Šta je novo?

Huawei Honor 9

Ako hoces mogu ti dati Marinin broj, tj huawei devojke[emoji23], pa je cimkaj, narucice ti sigurno ako nema na stanju. Ako te zanima kakav je h9 i ako hoces da proveris nesto za vikend sam u Po pa mozes da ga procackas.

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
rasproda se veoma brzo,ja sam pre bozica zadnji rezervisao...pre toga 2x skidali tel sa sajta kako dodju zalihe tako se proda
 
Ako hoces mogu ti dati Marinin broj, tj huawei devojke[emoji23], pa je cimkaj, narucice ti sigurno ako nema na stanju. Ako te zanima kakav je h9 i ako hoces da proveris nesto za vikend sam u Po pa mozes da ga procackas.

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka

Poslao sam ti PP.
 
Hteo bi da kupim telefon pa me zanima da li ima neke velike razlike između Honoroa 9 i Honora 8 pro,osim displeja i baterije?

Da li ima značajne razlike u svakodnevnom radu,da li je neko imao iskustva?

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Pa 8 Pro ima i 6GB Ram-a naspram 4 kod H9.Ostalo je manje vise isto.Perfomanse bi bile verovatno jako slicne obzirom na isti cjipset.
 
Kako se ponaša H9 u radu,da li se greje mnogo i koliko mu je trajanje baterije pri pojačanoj upotrebi?

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Bas je dobra ova monohromatska kamera

 
Probaj Fleksy tastaturu, dugo je koristim i svaki red ide od kraja do kraja disp.
 
\"vladix\" je napisao(la):
@vlado mDa, pa sam objavio čisto da ne propadne
Ja sam moju okačio drugarima na Huawei fb stranici :) a i objavljena je na jednom drugom forumu "preko Drine", jer ima i tamo ljudi koji vole da čitaju :) šteta je da ostanu uskraćeni za onakav spisateljski dragulj :)
Bilo nas je prilično na skupu, ali voleo bih kada bi redakcija objavila sve radove, nek se zna šta Benchmarkovci umeju i znaju :)
Pobednička će ionako dobiti svojih 5 minuta u svakom slučaju...
pa možemo da organizujemo neko glasanje publike :D
 
Hmmm, kod mene i dalje problem sa nedostupnoscu. Isao da promenim karticu, kazu mozda se razmagnetisala. Problem i dalje postoji. Neko rece da je do mreze, mislim da nije. Cerkici telenor radi bez greske. Mislim da cu da odnesem honor na reklamaciju.

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Odnesi.Ja s mojim nikakve probleme s mrezom nemam.
 
Telenor ima najbolji signal tako da nosi to na reklamaciju. Javi povratne informacije kako je na kraju sve reseno.

Sent from my Huawei P10 plus VKY-L29 using Tapatalk
 
Jel znate daju li zamenski uredjaj dok je fon na servisu ili sta vec?

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Ako si uzeo preko telenora ili vipa, oni znam da daju. Ako je uzet u radnji ne.
 
Preko telenora

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Jel znate daju li zamenski uredjaj dok je fon na servisu ili sta vec?

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
Telenor uvek daje zamenski uredjaj, a moze da ti se desi da dobijes skroz dobar fon, nema veze sto je zamenski. :)

Sent from Honor 9 using Tapatalk
 
Danas sam hteo da obnovim ugovor pre vremena i da uzmem Honor 9 medjutim rekose mi da ga nemaju na stanju uopste u Srbiji trenutno.
 
Danas sam hteo da obnovim ugovor pre vremena i da uzmem Honor 9 medjutim rekose mi da ga nemaju na stanju uopste u Srbiji trenutno.
Navodno, biće ga krajem januara ili početkom februara. Tako su meni rekli u Telenoru pre par dana.

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
 
A stoji im na sajtu telefon cak je i u prodavnici izlozen.
Pa ako ga vec nemaju na stanju neka ga sklone sa sajta.
 
Ni Mate 10 Pro nije dostupan vec neko vreme u Telenoru i Vipu.

Inace, Vip ne sklanja model sa sajta kada nije dostupan, ali ga je nemoguce kupiti (nema ono crveno dugme "Kupi Online").
 
Odneo honora na servis,kazu brzo ce resiti.Jel znate mozda koliko otprilike zadrze na servisu?Dobio honor 5x da koristim,auuu koliko ovo sporo radi.Mozda bolje da sam uzeo samsung j7,al ne volem samsung.

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Nova, snizena cena za Honor 9 u Nemackoj, Italiji, Spaniji... 370 eur. U Velikoj Britaniji 300 funti!!

U Srbiji (Gigatron, Tehnomanija...) 520 eur.
 
Ako nemozete da docekate da Honor 9 stigne u Vip i Telenor pokusajte se snaci kao sto sam ja! Meni se na starom Honoru 5x razbio displej ali je bio jos uvek skroz ispravan i stavim ga na KP i prodam za 50e(bolje ista nego nista)...kad je to proslo uzmem novi Huawei p10 lite u Vip-u na ugovor i stavim ga na KP i prodam ga odmah naredni dan za 200e! Zatim istog dana nadjem glanc novi Honor 9 u vakum pakovanju za 350e takodje na KP i resim problem...i vec danima uzivam u novoj Flagship Killers zverkici ! A plus sam prosao povoljnije nego da sam ga uzeo na ugovor kod bilo kog operatera! Istina imao sam i srece jel sve tri kupoprodaje sam obavio u svega nekih 3-4 dana!
 
Ima i kod nas preko "Madjara" za te pare.

Jedno pitanje, planiram uskoro da uzmem neki telefon. Nisam dugo zanavljao aparat pa bih sad uzeo nesto pristojno sto bi me sluzilo naredne 2-3 godine bar. Iz svega sto sam procitao po forumima i sa testova za sad mi je Honor 9 favorit. Zanima me samo ima li smisla dati neke vece pare za recimo P10, SE XZ premium ili cak i taj Samsung S8? Sta bih dobio davanjem vise para za takve neke telefone?
Kamera bi mi bila tu najbitnija, kao i brzina procesora, kvalitet izrade takodje.
 
Ja cenim da ce zavrsiti brzo,najvise 10 dana.


miki,od ovih nabrojanih jedino mozda XZ premium je jaci uredjaj,ali koliko ce to da ti znaci na duze staze vise od H9 nisam siguran.
 
Nazad
Vrh Dno