Šta je novo?

MP3 player do 6.000

Markic

Slavan
Učlanjen(a)
15.02.2013
Poruke
4,246
Poena
475
Moja oprema  
Laptop
Macbook Air M1, HP Pavilion 17
Mobilni telefon
Google Pixel 8 Pro
Pametni uređaji
Galaxy Watch 4 Classic
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Treba mi neka preporuka za dobar MP3 player do 6.000 dinara, ako ima nešto dobro za te pare. Imao sam do pre 2 godine iPod Nano (4 generacija), ali se pokvario o čemu sam pisao ovde (neće da se upali, samo beo ekran). Pa sam hteo da kupim neki dobar za roditelje, oni slušaju na tome, bitno je da ima neki ekran, da mogu da vide library.
 
Mora novo iz radnje ili može i nešto polovno? U prvom slučaju Sansa Clip Sport za ~6500 din, ne vidim ništa ispod toga vredno pažnje, u drugom Clip ili Clip+. Ili opet neki iPod Nano.
 
Poslednja izmena:
^ 49$ trenutno na AE, uz malo srece dazbine bi mogle da budu jos 600, 700 din.
 
Obzirom da je proslo dve godine od poslednjeg posta, koje su trenutno preporuke za mp3 player u istom cenovnom rangu sa funkcijom pregleda i prolazak kroz playlistu?
 
Da, i ja mislim da se isplati dodati jos 3 crvene za M3k, posebno jer moze da radi i kao usb DAC/AMP: https://forum.benchmark.rs/showthread.php?342802-Fiio-generalna-diskusija&p=5840978&viewfull=1#post5840978 (kupovina starog M3 nema smisla pored primetno boljeg M3k)

Sve ispod toga su mali dzepni plejeri cija je funkcionalnost ipak losija a ni zvucno nisu u rangu M3k. Verovatno Kinezi (AE) nude nesto slicno M3k za 80-100$ ali prednost za FiiO je validna garancija u srb, naravno ako se kupi ovde.
 
Poslednja izmena:
Sandisk clip jam jedino, ako moze da se nadje..to je jeftinija varijanta sandisk sporta. Reprodukcija bi trebalo da je slicna uz vece trajanje baterije, s obzirom na manji i slabiji ekran.


Ili sa alija nesto od 20 do 50e da se vidi, ima gomila plejercica, radice posao, sigurno su bolji od ovih denvera i kako li ih vec zovu.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno