Šta je novo?

Wolfenstein II : The New Colossus

Deluje ok ne svidja mi se sto je Blasko opet glavni lik u igri mogu malo da naprave zaplet recimo da Blaskovich juri nekog glavnog nacistickog spijuna koji je Amerikanac u stvari ali se taj lik toga ne seca jer su mu isprali mozak,kad dodje do toga da Blaskovich sretne tog spijuna nacistu Blaskovish slucajno otkrije da mu je to sin onda se on i taj Nazi spijun tj. njegov sin zajedno pridruze pokretu otpora u Americi i na kraju on i njegov sin imaju glavnu misiju da ubiju nekog generala nacistu glavnog i onda mu sin tragicno gine a Blaskovic ubija tog generala nego nema Bethesda kliker :D...

Mislim mogli bi u toku igre da ubace misije sa njegovim sinom dok ubija naciste a u nekim delovima kako Blasko ubija naciste da se ne svede prica uvek na isto od pocetka do kraja kako Blaskovich uvek pobije sve naciste i to je to.
 
Poslednja izmena:
To je realno zaplet za meksičku seriju, ne za Wolfenstein. :D

Deluje dobro, čekamo ovo.
 
Hehe pa ne mora bas takav zaplet da bude ali da ima makar dosta zapleta to bih voleo :D.

Meni nije jasno ako su napravili Evil Within onako dobro sa sjajnom pricom i zapletima zasto ne mogu malo vise zapleta da uvedu u Wolfenstein nego mora da bude samo klasicna pucacina....Treba da se ugledaju malo i na Metro serijal i da stvore tu atmosferu kao u Metro onda bih bio potpuno zadovoljan igrom.
 
Poslednja izmena:
Ne znam za vas ali mene su smorili nastavci posle return to castle, nadam se da ce ovo biti dobro :)
 
Taman kada mi je postalo za nijansu dosadno da obrcem na godisnjem nivou oba dela jer sam ih vec naucio napamet, stize novi, jupi :D Jedva cekam :d
 
A i bili su dobri (ne na nivou rtcw naravno)

Osim toga Maree, ovaj nastavak ce skoro sigurno biti manje-vise isti kao prethodni, pa ako te je taj smorio ne znam cemu se ovde nadas :party:
 
Rtcw jeste najbolji, ali daleko od toga da ova posladnja 2 nisu pokidala.
Ako bude na tom nivou, bice uzivanje igrati :)

Sent from the 7th edge of the 3rd World.
 
Heh, što se mene tiče ide RTCW pa veeeeeeeeeeeelika praznina pa onda ove gluposti od nastavaka. Jesu to zabavne igre, ali daleko od toga da se mogu porediti po kvalitetu sa RTCW-om. :smoke:
 
Return to Castle Wolfenstein je za mene najbolji FPS ikada, atmosfera (pre svega), gameplay, grafika u to vreme (ipak se radi o 2001-oj godini), prica, soundtrack, uvodni cinematic....Apsolutno sve, odigrao sam je nebrojeno puta. Jedina igra (ili pak) fps serijala koji je za mene malcice prisao RTCW je Stalker.
 
Saglasan. RTCW ima atmosferu kao malo koja igra. The New Order i The New Blood su solidni, ali je atmosfera kao da je Doom u pitanju, ni blizu RTCW.

Ono iz 2009. je krš, što se mene tiče.
 
Dobro ljudi ajde recite od kojih vam je to igara u poslednjih 5 godina pala vilica? Ne mozete igre svog detinjstva porediti sa danasnjim igrama, kada ste u medjuvremenu odigrali po 300 naslova. Sasvim, sasvim dobri su i New Order i New Blood.
 
Solidne igre i nista vise od toga.
 
Dobro ljudi ajde recite od kojih vam je to igara u poslednjih 5 godina pala vilica? Ne mozete igre svog detinjstva porediti sa danasnjim igrama, kada ste u medjuvremenu odigrali po 300 naslova. Sasvim, sasvim dobri su i New Order i New Blood.
Ne treba nista reci vise...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Pa sa tim se slažem, ali kažem da nisu kao RTCW.

E sad, u poslednih pet godina me je čak i GTA V razočarao pričom, ali sam recimo tek prošle godine odigrao GTA IV zajedno sa Episodes From Liberty City i to mi je najbolja igra koju sam ikada igrao.
 
Dobro ljudi ajde recite od kojih vam je to igara u poslednjih 5 godina pala vilica? Ne mozete igre svog detinjstva porediti sa danasnjim igrama, kada ste u medjuvremenu odigrali po 300 naslova. Sasvim, sasvim dobri su i New Order i New Blood.
Witcher 3.
 
Ja bih se ogranicio ovom prilikom samo na FPS like igre i tu bih spomenuo novi pray... Nije bas padanje vilice, ali veoma dobra igra po mom misljenju, pogotovo kad se poredi sa ostalim igrama tog tipa.
 
Witcher 3 se ne racuna, jer to nije igra.

To je umetnicko delo :d
 
Ako počnemo da uporedjujemo igre sa Witcher-om 3....
Nećemo jako dugo igrati bilo šta :)

Ljudi (dev team CD Projekt Red) su etalon kako AAA naslov može da bude dobar i po pitanju kvaliteta naslova i po finansijskom uspehu.
Witcher3 spada u top3 igara koje sam za života odigrao.
CD Projekt Red == sa preavom za sebe kažu: "The industry leader in creating role-playing games."
 
Slazem se. Dodatno, sva 3 dela su im bila vrhunska za svoje vreme.
Ok, prvi jeste bio malo smotaniji i manje console 3rd person orijentisan, ali je takodje bio fenomenalna igra u svoje vreme, sa bas dosta duha. Drugu su malo ogranicili, ali alo uporedimo 100% igre, deluje vise high budget igra od trojke, koja je ipak morala malo da zrtvuje radi vrhunskog open worlda.
I da, slazem se, Witcher 3 je u top 5 igara koje sam ikada igrao, a igram vec 20ak godina aktivno.

Sent from the 7th edge of the 3rd World.
 
Starbreeze delivers, jos od Riddicka izbacuju fantasticne igre.
 
Nadam se da je ovo neki easy level jer osim sto izgleda brutalno dobro AI izgleda brutalno glupo...ako bude ovo ispadanje u invalidskim kolicima pred rafale i nista od toga onda ce da bude sarena laza...
 
Istina, trailer deluje prelako - ali ako se prisetimo poslednjih Wolfie naslova, nijedan nije bio "walk in the park" kao sto to ovde deluje. Ovo je verovatno na easy difficulty.
 
Moram da dodam samo da od "New Order"-a vece sra**e nisam dugo video/odigrao. Onaj pre toga je bio dosta bolji. Ovaj sada izgleda zaista fantasticno.
 
Nazad
Vrh Dno