Šta je novo?

Huawei Honor 9

Rekla je ona na Bench prezentaciji da će biti oko 500e , što je smešno .. u EU 400e kod nas 500e. Mada tako je skoro za svaku robu ovde.

Realno čeka se cena preko oglasa sa garancijom operatera.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ma i 500€ je malo kada za p10lite traze 330€. Bice sigurno skuplje u maloprodaji kod nas.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Koja je razlika izmedju Honor 9 i P10 ?

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Nece biti skup toliko,jeftiniji je od P10 solidno.H9 uz Neo 4 29k,a P10 uz Neo 4 45k.Meni se bas svidja telefon.
Razlika u odnosu na P10 hardverski ja mislim nema.
 
Moram priznati lepa cena u vip. Nekada su toliko i koštali flagshipovi uz pakete.

Šteta što se nudi samo u toj ružnoj sivoj boji.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
^ +1 a i nemas telefon u takvoj nijansi na trzistu realno

Ljudi ne moze tako da se gleda za cenu , ako hocemo legalan proizvod sa carinom onda moramo istu i da platimo , kao i PDV i ostale dazbine koje drzava namece. Naravno da nece kostati isto u Srbiji i Nemackoj....
 
Poslednja izmena:
Posle h8 plavog svi su izudarali tu nijansu. Ova siva je prelepa!

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
 
Nema radio!? WTF? Meni nije toliko bitno ali 90% drugih koji bi kupili ovaj telefon..
 
U CH ispod 400€. Odlicna cena. Malo preko 100€ jeftiniji od P10
 
Upravo to Wuk......ali to je sad masovno tako.....
 
@Čkalja Ne jurim novi telefon do sledece godine pa nisam u toku da ne stavljaju radio vise. Mislis i kod drugih proizvodjaca? Npr. neki model?
 
Poslednja izmena:
Sad je fora sa Radiom,kao u ono vreme sa infrared portom,kao zastarela tehnologija.Steta,meni je i dalje bila gotivna stvar FM Radio mada sad svi imaju net i ima dosta internet radio aplikacija.
Inace,mislim da Huawei odradio pravu stvar sa sa ovim H9,u Vipu je ok cena i mislim da ce bas biti popularan.
 
Da Wuk , mislim na to , pa ni S8 nema npr.

Slazem se sa ovim sto je moon napisao skroz , pored svih aplikacija i to nekako je radio uvek bio u telefonu i bolje je imati nego nemati ga ....
 
U Vipu 63.500 cena uredjaja , moze da se rezervise , a ako se rezervise uz postapid dobije se i tablet , uz neo 2 cena je 39.000 dinara sto po meni i nije mnogo , pretplata je onda 1.699
 
Za cenu najvise treba da zahvalimo tome sto fon dolazi na trziste sa vec dosta povoljnijom cenom od ostalih top uredjaja :)
Mene je P10 privlacio od kako se pojavio...e a ovo je skoro identican telefon.
Ja ako uspem da zamenim Mi5 za Mi5s,lako se moze desiti da ce mu drustvo u spicu praviti bas H9 :)
 
I mene je privlaio i P10 , a narocito P10 Plus pa sad gledam njih nekako da uporedim , ali je cena daleko veca za P10 Plus , ovo je dosta dobar uredjaj u svakom slucaju....
 
Da li se isplati rezervisati ga u vipu uz neo2 paket?
I da li se zna kada bi se dobio posto sam trenutno na nekom krsu od fona na kojem nista nmg da uradim :D
 
Kao upgrade sa h8 na h9 ne vidim neki preteran napredak. Al kao korisnik h8 telefona mogu da toplo preporucim Honor.

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
 
A verujem da ce biti solidan upgrade sa samsung s6 ?
Mada vec mesec dana koristim stari idol 2 posto mi s6 rikno :D
 
I ja se isto razmisljam @lukac....jedino ako stavim svoj h7 na prodaju sto i ne moram , ali mozda se odlucim....
Iskreno mislim da se isplati , dobijes i tablet....

Mislim da je bolji od S6 , gotovo sam siguran
 
Ma tablet je zivi raspad :) a i samo prvih valjda 100 kupaca ga dobija,ali svejedno je najpovoljniji flagship kod operatera.
 
Nema veze sto je raspad , opet ga dobijes...Slazem se za to da je najjeftiniji , uz Neo2 nije previse zaista....
 
Jutros zvali iz Vip-a. Sutra stize Honor 9 i tablet + dzepni punjac. Za 26k dinara u Neo 4.
 
Stigao i u Telenor

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
 
Lepo...cenim da ce se bas dobro prodavati u Vipu,zbog cene pre svega.15 k je jeftiniji od P10.
 
Bolja je kamera na P10, posebno u low light uslovima

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno