Šta je novo?

Huawei Honor 9

^ to je zbog optičke stabilizacije, a i nema leica senzor za kameru. Naravno da p10 ima bolju kameru. Sve ostalo je tu negde, cak mi je ovaj dizajn nekako primamljiviji, pogotovo plavi :)
Samo tesko da mi se isplati menjati 6p za h9 :D
 
Porucen Honor 9.
Razmisljao sam izmedju njega i P10,ali me dizajn i ova boja H9 kupili da prevagnem.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Nema ni P10 Leica senzor za kameru. Izradjen je u Kini a Leica je pomagala u razvoju, sta god to znacilo?!
Samsung makar ugradjuje Sonijevu optiku, nije na nivou Cajsa na nekadsnjim premijum Nokiama, al je ipak Soni.
 
Zovem danas vip iz razloga posto mi nista ne javljaju u vezi telefona i devojka mi na call centru kaze da moja rezervacija nije uspesna!?:smash:
Jos kaze da mi je poslat mail da nije prihavecena rezervacija a imam screenshot gde lepo pise da je uspesno uradjeno itd. a tog njihovog maila nema nigde :D
 
Zvali me jutors da mi se izvinu njihova greska neka bila...
Sutra dobijam fon, tablet i punjac.
 
I tablet? Jel to u sklopu neke akcije? Lepo... Napisi neke utiske o samom uređaju kada ti stigne.
 
Bila akcija prvih sto dobija na poklom neki tablet nemam pojma koji.
Naravno cim budem malo cackao oko njega
 
Da li neko zna gde kupiti zaštitno staklo koje je savijeno bočno i prati liniju ekrana? Kupio sam staklo, ali nije to kako treba. Bočno nekih 2mm sa svake strane ne naleže na ekran! Staklo je za Honor 9.Ako kupujete pazite na ovo!!! Što se tiče samog uređaje, tu imam samo pohvale. Imam P7, P8L i P10L. Ovo je uređaj koji je daleko ispred njih.Kvalitetno odrađen, izuzetno brz, i za oko skoro perfektan.
 
Probaj preko neta da naučiš? Ili kod nekog od operatera? Oticicu sutra da vidim malo telefon uživo bas mi prelepo izgleda na slikama, jel ima plavi kod nasih operatera? :)
 
i meni stize sutra fon.Kazu da H9 nema gorill glass na ekranu tj nema nikakvu zastitu.
 
^ jesam, al' valjda ima i za Honora nešto u toj prodavnici...
Pozdrav
 
Poslednja izmena:
I mene cudilo da jedan danasnji flagship nema gg.Dobro je.Ne znam da li i H9 kao i P10 dolazi sa onom tvrdom fabrickom folijom preko ekrana.
 
Eno staklo za sitne pare. Edge to edge.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Pa sta je onda? :)

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Ljudi ,razmisljam se izmedju honora 9 i 8 ,molim vas sto vise vas da kaze misljenje koji bi mi se vise isplatilo da uzmem :D
 
Honor 9, naravno. Nešto bolja kamera i brži procesor. Više interne memorije. Nisam siguran za ekran, ali navodno je poboljšan. Honor 8 imam nekoliko meseci i nezadovoljan sam kamerom, jačinom osvetljenosti ekrana i njegovom preoštrom kalibracijom. Ipak, to je brz i pouzdan telefon ako ti kamera nije mnogo važna solidan je izbor, posebno ako ga nađeš po ceni oko 300 evra, ili manje.

Sent from my SM-T310 using Tapatalk
 
Honor 9, naravno. Nešto bolja kamera i brži procesor. Više interne memorije. Nisam siguran za ekran, ali navodno je poboljšan. Honor 8 imam nekoliko meseci i nezadovoljan sam kamerom, jačinom osvetljenosti ekrana i njegovom preoštrom kalibracijom. Ipak, to je brz i pouzdan telefon ako ti kamera nije mnogo važna solidan je izbor, posebno ako ga nađeš po ceni oko 300 evra, ili manje.

Sent from my SM-T310 using Tapatalk


Pa bitna mi je kamera dosta,ali nije naravno samo kamera :)
Ne razumem se puno u telefone i onda mi je bitno misljenje par ljudi,a ti ako imas honor 8 onda mi ti najbolje mozes reci kakav je on ,znaci honor 9 bolji ?
 
Naravno da je bolji. Ako ti se uklapa u budzet slobodno uzimaj
 
Nisam imao H9 u rukama, ne mogu da ti garantujem, ali ako razlika u ceni nije drastična svakako je bolje uzeti noviji telefon. Sudeći po revjuima na netu - poboljšanja na H9 su osetna.

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
 
Pa ja mislim da nije neka velika razlika u ceni :)
A gde je najbolje uzeti fon ? Telenor,VIP ili Mts?
 
Pa dobro ali gde je najbolje uzeti neki telefon,gde se najvise isplati ? :)
 
Ljudi,zanima me gde se najvise isplati uzeti,neki kazu da telenor krade neki kazu da je VIP los :D
 
Ljudi,zanima me gde se najvise isplati uzeti,neki kazu da telenor krade neki kazu da je VIP los :D
Svi oni nabijaju cenu, to je fakat. Ali za ljude bez keša u džepu - provajderi derikože su jedini izbor. Pogledaj oglase, videh jedan H9 iz Telenora, star 1 dan, za 350.

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
 
Stigao telefon danas. Prvi utisci su pozitvni skroz. Dizajn je odlican, kamera takodje, kao i ekran. Dobih na poklon i onaj Huawei tablet iako nisam rezervisao H9 kako je navodno vazio uslov za dobijanje.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno