Šta je novo?

Wolfenstein II : The New Colossus

Gospodin M prica o samom gameplay-u. Vi o atmosferi, prici , iskarikiranosti do bola, cut-scenama. A to ni ne sumnjam da je najbolje u igri.
 
Pa gameplay i napucavanje je bar 3x bolje nego FEAR. Okej, kapiram da je nekome ta igra ostala u mislima kao nesto, jer je bila prilicno van svog vremena u doba kad je izasla ali za danasnje pojmove deluje kao nesto sto su pre par godina pravili za telefone.
 
Pazarih na IG upravo za 20ak eura; javljam se sa utiscima ako uopšte uspem da poteram na laptopu :d
 
Gospodin M prica o samom gameplay-u. Vi o atmosferi, prici , iskarikiranosti do bola, cut-scenama. A to ni ne sumnjam da je najbolje u igri.


Ne baš, na jednom momentu govori o tome da je prevrtao očima bezbroj puta tokom cut-scena, pa mi kažemo da su nama bile vrhunske.

Imam utisak da se ova igra čoveku ili jako dopadne ili ga potpuno razočara i iznervira, nema sredine, tako da stvarno mislim da svako treba da je odigra barem delimično i tako vidi da li mu se sviđa ili ne.
 
Meni se new order i old blood dopao, sumnjam da ovaj deo neće...posebno posle trailera koje sam gledao na yt.

I apsolutno delim mišljenje da ne treba donositi isto o nečemu na osnovu jednog pojedinca.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Igra je zajebancija, poput nekakve parodije. A to definitivno ne volim jer upravo kvari atmosferu.
Gameplay kao najbitniji element je boranija kao i AI. Najgore je to sto bas veliki dio vremena provodis gledajuci u pod i kupis armor i ostalo. Ovdje je developerima cilj bio predstavljanje left-wing propagande kroz glupe i kliseizirane cut scene, a sve ostalo je bilo u drugom planu.

Pa gameplay i napucavanje je bar 3x bolje nego FEAR. Okej, kapiram da je nekome ta igra ostala u mislima kao nesto, jer je bila prilicno van svog vremena u doba kad je izasla ali za danasnje pojmove deluje kao nesto sto su pre par godina pravili za telefone.

Ti volis kontrirati onako, bez veze?
O FEAR-u se i danas pisu clanci i raspravlja po forumima, a ovaj Wolfenstein 2 jos malo nece niko ni spominjati.

https://www.rockpapershotgun.com/2017/04/03/why-fears-ai-is-still-the-best-in-first-person-shooters/
 
Ma kakvo kontriranje, ovo je isto kao kad sam nedavno nagovorio cerku da gledamo Gunise, kao wow, da znas kakav film, ludilo hajde da gledamo..
I onda vec za 20 minuta ukapiram da me je sramota gledati u ekran u neverici sta vidim. (ovo vredi za gotovo sve i jedan film koji sam od pocetka osamdesetih gledao u bisokopu)

baci pogled na bilo koji fear gameplay klip, i ako ti je onaj strict hipfire prskalica gameplay bolji nego zadnji wolf, onda se ja vise ne upustam u dalju raspravu sa tobom.
 
Ovdje je developerima cilj bio predstavljanje left-wing propagande kroz glupe i kliseizirane cut scene

Daj neki primer. Ja odigrao igru i nista slicno primetio nisam.
Osim ako pojava crnaca u igri nije "left-wing propaganda".
 
Ma kakvo kontriranje, ovo je isto kao kad sam nedavno nagovorio cerku da gledamo Gunise, kao wow, da znas kakav film, ludilo hajde da gledamo..
I onda vec za 20 minuta ukapiram da me je sramota gledati u ekran u neverici sta vidim. (ovo vredi za gotovo sve i jedan film koji sam od pocetka osamdesetih gledao u bisokopu)

baci pogled na bilo koji fear gameplay klip, i ako ti je onaj strict hipfire prskalica gameplay bolji nego zadnji wolf, onda se ja vise ne upustam u dalju raspravu sa tobom.

To si trebao davno uraditi.

Hipfire prskalica!??
 
Daj neki primer. Ja odigrao igru i nista slicno primetio nisam.
Osim ako pojava crnaca u igri nije "left-wing propaganda".

Izgleda da je tebi puno toga promaklo?
Licno se ne lozim na takve gluposti. Ne smeta mi prisutnost tog sadrzaja u igrama ako je to kvalitetno odradjeno, a sto u ovoj igri nije slucaj. Ovdje je to toliko iskliseizirano i glupo odradjeno. Mislim bitan je gameplay a ne cut scene, jos ovakvog tipa? Oko gameplaya se ovdje definitivno nisu trudili.

 
Poslednja izmena:
Izgleda da je tebi puno toga promaklo?
Licno se ne lozim na takve gluposti. Ne smeta mi prisutnost tog sadrzaja u igrama ako je to kvalitetno odradjeno, a sto u ovoj igri nije slucaj. Ovdje je to toliko iskliseizirano i glupo odradjeno. Mislim bitan je gameplay a ne cut scene, jos ovakvog tipa? Oko gameplaya se ovdje definitivno nisu trudili.



Jedno pitanje, jesi ti uopste igrao igru, jesi je presao ili ceo sud donosis na osnovu tudjih video klipova?

A ovaj video sto si okacio je smejurija, hrpa ljudi koji kukaju na pojedine scene i tekstove koji su izgovoreni u igri.

Ovo je samo dobro izeditovan klip u svrhu koju je namenjen. Nisam gledao i slusao sve jer onda verovatno ne bih smren bio dok ovo pisem.

Nego sto se toliko trsis po forumu odigraj sve tri igre od pocetka do kraja pa onda dodji da komentarisemo a ove random napravljene klipove zaboravi jer sluze da samo taj lik nakupi pregleda i zaradi pare, j*be se njemu za zenska prava, crnce ili naciste.
 
ta crnkinja je očigledno iskarikirana i prenaglašena da bi se pokazalo koliko su takvi likovi loši, to je valjda svima jasno
 
Radi igra sasvim pristojno (40-60fps) na 1366x768 i low...tepam švabe samotako :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ma kakvo kontriranje, ovo je isto kao kad sam nedavno nagovorio cerku da gledamo Gunise, kao wow, da znas kakav film, ludilo hajde da gledamo..
I onda vec za 20 minuta ukapiram da me je sramota gledati u ekran u neverici sta vidim. (ovo vredi za gotovo sve i jedan film koji sam od pocetka osamdesetih gledao u bisokopu)

baci pogled na bilo koji fear gameplay klip, i ako ti je onaj strict hipfire prskalica gameplay bolji nego zadnji wolf, onda se ja vise ne upustam u dalju raspravu sa tobom.

Bezvezno poredjenje, bezvezan argument. Moze takve vrsta "kritike" da se primeni i na svaku drugu igru, pa da ja sad lupam nesto tipa "Ako su ti dual-wield budal*stine i kvazi-stealth gameplay bolji od quick-time gunplay nirvane FEAR-a onda bla bla bla...". Nigde smisla, nigde logike. Tebi se prosto svidjaju neke stvare koje su prisutnije u wulfu, i nema tu nista lose ali zna se sta FEAR danas posle svih ovih godina predstavlja u FPS zanru. A sto kaze starac, videcemo da li se Wolf 2 pamtiti po icemu posebnom.
 
Jedno pitanje, jesi ti uopste igrao igru, jesi je presao ili ceo sud donosis na osnovu tudjih video klipova?

A ovaj video sto si okacio je smejurija, hrpa ljudi koji kukaju na pojedine scene i tekstove koji su izgovoreni u igri.

Ovo je samo dobro izeditovan klip u svrhu koju je namenjen. Nisam gledao i slusao sve jer onda verovatno ne bih smren bio dok ovo pisem.

Nego sto se toliko trsis po forumu odigraj sve tri igre od pocetka do kraja pa onda dodji da komentarisemo a ove random napravljene klipove zaboravi jer sluze da samo taj lik nakupi pregleda i zaradi pare, j*be se njemu za zenska prava, crnce ili naciste.

Igru jesam presao i to cisto iz tehnickih razloga. Interesovala me Vulkan implementacija, nivo detalja, performanse, AI, itd. Nisam jedino odradio ove misije poslije glavne.

Inace kako je tehnologija napredovala igre se sve vise koriste za ovakve vrste propagandi, jer sada to puno realisticnije izgleda. I glupo je uopce praviti ovakve duge cut scene u jednoj run&gun igri. Da su se bar vise trudili oko gameplaya, i da su bar te scene ozbiljnije napravljene! Opet kazem meni ne smeta, ja sam van Matrixa ;)
A video je odlicno odradjen. Mada sumnjam da ce lik zaraditi bilo sta sa njim.

I zasto bih igrao prijasnje dvije igre? Igrao sam dobri stari RTCW, i malo jesam igrao onaj iz 2009 godine.
 
Igru jesam presao i to cisto iz tehnickih razloga. Interesovala me Vulkan implementacija, nivo detalja, performanse, AI, itd. Nisam jedino odradio ove misije poslije glavne.

Inace kako je tehnologija napredovala igre se sve vise koriste za ovakve vrste propagandi, jer sada to puno realisticnije izgleda. I glupo je uopce praviti ovakve duge cut scene u jednoj run&gun igri. Da su se bar vise trudili oko gameplaya, i da su bar te scene ozbiljnije napravljene! Opet kazem meni ne smeta, ja sam van Matrixa ;)
A video je odlicno odradjen. Mada sumnjam da ce lik zaraditi bilo sta sa njim.

