Šta je novo?

E3 2017

Krenuo PC gaming show.
 
Evo gledam ... čekam Mount & Blade II: Bannerlord. Za sada obećava, da još hoće izbaciti datum izlaska.



 
Poslednja izmena:
Mario+Rabbids! Vrhunski!
Iznenadio me Miyamoto. Ali ovaj klinac što najavljuje je mogao biti malo življi.
 
Ubisoft i njihov novi AC... Egipat, jahanje kamile ☺️

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
 
Zašto sve naslove koje prikazuju celo veče igraju sa Xbox-a?

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Beyond good and evil, coveceee. Ovo niko, ama bas niko nije ocekivao.
 
Niko ni da spomene Dead stranding, tlou2, RDR2.... očajno... jedino što je valjalo je Days gone, Detroid i Spajdi.
Shadow of the colossus ponovo remaster [emoji85]. Ko jos nije obrnuo taj ps2 naslov...

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sve što nije sad bilo biće na Gamescom-u. Spajdi i GOW mi se jako dopadaju, a nadam se da će u Uncartedu moći da se igra sa oba lika, to bi bila fora.
 
Zesci shit je ovaj E3.. Sony umesto da objavi nesto o Last of Us2 i Red Dead Redemption 2 kad ono prc
 
Kojima i Rockstar su jos pre neku nedelju rekli da ih nece biti na ovom E3.

Meni je E3 generalno bio OK, imalo je tu par zanimljivih naslova. Takodje kao i mnogi sam ocekivao da prikazu bar mali deo TLOU2 ali izgleda da to Sony odlaze za jesen/zimu, najverovatnije PSX.
 
Zakuntao sinoc... Ima li sta od prezentacija koje su bile da vredi baciti pogled sada?

@fain

Shadow of the colossus... Ja nisam obrnuo... :)
 
Poslednja izmena:
hahahaha sinoc sam zaspao, nisam mogao da cekam a vala i nisam imao ni potrebe, odgledah sada ovaj overpower sony, najgora prezentacija, presisali su i EA i Bethesdu jbt.. Tona ljudi u publici, sve fanbojici, a hype i ludilo na nuli, zadremali debeljari americki.. jadno.. Igre da nije God of War i Covek Pauk, bilo bi dno dna, ovako bar meni ajde da kazem malo su digli guzove sa stolice.. Izgleda da su Red Dead i Last of Us sacuvali za svoj event, da bar nesto pokazu posto ponestaje materijala.. Sve u svemu ljudi su u pravu, ovaj E3 je bas naduvan, a nivo zabave i uzivanja minus 1.
 
Ja se radujem ovome, iako je samo uzimanje para

 
@Yojinbo
Nisam te ni provalio sa drugim avatarom ☺️.
Meni realno nista nije bio preterano dobro. Nadao sam se možda nastavku Splinter Cell-a.
Shadow of the colossus je igretina, tu nema greške ali uraditi remaster remastera starog 12 godina i predstaviti ga kao wow naslov vredan E3 sonyjeve 1satovne prezentacije je smešno.Ja sam ga obrnuo na obe platforme. Ipak Bluepoint su odradili odličan posao i sa U trilogijom i ni ovaj remaster ne može da omane. Ali što G-din reče verovatno su tlou2, rdr2, dead stranding i jos ponešto ostavili za PSX.


Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nisam ni sumnjao, pametno se "stisli" sa najavama za svoj event.

Bacio sam pogled bas na prezentaciju i bas je mlako delovalo. Ono sto me je interesovalo je i dalje tu a za veci reveal ceka se PSX. Ono sto sam do sada video od E3, potpuno neubedljivo. E da, skapirao da MS nije najavio novi Halo uz XBOX... :d

Publika kao da je pod sedativima. :) Izgleda da su vecinom matorci bili, sto bi rekli "sve matora goveda" u publici. :D
 
Nisam ni sumnjao, pametno se "stisli" sa najavama za svoj event.

Bacio sam pogled bas na prezentaciju i bas je mlako delovalo. Ono sto me je interesovalo je i dalje tu a za veci reveal ceka se PSX. Ono sto sam do sada video od E3, potpuno neubedljivo. E da, skapirao da MS nije najavio novi Halo uz XBOX... :d

Publika kao da je pod sedativima. :) Izgleda da su vecinom matorci bili, sto bi rekli "sve matora goveda" u publici. :D

Pa i jesu matora goveda (samo novinari) jer se e3 tek danas otvara za publiku nakon konferencija
 
Sta bi sa ovima from software? Billo neke price da ce prikazati novi bloodborne na E3 2017?
 
Sta bi sa ovima from software? Billo neke price da ce prikazati novi bloodborne na E3 2017?

Neproverene informacije, wishfull thinking :) Mislim da će biti najava na Sony Experience i uveren sam da se radi na Bloodborne 2. Ne verujem da će ove godine najaviti neku novu franšizu.
 
:/
 
Poslednja izmena:
Spajdi i GoW, sto bi se reklo, pokidali.

Još kad ne bi samo izmišljali besne gliste po pitanju izgleda Spider Man-a to bi bilo fenomenalno, jer svaka od ovih ponuđenih varijacija na temu izgleda lošije od njegovog originalnog kostima iz 60tih. A da budem iskren nije mi ni jasna ta tendencija da to diraju, jer mu je kostim ionako odlično smišljen, plus je u pitanju antologijski heroj koji je praktično najveća ikona Marvel Co Groupa. To je kao kad bi DC menjao Superman-u izgled?!? Mislim to prosto ne ide!!! Čak i ovaj najnoviji filmski Spider Man ima nešto drugačiji kostim, ali je tu barem nađena neka adekvatna mera, što znači da je tu urađen korektan posao, iako to po meni opet izgleda lošije od orinalnog dizajna.

Jedino heroji koji nose nakakav oklop umesto odela, poput recimo Bat Man-a i Iron Man-a mogu biti zahvalni za takve egzibicije i verovatno Marvelov Vizija pošto je u pitanju Android. Što se ostalih likova tiče to apsolutno ne važi i ako se vrše nekakve izmene one moraju biti na nivou blagog redizajna u smislu praktično unapređenja već postojećeg vizuelnog rešenja kao što je to urađeno za Kapetana Amerika, a ne da se rade ovakve izmene... Ovo što rade sa Spajdijem je prosto rečeno greh!?! :trust:

S druge strane, GoW je u dizajnerskom smislu fenomenalno skockan, ali igra naprosto plače za malo kompleksnije realizovanom borbenom mehanikom. ,)
 
Poslednja izmena:
Mazaju oči sa 60 fps, ne mere to CPU da izvuče. Će padne downgrade konzolnih mogućnosti kao što biva sa grafičkim prikazom Ubisoft igrara (a pogami i šire). Možda Forza i tako te Microsoft igre što su im endžini pisani specijalno za Xbox budu izvlačile 60 fps u 4K, ostalo jok. A za Forzu me baš briga, kao i uopšte za taj podžanr simkada :)

Što bi reko onaj sa reddita, sve vertical slice do vertical slice-a. U prevodu pravog gejmpleja ni u naznakama, sve neko in-engine cinematic petljanje da se masa primi uh vidi grafike. Ajde verujem Metro ekipi da će igra izgledati bruka, bar na masnom PC-u, pokazali su da znaju. Kao i Frostbite koji je već poznata stvar kako izgleda (i samim tim sa svakom novom igrom je sve manje wow efekat).

Nije ni čudo što se Gamescom uzdigao pa parira, ovaj E3 je takav jedan prevarantski show da je to strašno. Nivo američkih kečera.

Neko ih voli, neko ne.



Dynamic 4k/30fps. Plus to je Ubi, downgrade po pitanju grafike tek ide.

Ne kapiram gde odose sa "teraflopsima" a gura se jaguar tj amd procesor. Garant ostavljaju za ~2020-e neki cpu upgrade pa da se onda 'lozimo' na megaherce i jezgra.
 
Ja sam realno ocekivao da One X donese Zen + Vega kombinaciju, kakvu-takvu, šta god, samo da bude barem par meseci ispred PC-a po tom pitanju. Ispade isti onaj Džaguar + malo jača 580-ka. Anthem je isto sub4K dynamic.
 
Nazad
Vrh Dno