Šta je novo?

Huawei Honor 9

E hvala, pogledacu kad dodjem kuci na laptopu.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Neko je pisao za lag pri skrolovanju, ne znam da li je to kod svih ili samo poneko ima problem ali me nervira to seckanje sve više i više :D
 
Jel nasao neko staklo kod nas za ekran a da legne lepo? Narucio sa alija al dok stigne....

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Pojavio se update na firmware finderu B150. Koji treba da se instalira OTA ili Full OTA?

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Cekaj redovan OTA Update... Ne trci ko zdrebe pred rudu...
Ako se već pojavio na Firmware, uskoro će biti i redovan OTA Update.

Huawei Mate 9
 
Meni bre ovo lose[emoji23] [emoji23]

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Gde lose,odlicno je,detalji,kontrast,saturacija,sve. :)
 
Da bre, nekad opali fotku da umres od smeha, neznam zbog cega

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
AL je dobar midnight black

UM290a1d_2.jpg


U Vipu samo sivi,a u Telenoru crni i plavi,nemaju sivi.
 
Ja sam uzeo ovaj crni

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Sta si pisao ono da si dobio od Telenora kao poklon uz telefon,ili si trebao da dobijes?
 
Zvali me posle nekoliko dana i poklonili mi neki Huawei zvucnik, bas me iznenadili. Zavrsio kod cerkice zato sto je neka neodredjena roze boja[emoji23].

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Haha. Pa jesi probao da pustis nesto sa njega, vredi li cemu?

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Ne gase ga sem kad je prazan, odlican je

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Da li Honor 9 i P10 imaju iste kamere?
Postoji li neki zvanicni info o tome?

Sent from my T1 7.0 using Tapatalk
 
Nemaju, na p10 je Leica. Isprobano, bolja je kamera na p10

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Momci, ne mora da bude diskusija na tom nivou. Nije tesko biti uljudan i kulturan.
 
Venom,radila je metla.

Ne dobijaju se slusalice u original pakovanju.

P.S. Nikako da puste B150 update.
 
Hah, trazio im one honor monster slusalice uz fon, rekoh one treba da idu uz honor. Oni neznaju sta da kazu. Na kraju radnica otisla u vip da proveri jel idu kod njih te sluske uz fon. Vraca se i kaze nema ni u vipu. Kazem joj da se ne zovu dzaba honor monster i da bi trebale da idu uz aparat i da je sramota telenora sto su nas uskratili za njih. Ostalo da provere sa uvoznikom zasto im nije dao sluske uz aparat[emoji23]

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Гледао сам рецензије на многим страним сајтовима и за сада нигде нисам видео да иду у паковању слушалице, а и на кутији имате обележено шта иде у паковању, овако је код П9 Лајт.
6e351ab6d741e55dcb4fc1d9f4832a50.jpg


P9 Lite
 
Ако којим случајем има ознаке за слушалице онда следују. Нешто сам погрешно кликнуо па сам цитирао сам себе.
 
Poslednja izmena:
Ni uz Honor 8 kod nasih operatera nisu davali sluške. Ja sam ga npr. uzeo preko KP (iz Mađarske) pa sam ih dobio jer je verzija za EU tržište. Iskreno, ne koristim ih nego neke druge ali svejedno, glupo je da ne bude full pack...

Sent from my Honor 8
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno