Šta je novo?

Folije za mobilne telefone - iskustva

zoraan

Poštovan
Učlanjen(a)
09.06.2017
Poruke
0
Poena
50
Pozdrav,

Interesuje me da li je neko kupovao folije za mobilne telefone? Imam iPhone 6s i ne volim da ga stavim u case. Gledao sam po netu o folijama skinovima wrapsovima kako se već zove i pronašao nekoliko mogućnosti.

Internacionalno ima milion neregistrovanih kineza :), ali to ne bih. Ima

Da li je neko imao iskustva sa ovim našima, ili da poručujem iz inostranstva? I generalno sa ovim folijama, pošto se teško nalaze u Srbiji?
 
Poslednja izmena:
dbrand velika preporuka, nije mrdnuo godinu dana


za ostale ne znam, pogledaj po youtube.


a ove fazon dekorativne folije, to je sve sa aliexpress-a verovatno, samo po nekoliko puta visoj ceni
 
Poslednja izmena:
Hvala!

A kako si uspeo da poručiš sa dbrand*a? Koliko vidim ne isporučuju u Srbiju?

I kako si generalno zadovoljan folijom na telefonu? da li štiti od nečega ili je samo dekoracija?

Hvala unaped!
 
Hvala!

A kako si uspeo da poručiš sa dbrand*a? Koliko vidim ne isporučuju u Srbiju?

I kako si generalno zadovoljan folijom na telefonu? da li štiti od nečega ili je samo dekoracija?

Hvala unaped!
Skinovi sa dbranda su odlicni, koristio sam 2 na OPO i super su se pokazali, mada vratio sam se na stock od skoro. + od mene. :)

Edit: moze da ti zastiti pozadinu telefona od gebanja i nista vise, namena skinova je da ulepsaju telefon.
U sustini koristi se na telefonima koji su klizavi pa lako ispadaju, menja im teksturu tako da ne budu klizavi (opet zavisi od skina, najcesce se koristi carbon za tu svrhu), eventualno ako imaju zadnji deo koji se lako grebe, pa opet radi zastite...

49b0760376b2bdbaec08a58ad08c7c3b.jpg
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: mnt
Nazad
Vrh Dno