Šta je novo?

Lumberjack Reloaded [Nova igra za Amigu]

Svakako naručujem kad dođe do tebe. Da se revanširam na poklonjenoj ranijoj verziji i podržim potencijalne buduće retro aktivnosti. :) Šta uključuje ovo fensi pakovanje?
 
:)

Igra dolazi u DVD kutiiji, unutra su cd i uputstvo i jos uvek cekamo potvrdu da li ce biti uradjene i nalepnice a mozda i magneti za frizider ;)

Cena je 6 evra a dodatno za jos 1 evro se moze i disketa ubaciti unutra.

CD je butabilan na CDTV i CD32 ali se igra moze startovati sa CD-a i na bilo kojoj drugoj Amigi ili prekopirati na hard.
 
Ako ćeš imati kopije za distribuciju ovde, rado bih kupio varijantu sa disketom. Ako ne, naručiću sa aminet.pl.
 
Nalepnice i magneti su uradjeni!

Isporuka pocinje uskoro!
 

Prilozi

  • IMG_20170630_174911.jpg
    IMG_20170630_174911.jpg
    916.8 KB · Pregleda: 131
  • IMG_20170630_174921.jpg
    IMG_20170630_174921.jpg
    1,015 KB · Pregleda: 122
:) Ma pouzecem cemo to ;)

Javicu kad mi stignu diskovi pa mi posaljite adrese a ja cu ih onda poslati nekom brzom postom.
 
Računaj da i mene interesuje i floppy. Nemam ništa protiv ni "pre-order" varijante (što reče Žarko) ako se odlučiš na tako nešto. :)
 
Racunam ;)
Bice sa disketama sve kutije. Tokom sledece nedelje bi trebali da mi ih posalju. Jedino nece biti sa magnetima posto je samo 80 magneta uradjeno a vec ima otprilike toliko porudzbina. Ako se bude radila druga tura magneta poslace mi ih tada.
 
Racunam ;)
Bice sa disketama sve kutije. Tokom sledece nedelje bi trebali da mi ih posalju. Jedino nece biti sa magnetima posto je samo 80 magneta uradjeno a vec ima otprilike toliko porudzbina. Ako se bude radila druga tura magneta poslace mi ih tada.

Diskete... sa magnetima??? Seriously?
 
Mislis da ce da se razmagnetise zapis? Ne znam sto mi to nije mi ni palo na pamet... Tanki su to magneti i predpostavljam da nece spakovati i zalepiti magnet bukvalno na disketu...
 
Mislim da je velika verovatnoća da će diskete biti nečitljive. To me podseti na anegdotu iz jna (svojevremeno pročitao u sk ili mm) kad su kurirom poslali 5.25 disketu iz jedne u drugu kasarnu propisno priheftanu za kovertu na više mesta... "da se ne bi pomerala u koverti" :d
 
:)

sad sam im pisao da ako vec nisu razmislili o ovome da npr magnet ubace u kovertu ali van kutije kad budu slali ljudima
 
Hmm, slažem se da magnet i disketa nisu dobra kombinacija. S druge strane, pljosnati magneti koji idu na frižider su veoma slabi, računam da bi disketa mogla ostati čitava za neko vreme. A ako se dobja i ADF uz sve ovo, disketa se može i nanovo nasnimiti.
 
Da, stavio sam na CD i ADF.
A evo gledam, imam jedan takav magnet na frizideru, i on je bukvalno 1mm debljine.
 
Kazu mi da su o tome razmisljali jos sa prethodnim izdanjem 'tanks furry' i da su zakljucili da su ti magneti preslabi da bi unistili podatke na disketi. Za svaki slucaj ih pakuju na suprotne strane kutije. E sad ipak kazu da odredjen manji broj disketa na kraju ne radi ali misle da je to ili sto su neke nove diskete prosto lose ili da u transportu tj postama i uredjajima(skenerima..) kroz koje paket prolazi dodje do ostecenja.
 
Ako ima ADF, nikakav problem... Kome ne bude radilo, a iz NS-a je ili okoline, rado ću ponovo nasnimiti.
 
@Cobe

Jel stigla igra možda ? Uzeo bih isto jedan primerak sa disketom tako da me pribeleži a takodje bih uzeo Tanks Furry i Solid Gold na disketama ako je dostupno preko tebe. Usput mislim da bi Lumberjack bio pravi hit na Android i iOS platformi ali avaj
 
E kul, super. Hvala. nije jos krenuo paket iz poljske tako da ima neke sanse da dodam jos nesto. Ne znam sto se sam nisam setio TFurry i Solid Golda.. Jel si mislio samo na diskete TF i Solid Golda ili komplet? Jel jos neko zainteresovan?
 
Amiga.net.pl diskete prodaje za evro samo kao dodatak uz cd. I disketu ubace u dvd kutiju u kojoj su cd, uputstvo... Ne mozes od njih naruciti samo diketu. Ako ih i iscimam da mi posalju samo diskete za njih ne postoji kutija...
Na igri pored mene je radio Koyot i on je jedino iz Project R3D-a. On je radio grafiku. I Lemming880(Boxx Trilogy...) je testirao i asistirao u mnogo tome.

i da, Simon JMD je radio naslovnu muziku. On radi muziku za mnoge. Ne znam da li je zvanicno deo Project R3D-a.. moguce, verovatno
 
Poslednja izmena:
Stigli diskovi(i diskete)!

IMG_20170823_153256.jpg

CD i disketa sa uputstvom u DVD kutiji: 7e

Ko je zainteresovan neka mi posalje pm sa podacima.

IMG_20170823_153415.jpg
 
Poslednja izmena:
Je li to i uputstvo na ćirilici, ako dobro vidim? :)
 
Stigla. Ali Amigica (500) mi je u ormanu pa neću stići da probam dok malo ne raščistim stvari. :)
 
Nazad
Vrh Dno