Šta je novo?

Wolfenstein II : The New Colossus

Kad vidim kako se mučite, ja sam ustvari i sretan što mi radi bez problema sve na low :d

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Kad vidim kako se mučite, ja sam ustvari i sretan što mi radi bez problema sve na low :d

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Sasvim ok masinu imas, al te malo kaVa procesor :D Dobar si ti sa njim na LOW :D
 
@filni ako gledaš ovo iz potpisa, to su prastare konfe za rudarenje, koje nikako da editujem.

Već nekih skoro 3god sam na Asus Rog G75-VX na kome je procesor najmanji problem I7 3630qm radi samo tako oc na 3.5ghz...grafika je tu problem (mada je i ona 100% oc) :d

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Kapiram da sam vec odavno van forme, ali da li je moguce da sam bas toliki noob, da mi je na momente i "bring them on" tezina preteska? :) Ona faza u sudnici mi je bila takav clusterfuck, da sam morao da smanjim difficulty na "don't hurt me"...
 
Ima nekoliko tezih delova. Prethodnici su bili laksi.
 
Igrao na terror billy na gamepadu i izginuo sam hiljadu puta... problem je u tome sto te ubiju za par milisekundi (200 armora i onih mucenickih 50 healtha) i ne stignes ni da odreagujes, a neki put se spawnuju bukvalno iza ledja. Vise je iritantno nego izazov a da ne spominjem to da moras da likvidiras one komandante jer ce da spawnuju nove neprijatelje tako da ne smes ni da razmisljas o rush modu na vecim tezinama dok ih se ne ratosiljas. Kao sto sam rekao u prethodnom postu, tok igre mi je bas nekako los, forsirani stealth uz par minuta rokacine i gomilu (meni licno) neverovatno cringe worthy filmova, sveukupno nemam nikakvu zelju da ga odigram ponovo.
Citam da ovaj prvi DLC ovo menja i ima mnogo vise gameplaya (citaj rokanja), mada je to opet generalno dosta kratko uzevsi u obzir da je DLC od mozda sat vremena.
 
Kapiram da sam vec odavno van forme, ali da li je moguce da sam bas toliki noob, da mi je na momente i "bring them on" tezina preteska? :) Ona faza u sudnici mi je bila takav clusterfuck, da sam morao da smanjim difficulty na "don't hurt me"...

Ja sam celu igru presao na "Bring then on" nivo tezine. Jeste da je taj deo (a i par slicnih arena) jako tezak. Tu u sudnici sam uhvatio foru, sacekam da se otvore ona vrata koja vode ka gornjem spratu, i onda tutanj prema gore jer u coskovima ima bunkera sa municijom i armor-om tako da se dopunis i sklonis pa iz sklonista pobijes sve sto ide prema tebi :D
 
Ja sam celu igru presao na "Bring then on" nivo tezine. Jeste da je taj deo (a i par slicnih arena) jako tezak. Tu u sudnici sam uhvatio foru, sacekam da se otvore ona vrata koja vode ka gornjem spratu, i onda tutanj prema gore jer u coskovima ima bunkera sa municijom i armor-om tako da se dopunis i sklonis pa iz sklonista pobijes sve sto ide prema tebi :D

Mene roknu dok stignem tamo, ili mi oni roboti sto se krecu kao Usain Bolt naprave sacekusu i na*ebem samo tako. :D

Nema veze, supstio na "don't hurt me" i presao iz prve. :)
 
Sudnica je teška ali dobra pa mi nije bilo teško da ponavljam taj segment.
 
Završih juče i baš mi se svideo.
Osveženje FPS žanra sa dobrom kampanjom... :)

Grafika Ok, napucavanje takodje.
Priča - Sapunica, ali ok.

Svaka preporuka.
 
Ova igra ima brutalno dobru single player kampanju, ko nije probao, obavezno.
Meni je radilo savrseno, ali sa zadnjim update-om, fps verujem da je uvek bio preko 100.
Grafika mi je fenomenalna, modeli likova su vrhunski, dok recimo da je priroda, drvece i trava odradjena znacajno losije, da ne kazem smesno i neozbiljno, siromasno, ali tih deonica ima jako malo, pa nemam sta zameriti.
Mogao bih da kazem da je sve mrtvo staticno na ekranu, nista se ne mrda, da da malo zivosti, ali than again, ionako je skoro sva radnja u metalnim hodnicima, fali malo varijacije nivoa i neprijatelja, ali napucavanje je tako dobro, da se lako zaboravi.
Jedino mi se ne svidja sto na vecim nivoima tezine, moras neprijatelja dosta da rokas da bi pao, to mi je jednostavno nerealno i bolje je resenje da povecaju broj neprijatelja, nego da od njih prave vrecu za udaranje.
Shotka je jako beskorisna, ajde sto je na daljinu i sredinu, to je i logicno, ali ocekivao bih bar iz blizine da ubija iz prve, sto nije slucaj, tako da sam je najmanje koristio, ali zato par oruzja na daljinu rasturaju, mozda su tu i previse arkadizovali, jer recoila ko da i nema, ali jeste zabavno, a to i jeste neka poenta igre.
 
Poslednja izmena:
Ja sam poceo pre dva dana opet da je prelazim, odusevljen sam cinematicima, likovima itd
 
Nazad
Vrh Dno