Šta je novo?

Huawei Honor 9

Da li honor 9 ima led notifikaciju?

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
da li je neko probao neke druge sluške, sem tih bubica i sličnih, neke sa većom omažom, preko 50.

neko je postavio na ovoj temi grafikon po kom se da zakljuciti da honor 9 ima skoro pa najslabiji izlaz ( od telefona prikazanih na tom grafikonu ) , pa me interesuje da li moze da gura.. hvala
 
Stigao i meni B182 update (Vip mreža).

Sent from Honor 9 using Tapatalk
 
da li je neko probao neke druge sluške, sem tih bubica i sličnih, neke sa većom omažom, preko 50.

neko je postavio na ovoj temi grafikon po kom se da zakljuciti da honor 9 ima skoro pa najslabiji izlaz ( od telefona prikazanih na tom grafikonu ) , pa me interesuje da li moze da gura.. hvala

Ne znam napamet koju omazu imaju,ali ja slusam na Senn HD202 i odlicno se cuje,bas dobro.

p.s. evo sad i meni stize B182.
 
da li je neko probao neke druge sluške, sem tih bubica i sličnih, neke sa većom omažom, preko 50.

neko je postavio na ovoj temi grafikon po kom se da zakljuciti da honor 9 ima skoro pa najslabiji izlaz ( od telefona prikazanih na tom grafikonu ) , pa me interesuje da li moze da gura.. hvala

Sa vecinom slusalica iznad 50Ω probleme ce imati i neki telefoni sa jacim izlazima od Huawei-a i zato je najbolje probati jer ces po netu naci svakakve utiske.
H9 izlaz ocigledno nije predvidjen za takve slusalice vec za 16-32Ω in/on/over ear koje vecina i koristi, posebno tu mislim na in-ear.

Danas postoje mala, prakticna eksterna pojacala sa slusalice cesto u kombinaciji sa DAC-om pa sve to zvuci primetno bolje od vecine telefona.
85$: http://www.smsl-audio.com/productshow.asp?id=133

Mada ni ovo pojacalo nije dovoljno za zahtevnije slusalice ali je zvucno iznad velike vecine telefona jer ima odlican DAC.
 
Poslednja izmena:
Sa vecinom slusalica iznad 50Ω probleme ce imati i neki telefoni sa jacim izlazima od Huawei-a i zato je najbolje probati jer ces po netu naci svakakve utiske.
H9 izlaz ocigledno nije predvidjen za takve slusalice vec za 16-32Ω in/on/over ear koje vecina i koristi, posebno tu mislim na in-ear.

Danas postoje mala, prakticna eksterna pojacala sa slusalice cesto u kombinaciji sa DAC-om pa sve to zvuci primetno bolje od vecine telefona.
85$: http://www.smsl-audio.com/productshow.asp?id=133

Mada ni ovo pojacalo nije dovoljno za zahtevnije slusalice ali je zvucno iznad velike vecine telefona jer ima odlican DAC.


to do 32 ohma je ok, jer imam senn hd 569 koji ima 23 oma, sto je taman. iam i dac Fiio E10K , al na kompu.

odo i ja danas po ovaj tel, cheka me :)

hvala za info pozz
 
Pa nisu ni sve slusalice od 32Ω tako ''lak zalogaj'', bolje sam proveri kako zvuce na H9.
Mene iskreno vise cudi otkud tolika zelja za Honor telefonom :d Ako je uz neki paket ok, za kes ga ne bih uzeo ni da je primetno jeftiniji ali to je samo moje misljenje.

Na kraju, tu su mala kineska prenosiva pojacala (sa ili bez DAC) vec za par desetina evra pa je kupovina isplativa za takve slusalice + amp ostaje i za neke druge uredjaje, sledece smartfone.
 
Poslednja izmena:
Moram da pohvalim zvuk na sluskama,uz Histen audio podesavanja zvuk veoma dobar i to sa slusalicama od P10,a kamoli nekim boljim.Bolj je Histen nego DTS sound koji imaju P10 i Honor 8 Pro.
 
Auuu ima da poludim dok mi ne vrate honora.Ovaj horor 5x je bas horor,pa da je ovo licno moj telefon razbio bi ga posle 3 dana.Pa ovo je katastrofa od aparata.Bolje da sam uzeo nokiu 3310 nego ovo cudo sto mi utrapili kao zamenski telefon.

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Koji je procesor i Ram u njemu?Zar tako lose radi?
 
Pojma nemam koji procesor,2gb rama.Koliko vidim neki osmojezgarni na 1,5.Ma ne da lose radi nego je ovo ocaj.Zamrzne se nemoze da se sastavi po 10-15 sek,baguje,laguje,otvara app po 5sek.Bas je spor.

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Pojma nemam koji procesor,2gb rama.Koliko vidim neki osmojezgarni na 1,5.Ma ne da lose radi nego je ovo ocaj.Zamrzne se nemoze da se sastavi po 10-15 sek,baguje,laguje,otvara app po 5sek.Bas je spor.

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka
Potvrđujem... Očaj nakon zadnjeg update-a.

Poslato sa RNE-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Juče sam uradio update na 182 i još uvek mi secka pri skrolovanju. Doduše mnogo manje nego ranije ali se primećuje. Najviše se primeti kad otvorim facebook preko browsera.
 
Secka i dalje krastavac. Meni vise smeta sto fokus ne radi dobro prilikom snimanja videa..Cim ne snimas na jakoj dnevnoj svetlosti fokus se gubi, pa i kad ne pomeras mnogo fon.

Sent from Huawei P10 using Tapatalk
 
;)
8da6132f40adac1f42ef4d9146a33b63.jpg


Sent from Honor 9 using Tapatalk
 
Ne mogu 100% da tvrdim ali mislim da sam sa osmicom prelazio 145000

Sent from...
 
Ocigledno da se posle nekog apfejta podigbu performanse i onda se dobije veci skor na ovome.To se bas primecuje kad se prelazi na novu verziju androida.

Sent from Huawei P10 using Tapatalk
 
Trazio drugi zamenski uredjaj,nude mi j5,odustao od istog.Jel zna neko posle koliko mogu da trazim uredjaj nazad sa servisa ili da im trazim drugi telefon?I ko servisira honor uredjaje telenoru.Opasno me nervira ovaj 5x.

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Trazio drugi zamenski uredjaj,nude mi j5,odustao od istog.Jel zna neko posle koliko mogu da trazim uredjaj nazad sa servisa ili da im trazim drugi telefon?I ko servisira honor uredjaje telenoru.Opasno me nervira ovaj 5x.

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka
40 dana je rok za popravku ili moraju da ti daju novi mob.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno