Šta je novo?

Wolfenstein II : The New Colossus

Bah, Quake sa nacistickim zastavama. Bice ok igra ali to nema veze sa inicijalnom idejom igre.
 
Istina, Quake momenat je upadljivo glup, ali verovatno nema previse toga.
 
Definitivno po ovom trjleru Ai je glup i nece biti bolji...na hard tezini samo ces morati da ga roknes vise puta a ostace iskakanje na metak...jednostavno tako je skriptovano vidi se po kretanju nakon uocavanja...na kraju svesce se na nesto kao doom samo u drugom okruzenju...jbt neverovatno da niko ne napravi igru gde ce se poraditi na Ai-u...samo grafika i udri...AI bi doprineo imerzivnosti daleko vise nego grafika.
 
Poslednja izmena:
https://www.benchmark.rs/vesti/objavljeni_wolfenstein_2_the_new_colossus_pc_sistemski_zahtevi-73578

minimum:
CPU: Intel Core i7-3770/AMD FX-8350 or better
GPU: Nvidia GTX 770 4GB/AMD Radeon R9 290 4GB or better
RAM: 8GB
OS: Win7, 8.1, or 10 (64-Bit versions)
Storage: 55GB

recommended:
CPU: Intel Core i7-4770/AMD FX-9370 or better
GPU: Nvidia GTX 1060 6GB/AMD Radeon RX 470 4GB or better
RAM: 16GB
OS: Win7, 8.1, or 10 64-Bit
Storage: 55GB

Pre nego sto se obeshrabrite, ovo su zahtevi za targetiranih 60FPS
 
Poslednja izmena:
R9 290 "minimum"

RX 470 "recommended"

Eto jos jednog dokaza da System Requirements nemaju veze sa zivotom. :d
 
Što je najgore ovo su zvanični zahtevi. Za neupučene ovo su skoro iste karte što se performansi tiče.

Nije me mrzelo da iskopam test R9 290 vs RX470
 
Nađoh nešto od 39...
 
Poslednja izmena:
Dobre ocene koliko vidim. Izgleda da će Origins pričekati neki popust, ovo prvo uzimam definitivno.
 
Deluje ovo dobro, nadjoh za 29.99e.
 
Igra je odlična, i dobro optimizovana!
 
Na kojoj od ove dve masine si je igrao?
 
i5,1060,16Gb ,Uber podešavanja...Minimum 55-60 ,prosek 80
 
Poslednja izmena:
Jel probao neko sa 8gb rama, kako radi, pretpostavljam bez problema, bez obzira sta pise po sys req.

Edit: Sad videh, lagano. Ko ima 8gb igra pojede maksimum 5.6-5.6gb i radi kao podmazana. Ocekivano s'obzirom na engine. Zaista deluje odlicno optimizovana, sve na max, osim senki koje su na ultra umesto na uber i poneki filter off, covek na yt ima 55-70fps na gtx 960?! Uglavnom je to 60fps i vise. Znaci neka gtx 1050ti bi tu lagano konstatno 60fps plus. Odnosno rx 470/rx 570/gtx 1060 3gb/r9 390/gtx 970 sve to na max u 1080p u 60fps, osim 3gb modela 1060 gde ovo sa uber, mora na ultra zbog manjka memorije, pretpostavljam.
Sve u svemu, doradjen engine sa Doom-a i igra malo zahtevnija, ali i bolje izgleda. Fina prica.
 
Poslednja izmena:
Jesam ja, i5 2500k klokovan na 4.2, 8 gb rama na 2133 mhz i 1060 6gb isto klokovana, rez 1920x1200. Sve u igri ukljuceno na max.
 
Poslednja izmena:
Isti je to engine, ali naravno drugaciji art style. Osvjetljenje je vise staticno, mape su male, nekakavi GI efekti su mozda prisutni tu i tamo, nema vegetacije, etc. To mora raditi odlicno.
Naravno izgleda odlicno, ali tehnoloski daleko od jednog Crysisa 3.
 
Koja divota, sviđa mi se i taj Doom style FPS counter. Vulkan je budućnost. Nije mi jasno zašto ga nema u više igara.
 
Igram vec 3 sata i igra radi VRH na mojoj masini iz potpisa.
rez:1080p Manje vise sve na HIGH. FPS 39 do 60 :) AVG recimo nekih 48/50
 
Pogledao sam na kratko, da sto manje kvarim... Vrh izgleda!
 
Opet shaky camera, zbog nje nisam ni prethodne delove igrao, nek se nose baš.
 
Koja apotekarska verzija je proverena?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ne znam cime se odusevljavate, grafika je cist prosek, nista bolje od prethodnog dela od pre 2 godine.
Mislim, super sto radi na slabijim masinama, ali je realno takva i grafika.

Sent from the 7th edge of the 3rd World.
 
Nisi u pravu, bolja je grafika. Mada stoji da je neka srednja klasa.
Trebalo mi je 9 sati da završim igru. Više mi se svidela od prethodnih.
 
Nazad
Vrh Dno