Šta je novo?

Huawei Honor 9

Na šta konkretno misliš? Nisam primetio bugove.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Pojavio se opet u Telenoru u ponudi.
 
Samo citam postove, negde se na Oreu desava da se ne mogu dodeliti melidije u Viberu za poruke, vec samo defolt, jel tacno ?
 
Evo u mene kao punopravnog korisnika H9 od juce. Odmah dobio update na 183 I nista dalje. Tel iz Hendija
 
Jedna stavka koja mi ne odgovara sto je drugi sim 2g/3g, dok je na Honoru 8 bio samo 2g. Jeste unapredjanje ali meni su 4g i 2g mreze odlicne ali 3g beda, i zato mi je i signal na drugoj slab, a nece da prebaci na 2g, dok sa kuci.
 
Jedna stavka koja mi ne odgovara sto je drugi sim 2g/3g, dok je na Honoru 8 bio samo 2g. Jeste unapredjanje ali meni su 4g i 2g mreze odlicne ali 3g beda, i zato mi je i signal na drugoj slab, a nece da prebaci na 2g, dok sa kuci.

SIM2 jeste 3G/2G ali imaš izbor 3G/2G auto, 3G only i 2G only mod... Nisam siguran da te razumem zašto ne možeš da podesiš na "2G only" i zašto neće da prebaci na 2G mrežu?

20180502-1.jpg
20180502-2.jpg
 
Normalno moze da se izabere 2G only mod.
 
Kod mene u podesavanjima za bateriju. Nije vise moguce izabrati opciju za procenat baterije. Pre je bilo bez, pored ili u ikonici. A sada je samo sivo..
2b27b38ad9b1b27c65a7630392ccb67b.jpg


Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Zato sto ti je ukljucen power saving mode.
 
SIM2 jeste 3G/2G ali imaš izbor 3G/2G auto, 3G only i 2G only mod... Nisam siguran da te razumem zašto ne možeš da podesiš na "2G only" i zašto neće da prebaci na 2G mrežu?

Pogledajte prilog 250553
Pogledajte prilog 250554

EEE, za 2 sim nemam stavku za biranje mreze dok za 1 sim imam.... I meni je bilo cudno ....a nemam ni advance na kraju....???? verzija mi je B183 a sad mi izbacio i update na 8, ali sacekacu. Smorno mi je sve iz pocetka...
 

Prilozi

  • Screenshot_20180503-214628.png
    Screenshot_20180503-214628.png
    135.4 KB · Pregleda: 65
Poslednja izmena:
Evo legao Oreo, i odmah dobio jos jedan update od oko 250 gb. Stiglo i podesavanje za drugi sim, samo mi nije jasno sto kada spustim notifik. on otvori sve, kao kad se dvaput povuce. Da li se jos nekom to desava ?
 
Beše meni kad prešao na Oreo 8.0.0.360 ver... Sledeći update .0.362, primetio da moram opet dva puta da potegnem... :D
 
Da li zna neko koliko traje kad se ostavi telefon u Vip-u na servis?
Naime kap vode mi je ušla u earspeaker, i od tad jako se zvučnik utišao. Čuje se ali jako slabo.
U servisu mi traže 1500 din što je ok suma, ali time gubim garanciju.
Bojim se ako odnesem u VIP da ce ostati tel mesec dana + da ce cena biti dosta veća

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Cim se otvara van ovl.servisa gubi se garancija, ako provale...
 
Stvarno su sa ovim Oreom nagurali podesavanja da se covek izgubi. Kako da namestim da mi na ekranu izlaze notifik. sa sakrivenim sadrzajem a ne samo da mi stoji br. Hvala.
 
Pretpostavljam da misliš na:
Settings - Apps & notifications - Notifications management - (tri tačke gore desno) - Lock screen notifications - Hide notification contents

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Jel imate svi face unlock opciju od zadnjeg apdejta?
 
.363 i .364 donose face unlock, a to navodno neće puštati OTA prije juna. [emoji848]
 
Pretpostavljam da misliš na:
Settings - Apps & notifications - Notifications management - (tri tačke gore desno) - Lock screen notifications - Hide notification contents

Sent from my STF-L09 using Tapatalk

Jos jedan detalj. Kako da mi neke app budu stalno aktivne, jer npr.poruke na viberu stizu tek kad otkljucam tel a tada se i ponovo pali wifi ?? Hvala
 
A i tacno je sto sam nize i postovao da se na Oreu ne mogu dodeljivati melodije za poruku u viberu, jer je tako i na nokiji 8 na oreu
 
Mogu da se dodeljuju tonovi za poruke. Ne znam odakle ti to da ne može?

fc1284a801d7d598f811318c23af8763.jpg
 
Settings > Aplikacije (kod mene na stock androidu je apps and notification) > Viber > App notifications > Messages
 
Nema te opcije kao na tvom screenshotu na Honoru 9 i Oreo 8.0
 
Poslednja izmena:
reseno. Dalje, izgleda da tek kad otkljucam tel on se tek onda zakaci na wifi, koji je inace stalno aktivan u kuci, kao da tel ne da da bude aktivan u zaledjini. Jel se to moze negde podesavati ? Hvala
 
Nazad
Vrh Dno