Šta je novo?

Metro Exodus

ko ne moz' isceka,tu je Dead Air mod:

https://www.moddb.com/mods/dead-air

edit: da,sad se setih,ima neko predvidjanje koja grafa bi trebala za Exodus za 1080p 60hz,eventualno 2k bez filtera?1060gtx 6gb?
 
Poslednja izmena:
Ja ocekujem ovde zahtevnost minimum na nivou AC Origins. Ok, nije tematika za poredjenje ali poprilicno sam siguran da za sve na maks za 1080p gtx 1080 ne gine...
Karte srednje klase tipa gtx 1060 za 1080p 60fps realno high detalji i filteri off. Verovatno i miks high/medium detalja.
 
a na konzoli radi sve u 16 na hd7870 ...
 
Pa da, uz dosta filtera sigurno OFF i detalja spustenih koji stepenik. I naravno 30fps.
 
Ajde vise neka izlazi :D

Послато са RNE-L21 уз помоћ Тапатока
 
Neka, neka me saceka malo za oled i 1080ti, jer izgleda brutalno, necu moci da cekam ni dan :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Trebace ti 2080ti za ovo na max 4k.. :p
 
Ili 1080ti sli :)
Ali videcemo, ako ne budem imao para za 2 1080ti, mozda neki kompromis na 4k ili 1080p max, ali je hdr tu najbitniji, na ovom 11 godina starom Sharpu mi se smucilo vise :D

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 


Onaj rucni sat izgleda veoma dobro uradjeno, naravno i ostale stvari u tom paketu su kvalitetno i verno odradjene. Ovaj "Artyom Edition" bi trebao biti u prodaji i kupovali bi ga samo hardcore fanovi, za neku razumnu cifru naravno. Eh, wishful thinking... :D
 
sat vrhunski izgleda, a i upaljac je bas gotivan... mislim da bi dosta fanova kupilo kad bi bilo u prodaji, naravno za neku razumnu cenu :)

inace, morace 4A da se podrzi, jer zaista izbacuju vrh igre... bas se vidi razlika kad se neko potrudi za razliku od brdo zbudzenih AAA naslova... iako imam tonu igara na listi za igranje, ovo ce iskociti na prvo mesto kad izadje! :d
 
Ovaj Artyom Edition se nece naci u prodaji nego ce od 10 proizvednih kolekcionarskih izdanja jedno ide 4A Games-u a ostalih 9 ce biti podeljeno igracima.
 
Ovaj Artyom Edition se nece naci u prodaji nego ce od 10 proizvednih kolekcionarskih izdanja jedno ide 4A Games-u a ostalih 9 ce biti podeljeno igracima.

To je tacno, nazalost po vecinu ostalih fanova. Zato sam i rekao da bi trebali pustiti u prodaju ovakav jedan kolekcionarski paket a i verujem da bi zaradili neki profit pored prodaje igre, naravno. U svakom slucaju je ovo jedna velika i pozitivna stvar sa njihove strane i svakako ce tih nekoliko sretnika imati priliku da uzivaju u jednom lepo osmisljenom paketu opreme koji ce znaciti puno svakom obožavaocu igre i franšize a i moram priznati da im je ovaj vid reklamiranja, pored novinarskih tekstova o igri i trejlerima, veoma dobro osmisljen.

Svi sa nestrpljenjem ocekujemo taj 15 februar, volim da verujem da sam napravio dobar izbor oko preordera Gold Edition-a s obzirom kakve igre u poslednje vreme Steam ali i razni develperi dopustaju sebi da prezentuju nama, krajnjim korisnicima. Ovo bi trebalo biti jedno lepo iskustvo u SP igrama a posle ovoga ,iskreno, jedva cekam Dying Light 2 od Techland Publishing-a. :)
 
To kinezi naprave za 5 evra :p

Aj da se kladimo da su sovim videom bacili kosku,da vide koliko su fanovi pripremljeni coluvat para.....kažem vam,da će u roku 6 meseci biti dostupno globalnom tržištu
 
Bice na Ebay-u verovatno za neke sulude novce. :D
 
meni će svakako da izbiju za grafiku a sve se potajno nadam da će nekako 390x moći ovo da izbaci kako tako :)
 
Ja mislio ti okačio Rage 2 video.... :p

Nom mi gusta
 
Meni se iz svega viđenog ni malo ne sviđa... taj me osećaj drži od prvog videa koji sam pogledao. Kao open world je a čujem da nema side questova(open world se navodno svodi na odvezi se kombijem od tačke A do tačke B), AI mi deluje kriminalno pa još gore, kretanje je užasno usporeno. Na kraju, po svemu sudeći bug i lag fest... trebaće tu dosta zakrpa da bude igrivo. Definitivno čekam da izađe pa da vidim utiske... nije mi na preorder listi :)

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Nije open world.
 
Meni se iz svega viđenog ni malo ne sviđa... taj me osećaj drži od prvog videa koji sam pogledao. Kao open world je a čujem da nema side questova(open world se navodno svodi na odvezi se kombijem od tačke A do tačke B), AI mi deluje kriminalno pa još gore, kretanje je užasno usporeno. Na kraju, po svemu sudeći bug i lag fest... trebaće tu dosta zakrpa da bude igrivo. Definitivno čekam da izađe pa da vidim utiske... nije mi na preorder listi :)

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Prethodne igre su susta suprotnost open worldu i nista im ne fali. Koliko vidim, uveli su "sezonske" hub-ove sa glavnim i sporednim misijama. Po dizajnu i velicini, verovatno bliski onim iz Stalkera (sa sve podzemnim kompleksima), s tim da je svakoj misiji posveceno mnogo paznje (kvalitetno skriptovane). Deluje da su hubovi uvedeni najviše zbog dodatne "imerzije". Meni je ovaj koncept daleko primamljiviji od klasicnog template sandboxa sa tonom genericnih kvestova.

Sve sto ti smeta (osim mozda AI-a) je rezultat odluka developera i nije nesto sto ce se krpiti pecevima.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno