaa...
Ne nadaj se kroz Update da će nešto bolje da bude oko kamere, ukratko, to ti je sto ti je...
Bolji da si uzeo p9... Ili p9 plus...
Huawei opasno failuje na polju kamere... Sve ostalo je odlično sem kamere...
Zamisli sa X2 ima bolje slike od mate 9...nema tu dalje priče više...

Huawei Mate 9
 
Pa imam jos uvek Z5 i Mi5 koji slikaju bolje, mada nije da kamera nije upotrebljiva. Ali stvarno sam video na netu primere koji su bolji od fotki koje sam ja pravio.
Mislio sam da je kvalitet kamere isti kao na P10 jer je Honor 8 imao ako ne bolje makar iste kao P9.
Ali sve u svemu mi se svidja telefon, nisam razocaran.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Ja da sam na tvom mestu sve bih to rasprodao i kupio pixel XL I ćao.
Imao bi najbolju kameru i na svim ostalim poljima telefon koji je u samom vrhu.
Ne znam kako ti nije teret da vučeš 3 telefona?
 
A nije ni svaka fotka ista,nekad deluju losije nekad bolje.

Evo recimo prva fotka koju sam okinuo,ona je dobra

 
Slikaj onu čuvenu klupu, pa onda moze da se uporedi sve :)
Klupa stara, nema zaborava... :)
Ipak je klupa glavni detalj i fokus svih telefona :)

Huawei Mate 9
 
Poslednja izmena:
Bez klupe nema nista. :D

Ako bas mi bude zasmetala kamera pasce zamena za P10 ili Mi5s :)

Sent from my T1 7.0 using Tapatalk
 
Šala na stranu Sale, ukoliko si ovako zadovoljan sa H9, ne žuri sa zamenom, nista vise neces dobiti na kvalitetu slike sa p10.
Ja sto gotovim Huawei, Leica je veliki fail sa Huawei, dobro odradjena reklama, vrhunski.
Dobra kamera i Huawei /Honor nikako ne idu zajedno...
Baci pogled na moj Flickr i uporedi slike X2 vs Mate 9 vs M2 10.1, videces i sam...


Huawei Mate 9
 
Ja sam isto kontao da preporučim devojci ovaj telefon, ali kad je kamera loša, ne znam šta onda. Bilo je ovaj ili A5 17, kontao sam da je bolja na H9.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nije bas tako.
Video sam ranije mnogo primera slika sa Honor 8 i skoro sa P10 i slike su stvarno odlicne pa cak i ove sto sam gledao sa H9 na netu deluju bolje nego ove sto sam ja pravio.
Jedino mi nije jasno kako je moguce da ima razlika u kamerama istih telefona,a definitivno ima,jer nisu sve slike s svakog H8,H9,P10 iste. [emoji47]

Sent from my T1 7.0 using Tapatalk
 
Kome Kamera nije toliko glavni bitan detalj, nema greške sa kupovinom H9 ili p9 itd...
Izgled H9 je vrhunski, bas izgleda mnogo fino fon...

Huawei Mate 9
 
Ma džaba izgled, ova moja bi mi skakala dve godine (koliko traje ugovor) po glavi, lep telefon - loša kamera i kontam da bi mi svaki dan to govorila.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nije bas tako.
Video sam ranije mnogo primera slika sa Honor 8 i skoro sa P10 i slike su stvarno odlicne pa cak i ove sto sam gledao sa H9 na netu deluju bolje nego ove sto sam ja pravio.
Jedino mi nije jasno kako je moguce da ima razlika u kamerama istih telefona,a definitivno ima,jer nisu sve slike s svakog H8,H9,P10 iste. [emoji47]

Sent from my T1 7.0 using Tapatalk
Nisi dovoljno očigledno upućen u Huawei /Honor, na žalost.
Mnogi veći fail sa Leica je bas p10 i p10 plus, ne čitaj samo XDA i ovaj forum...
Sale, ok, kupio si H9, ali ne hvali Huawei i Honor za kameru... Jos su daleko od konkurencije, kazem ti, odlican trik Marketing Huawei i Leica...
Slobodno ti menjaj za P10, tvoj džep tvoje pare, ali ces isto tako napisati da nisi zadovoljan sa kamerom kao i sa H9, nista dobiti neces, veruj mi...
Sve ovo pišem jer sam citao iskustva korisnika koji su isto ljubitelji Huawei telefona, pa su poredili sami kroz postove kamere od p9, p9 plus, mate 9, p10 i p10 plus.

Huawei Mate 9
 
Ma džaba izgled, ova moja bi mi skakala dve godine (koliko traje ugovor) po glavi, lep telefon - loša kamera i kontam da bi mi svaki dan to govorila.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Daleko od toga da je kamera loša, ali je loša za onog ko se malo više razume u tu tematiku i ko ima znanja itd itd...
Za nekog ko će da zabeleži momenat, i da slike ne zagleda na pc svaki detalj, fon je za to odličan.
Sad ce neko da napise, ima to i za 100e da se kupi pa da se eto samo slika itd itd..
Sasvim pristojna kamera, kao što je to slučaj i sa p9, p9 plus, mate 9 i serija p10...
Valjda ti devojka nije neki Foto umetnik, ukoliko jeste, zaobići Huawei /Honor što se tiče kamere.
Baci pogled i ti na moj Flickr, ima slika i od p9 plus, mate 9, mate s, x2 i M2 10.1...

Huawei Mate 9
 
Nemam razloga da hvalim Huawei ili Honor jer sam stvarno video primere slika koje su mi se svidele i ocekivao sam malo vise svakako.
U svakom slucaju sem kamere koja je upotebljiva,ali nije idealna, fon je u svim druim apektima odlican. Nisam bio zadovoljan odavno toliko ostalim stavkama novog telefona kao na H9, jos od Z2.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Pa ja sam joj rekao da će biti blizu moje sedmice, a vidim da će morati onda Samsung, jer sam tu svoj na svome ovako bi se baktao sa Huawei-em i update-ovima ovako onako. Nije da je umetnica, ali fotka dosta u low light i svidja joj se kako kod mene ispadne plus joj se svidelo kad se stavi na tripod, pa manuelna podešavanja.

Kontao sam da će dve kamere bolje raditi low light, ali izgleda i nije baš tako...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ђилке, сад мало трујем тему... А шта си мислио, да јој узимаш за кеш или уз уговор?
Мсм, ти знаш најбоље шта се и како исплати, ал оно, ако је уз уговор, капирам, ал ако је за кеш, онда има и бољи избор за те паре.
 
@blue moon, aj okini neko poređenje istih slika sa Mi 5. Ova zadnja slika sa Honorom nije lošao uopšte, osim ako nije bio sunčan dan.

@Djilkosh_Ns, samo u šali možeš kameru sa iP porediti sa Honorom :d
 
Ђилке, сад мало трујем тему... А шта си мислио, да јој узимаш за кеш или уз уговор?
Мсм, ти знаш најбоље шта се и како исплати, ал оно, ако је уз уговор, капирам, ал ако је за кеш, онда има и бољи избор за те паре.

Uz ugovor. Ona voli Samsung i sad ima J5 (15), gledao sam onaj A5 (17) svideo joj se (21.400), dobar je skroz, a onda pogledam ovaj Honor 9, u Vipu izadje 24.400 (još može na rate) a inače je 29.400 minus 5000 Société generale popust.

Ne znam mrtva trka. Razlika 3000.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nazad
Vrh Dno