Šta je novo?

Lg G6 ili huawei p10 plus

G955F

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
10.06.2017
Poruke
45
Poena
4
Koj telefon od ova dva ima bolju kameru?

I da li su kamere mnogo losije od s8 plus?
 
Kupih telefon jer ce najduze drzati cenu,koji razlog za kupovinu ,kako ne kupi telefon koji mu se najvise dopada ??
Sto je najgore vecina tako uzima a jos gore sto to rade oni koji se razumeju u tematiku l,pa onda ove druge ne mozes ni da krivis niti im sta prebacujes


Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
huawei je relativno skoro počeo da pravi malo bolje telefone tako da je još teško izvlačiti neke zaključke o kvalitetu i pouzdanosti...a inače iz zezanje upisah u google huawei bootloop kad ono ima šta da se čita na tu temu...nešto imam utisak da huawei ovde na forumu počinje da liči na jednu drugu sektu:)
 
Pa svaki telefon ima problema. Nema ovde sekte cak i nema nesto mnogo korisnika u odnosu na druge brendove. Niko se nije zalio do sada. A pogledaj 5x temu, g3, g4, itd.. Cak se i na samsung zale.
Samo da ni prestale price da sam kineski bot, molim ljude da pogledaju telefon iz potpisa.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
znam samo da kad uđem u android deo na prvoj strani dominiraju huawei i xiaomi teme...xiaomi se još i može posmatrati kao best buy u pojedinim kategorijama, ali za huawei nisam baš siguran...ko što rekoh, do juče su pravili one smešne Y serije telefona a sad su preko noći postali high end firma...rano je još za to...isto važi i za preporuke, p lite ovaj ili onaj, honor, p ovaj ili onaj...a cene baš i nisu nešto konkurentne...moraće oni još spanaća da jedu dok se ne dokažu:)
 
Xiaomi i jeste best buy u dosta kategorija, ispod 200e imaju redmi note 4x i redmi 4 prime, do 250e Mi 5 i Mi Max, do 300e mi5s, a malo preko 300e i mi 5s. Svaki od njih nema konkurenciju, cenovno gledano. Daleki su ispred ostalih brendova. A oko 110-120e imaju redmi 4x koji sasvim ok, dok ostali imaju neupotrebljivo smece.
 
Ja бих мало да оживим тему, пошто је слична дилема у питању.
P10 vs G6


Планирам да частим мајку за рођендан. Већ три године има BB Z10, и време је за промену. Тај је своје одслужио, почео је да се квари, да се празни у року од 2 сата (и са резервном батеријом).

Мислио сам да јој узмем неке моб уз свој уговор.
У понуди је неких 20ак модела, али сам ја издвојио следеће: Ѕ8, G6, P10, IP7. Нажалост у понуди нема Sony телефона

Прва и најбитнија ствар:
Она обожава да фотографише. Прави лепе фотке са тим Z10, па ценим да ће са било којим од наведених правити још боље.


Знам да је ѕ8 најкомплетнији, али не верујем да би се она усудила да га користи. Исто важи и за јабуку.

Тако ми се избор некако свео на G6 и Р10.
Некако више нагињем на Р10, не знам ни сам зашто. Али бих волео да чујем мишљење других.

Дакле, она није неко ко се претерано разуме у телефоне. Оно што њој треба је, на првом месту, добра камер фотографисање. А онда све остало. Сем фотографисања, шаље пуно мејлова, гледа разне презентације у PowerPoint - y и тако. Доста је у покрету и много, али много разговара (ако то нешто значи).

Приликом избора би ми помогло и да знам који је од ових отпорнији на падове, или боље рећи, који је најмање подложан ломљењу, и који има најбољу ергономију. :D овај стари је већ два пута ишао на замену екрана. У случају да и нови телефон пре или касније тресне, никакав проблем, јер за 2е месечно имам бесплатну замену екрана једном у 10 месеци, током целе дужине трајања уговора.

Сигурно је да ће јој бити велики прелаз с телефона величине Z10 на екран од 5+, али нема избора
 
Ja бих мало да оживим тему, пошто је слична дилема у питању.
P10 vs G6


Планирам да частим мајку за рођендан. Већ три године има BB Z10, и време је за промену. Тај је своје одслужио, почео је да се квари, да се празни у року од 2 сата (и са резервном батеријом).

Мислио сам да јој узмем неке моб уз свој уговор.
У понуди је неких 20ак модела, али сам ја издвојио следеће: Ѕ8, G6, P10, IP7. Нажалост у понуди нема Sony телефона

Прва и најбитнија ствар:
Она обожава да фотографише. Прави лепе фотке са тим Z10, па ценим да ће са било којим од наведених правити још боље.


Знам да је ѕ8 најкомплетнији, али не верујем да би се она усудила да га користи. Исто важи и за јабуку.

Тако ми се избор некако свео на G6 и Р10.
Некако више нагињем на Р10, не знам ни сам зашто. Али бих волео да чујем мишљење других.

Дакле, она није неко ко се претерано разуме у телефоне. Оно што њој треба је, на првом месту, добра камер фотографисање. А онда све остало. Сем фотографисања, шаље пуно мејлова, гледа разне презентације у PowerPoint - y и тако. Доста је у покрету и много, али много разговара (ако то нешто значи).

Приликом избора би ми помогло и да знам који је од ових отпорнији на падове, или боље рећи, који је најмање подложан ломљењу, и који има најбољу ергономију. :D овај стари је већ два пута ишао на замену екрана. У случају да и нови телефон пре или касније тресне, никакав проблем, јер за 2е месечно имам бесплатну замену екрана једном у 10 месеци, током целе дужине трајања уговора.

Сигурно је да ће јој бити велики прелаз с телефона величине Z10 на екран од 5+, али нема избора

P10 obican ili plus?
 
A LG ima tendenciju da crkava svaki drugi telefon, eventualno problem sa displejem ili necim.

LG telefon, jos ako je bez garancije=samoubistvo.
 
G4, Nexus 5X, V10 crkavaju.
G5 ima problema sa ekranom.

Quality control za telefone im je apsolutna 0.
Jednostavno, kupovina bilo kog LG telefona je rizik.
 
Poslednja izmena:
Covek hoce da uzme nov tel na ugovor, a lg g6 je u ponudi u vip-u tako da ima garanciju i onda tu nema nikakvog rizika. Ako je kamera bitna, prednost svakako lg g6 koji nece razocarati sa mogućnostima kamere. Svaki telefon ina mana, nikad tu ne možeš
biti siguran, huawei sa premazom na ekranu, samsung izazove pozar,... Ako ima garanciju nema sta da se sekira.
 
A sta kad istekne garancija?

Taj telefon ce vredeti bar 300-400e za dve godine.
Ako mu to ne znaci, onda moze da gleda na njega kao za poklon nekom svom..
 
Зато и питам за савет. LG никад нисам имао. У кући смо имали два хавајца, g310, и ево и дан данас раде без проблема. Самсунге смо имали, ниједан није цркао. HTC исто. Сони такође. Једино са LG немам баш никаква искуства и зато и питам. У ствари, један самсунге је имао проблем, Note3, али су ми у сервису све средили. И имао сам ајфон који се искривио , али су ми и њега заменили.
Не кажем да се ови не кваре, већ да сам ја имао оваква искуства.
Телефон се узима уз уговор у иностранству. Не знам каква је процедура у случају да цркне, нити желим да знам. Али не верујем да је лошије него код нас.
 
Poslednja izmena:
@ceftriaxone

htc U11, S8 ili Pixel, V20, S7 od 2016 modela.
 
Nazad
Vrh Dno