Šta je novo?

Prosuo caj po MacBook Pro

Ljubisacs

Cenjen
Učlanjen(a)
14.11.2010
Poruke
22
Poena
154
Prosuo sam caj po Macu. Otprilike trecinu solje. Odmah sam ga okrenuo i cimao malo da sve izadje. Greska mi je sto ga nisam odmah iskljucio (mislimnije bio na punjacu). Ostavio sam ga okrenutog ceo dan na pesiru. Sinoc sam ga kratko ukljucio. Delovalo je da je sve ok. Vratio sam opet na peskir i tako ce stajati do veceras. Moje pitanje je da li bih treba da ga odnesem u Apple radnju cisto da provere da li je sve ok ili?

Hvala
 
Jel' zasalađen čaj ? Šečer ume da se zakoreni.
 
Noup. Bez secera, limuna meda. Samo voda i kesica caja . Nisam ga jos ukljucivao na punjac. Ukljucio sam ga sinoc da vidim jel radi i sve je radilo. Ne znam koliko sam mogao videti za 2 il 3 minuta. Zvuk radio, dugmad radila, ekran radio, nije nesto kocilo seckalo...Delovao skroz normalno. Reagovao sam poprilicno brzo. Misli u sekundi sam prosuo po njemui okrenuo ga.
 
Pa mora da je suv do sada. Ako nije ništa crklo do sada, i neće. Najgora je Coca cola. em je kiselina, em šećer pa ulepi sve i pojede kontakte. Meni se prosula konzerva CC u kolima ispod sedišta i pojela rupu kroz pod. Jedan laptop sam jedva spasio od CC, jedino sam morao tastaturu i flet kabl za disk da promenim. Njima nije bilo spasa iako sam ga dobio jedva pola sata posle nesreće i odmah rastavio i oprao destilovanom vodom. Naj važnije je da se što pre uklone svi izvori struje uključujući i CMOS bateriju.
 
Nisam znao da je bas toliko opasna :D Nosio sam ga sinoc u Apple radnju. Sve im objasnio oni ga pogledali, nisu ni otvarali uradili Diagnostic (ili tako nesto). Tako su videli da su svi delovi ok. Rekli da sam imao srece i et :)
 
Nazad
Vrh Dno