Šta je novo?

iphone SE, slobodan prostor zbrlj?

oogabooga

Čuven
Učlanjen(a)
20.10.2003
Poruke
2,883
Poena
690
kad udjem u settings, pise mi da imam samo 1.74gb slobodnog prostora u fonu, a kad ga nakacim na macbook, u itunes mi kaze da imam skoro 6gb slobodno, sto je i realnije..... nemam pojma sta se tu zbrljalo, ili kako ga naterati da i u fonu vidi isto?
 
kad udjem u settings, pise mi da imam samo 1.74gb slobodnog prostora u fonu, a kad ga nakacim na macbook, u itunes mi kaze da imam skoro 6gb slobodno, sto je i realnije..... nemam pojma sta se tu zbrljalo, ili kako ga naterati da i u fonu vidi isto?

Proveri da ne gledas slobodan prostor na iCloud-u.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
ma ne, gledam slobodan prostor u fonu.... to me vec duze vreme zahebava..... brisem slike i cuda neka, i bukvalno samo u itunes mi se povecava slobodan prostor a u fonu nesto jedva
 
Tako je i meni na 5s. U iTunes-u mi vidi skoro duplo vise slobodnog prostora nego u fonu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pogledaj da li si obrisao obrisane slike! Slike koje se skladiste 30 dana nakon brisanja!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zašto bi mu onda na itunesu prikazao više prostora?
 
ma sve obrisano kako treba...... i sad zadnji put sam obrisao oko 1000 slika, i iz kante za smece sam obrisao, da bi se u fonu slobodan prostor povecao za oko pola gb, a na itunes za preko 3gb.....
 
iTunes prikazuje zauzet prostor bez kesa, a telefon sa kesom
 
I to da isprave na ios 11
 
Dodali su valjda opciju za brisanje kesa u 11-icu
 
Definitivno najkorisniji feature ako je stvarno istina!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Najavljena je nova opcija u settings-u u kojoj ce sistem da nudi da brise stvari koje se ne koriste i jos kojesta. Pa se nadam da ce tu biti i kes, kao logicno resenje, mada to sto je meni logicno ne znaci nista...
 
nisu dodali opciju za brisanje kesa

dodali su opciju offload unused app, koja obirse one aplikacije koje se retko koriste, a njihov kes i data se sacuvaju i spremni su kada se aplikacija ponovo instalira

malo pre sam se vratio sa ios 11 na ios 10.3.2, progledao sam

em radi dosta brze, em manje trosi bateriju, em ponovo lepo izgleda

i 10.3.2 srce bateriju nenormalno u odnosu na neke starije verzije, ali je pesma u odnosu na ovu 11 betu
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: M J
Za pocetak napravi BACKUP na ICloudu, pa uradi "Fabricki reset" telefona, a zatim "Restore from an iCloud backup".
 
Nazad
Vrh Dno