I zasto bih igrao prijasnje dvije igre? Igrao sam dobri stari RTCW, i malo jesam igrao onaj iz 2009 godine.

Iz cisto tehnickih razloga ;) Au, respect.
 
Malo sam prelistao temu, ali nigde niko ne pominje uzasne bagove prilikom starta... Meni igra upali jednom u 25 puta, skoro svaki put imam black screen, i moram da gasim iz procesa...

Zanimljivo, izgleda da je to zbog ultra postavki. Igra mora da se vrati na normal postavke da bi upalila. Kakav trash jbt... xD
 
Poslednja izmena:
Probaj sa driverima, meni radi normalno na Ultra podesavanjima 387.92...sa novijim mi se desava isto kao i tebi.
Mada, nisam nesto probao ove najnovije.
 
Poslednja izmena:
Probaj sa driverima, meni radi normalno na Ultra podesavanjima 387.92...sa novijim mi se desava isto kao i tebi.
Mada, nisam nesto probao ove najnovije.

Ja skinuo ove najnovije 388.71 i dalje ista prica. Doduse, za sad sam se snasao da preko Geforce Experience stavim sve na low, udjem u igru, dignem na ubber i onda igram. Tad sve lepo radi, ubber detalji, 60 FPS-a, nema seckanja i zakucavanja. Jedini problem je sto uopste ne mogu da udjem u igru dok ne vratim prvo sve na low... :/
 
Vrati na neke starije drajvere, taj isti problem sam imao i ja. Kadgod sam hteo da promenim podesavanja u igri mi se ceo komp resetovao dok nisam stavi neke starije drajvere.
 
Krenuh od New order pa kad zavrsim taj deo idemo dalje. Jedina stvar koja mi se ne svidja je ovo trcanje(letenje). Ali generalno igra nije losa. Poslednju sam odigrao RTCW i taj deo mi je bas legao. Probao sam i ovaj deo pocetak samo prosto ne mogu da verujem sta sve moze covek da uradi kad je u invalidskim kolicima. Preterase. :)
 
Ja skinuo ove najnovije 388.71 i dalje ista prica. Doduse, za sad sam se snasao da preko Geforce Experience stavim sve na low, udjem u igru, dignem na ubber i onda igram. Tad sve lepo radi, ubber detalji, 60 FPS-a, nema seckanja i zakucavanja. Jedini problem je sto uopste ne mogu da udjem u igru dok ne vratim prvo sve na low... :/

Stavi ove drivere 387.92 ...radi provereno :)
 
Malo sam prelistao temu, ali nigde niko ne pominje uzasne bagove prilikom starta... Meni igra upali jednom u 25 puta, skoro svaki put imam black screen, i moram da gasim iz procesa...

Zanimljivo, izgleda da je to zbog ultra postavki. Igra mora da se vrati na normal postavke da bi upalila. Kakav trash jbt... xD
E ja imam sledeći problem - krenem da igram, sve bude super neko vreme (zavisi, od par sekundi do 10ak minuta) a onda kreće kao crna zavesa da se spušta. Privremeno rešenje je promena odlazak u meni (to radi) i promena npr rezolucije a onda povratak na staro. Ali opet onda posle nekog varijabilnog vremena se to ponavlja. Jedino što sigurno radi je vraćanje grafičke na stock podešavanja, čak i mali OC uzrokuje ovaj problem. Na stock vrednostima funkcioniše sve bez problema. Isti problem je bio i u prethodnim Wolfenstein igrama.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Izgleda da je tebi puno toga promaklo?
Licno se ne lozim na takve gluposti. Ne smeta mi prisutnost tog sadrzaja u igrama ako je to kvalitetno odradjeno, a sto u ovoj igri nije slucaj. Ovdje je to toliko iskliseizirano i glupo odradjeno. Mislim bitan je gameplay a ne cut scene, jos ovakvog tipa? Oko gameplaya se ovdje definitivno nisu trudili.

Kada sam kliknuo na video ocekivao sam gomilu gluposti i da feminizam i sjw cujem na svakih 20 sekundi.
Well, to sam i dobio - uz "smesne" glasove, kukanje lika kako jadan mora da gleda dojenje (strasno, nema sta) i jos malo Evil Within 2 hejta sa strane.
Eh da ... i cmizdrenje sto je Hitler predstavljen na onaj nacin u igri.
 
Poslednja izmena:
Do sada rokno nuklearku na aria 52, ti filmovi su me smorili za medalju, mislim da ni jedan do sada nisam ceo pogledao (sreća pa su ostavili mogućnost da se prekinu).

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kod mene na 388.00 radi bez greške...Probaj i sa njima, ako već nisi...
 
Nazad
Vrh Dno