Šta je novo?

Huawei Honor 9

koje po vama najbolja app teme za honor 9 , ovu takoreci fabricku nesto mi nije naj naj
 
Imas na playstore aplikaciju Huawei Themes,ona je ubedljivo najbolja.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Ma ne verujem da su ubacili jos koju app. Odavno imaju mogucnost samo fb, messenger i whats up.

Poslato sa DUK-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Još uvek nisam odradila nadogradnju na oreo, iako mi je stiglo obaveštenje pre nekih 7-10 dana. Čekam utiske sa novim OS, ali nažalost slabo se piše o tome, ili je razlog što nisu svi dobili upgrade :), ali imam jedno pitanje - da li je neophodno posle nadogradnje na potpuno novi OS uraditi factory reset? Hvala unapred :)
 
Jel dobio jos neko oreo osim pilipsa?

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Kod mene nista i dalje.
 
Jel dobio jos neko oreo osim pilipsa?

Dobio pre nekih desetak dana, VIP... Nisam primetio nikakvu anomaliju u radu.
IMG_201802.jpg



@pilips

Eye comfort ne smanjuje osvetljenje ekrana nego "ubija" plavetnilo i neprijatno blještanje ekrana, isključi Automatic Brightness.
Screenshot_2018022.jpg
 
Poslednja izmena:
Zna li neko dobro staklo i maskicu preko alli expressa za honor 9?
 
Постоји ли опција на овом телефону да се се посебно мења јачина звука звона за сим 1, а посебно за сим 2? Мелодија на једној картици је много гласнија од друге, па када смањим јачину звона, ова друга се готово и не чује...
 
Постоји ли опција на овом телефону да се се посебно мења јачина звука звона за сим 1, а посебно за сим 2? Мелодија на једној картици је много гласнија од друге, па када смањим јачину звона, ова друга се готово и не чује...

Mislim da to nije moguce, ja to resavam tako sto uskladim melodije u programu za comp audicity. U okviru njga moze malo da se pojaca ili smanji jacina
 
Narode,kupujem nov fon,a budzet mi je 300 evra,moze malo vise.H9 na kp kosta 335 evra,a LGV20 isto toliko,sta mislite,sta je bolji izbor?Svestan sam je OIS na V20 cisto na papiru,u praksi je bedan,H9 je bio bar korektan pa ga nije ni ukljucio u specs.OIS na stranu,sta se po vama vise isplati(kamera mi je najbitnija,a video ima prvenstvo u odnosu na slike,i ako znate koji ima bolji mikrofon jer cu dosta da snimam sa fonom). 4K takodje nebitan,skoro niko i ne gleda video klipove u toj rezoluciji. :)
 
Poslednja izmena:
Kolko ja znam honor 8/9 ima neki image stability na 1018p.

Bar sam ja imao na H8. I odlicno je radio.

Svi kukaju na te lg telefone, kao i ja koji sam se kleo u g3, da crkavaju. Tako da, ako mozes da nađeš na kp moto z2 force za te pare je mozda i najbolja kupovina. :)

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Narode,kupujem nov fon,a budzet mi je 300 evra,moze malo vise.H9 na kp kosta 335 evra,a LGV20 isto toliko,sta mislite,sta je bolji izbor?Svestan sam je OIS na V20 cisto na papiru,u praksi je bedan,H9 je bio bar korektan pa ga nije ni ukljucio u specs.OIS na stranu,sta se po vama vise isplati(kamera mi je najbitnija,a video ima prvenstvo u odnosu na slike,i ako znate koji ima bolji mikrofon jer cu dosta da snimam sa fonom). 4K takodje nebitan,skoro niko i ne gleda video klipove u toj rezoluciji. :)

Možda će ti pomoći ovaj klip da donekle saznaš kakav je mikrofon pri snimanju videa - https://vimeo.com/241508934
Inače, stabilizacija pri snimanju 4k/1080 je, potpuno očekivano, loša.
 
Kompletno receno, video snimci na ovom telefonu su losi, fokus nikakav.
Ne mogu da verujem da od kad je izasao telefon na trziste ne mogu da poprave malo kroz update.

Poslato sa DUK-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Isto je i na Honoru 8. Bedak...

Sent from my Honor 8
 
stigao update od 2.83 gb telenor
 
Oreo? Kod mene na telenoru nista.

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Takodje vip nista
edit
Evo i kod mene se skida sad hahah
 
Poslednja izmena:
Oreo. 8.0.0.360. Upravo se skida.




Sent from my STF-L09 using Tapatalk
cf115bb0b3250708462e7ae16d482e29.jpg
 
Poslednja izmena:
Kako da koristim ovaj picture in picture mode?
Jel postoji mogucnost da vratim staru tastaturu?
 
Uzeo sam caletu

Protective glass honor 9 glass for honor 8 lite for huawei nova p10 7x p8 lite 2017 tempered glas screen protection film 2.5d 9h
http://s.aliexpress.com/iYFVBZRJ?fromSns=Copy to Clipboard
(from AliExpress Android)

I mogu reći da iako nije curved, ide skoro do početka zakrivljenog dela i mnogo je bolje od onog stakla sto je ovde preporučeno sa kojim je imao problem oko odziva bliže ivicama

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Lepo kaze u snimku, moras imati youtube red, a to kod nas nece da moze :)
 
Nije mi jasno kako ste vi sa Vipa dobili Oreo,a mi isto na Vipu nismo.
 
Nije mi jasno kako ste vi sa Vipa dobili Oreo,a mi isto na Vipu nismo.
A jel prolazi autorizaciju u ffinderu, kod mene na proveri imei broja prolazi. Znaci moze da se upuca ako je neko nestrpljiv za Ota. Samo ima ih vise treba se izabrati bas ovaj sto prolazi



Sent from my Huawei P10 plus VKY-L29 using Tapatalk
e34eaa12854ddf7d31bcc6ec20814bcb.jpg
 
Poslednja izmena:
Meni ne prolazi.
 
Reinstalirao sam Ffinder i probao ponovo autorizaciju i prolazi, ali samo bez imei provere. Jel bezbedno instalirati, ne moze da se zezne nista i ako ne bude prihvatilo?

Poslato sa DUK-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno