Šta je novo?

Kako do opreme?

Veoma je jednostavno. Dokle god je ovolika isplativost veliki igraci ce pokupiti sve. A ti veliki niti posecuju niti pisu na ovom forumu.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ma posecuju ali ne pisu

Sent from my P8000 6.0 using Tapatalk
 
danas sam bio u monitor.rs nesto pazario kad tamo tamo u polici gomila 1060 i 1080
 
nznm , mislim da mi prodavac rece za 1060 da je trideset i nesto hiljada , sad da li je to puno ili malo ****m lig neznam koliko su nvidia-e ni bile pre ovog ludila
 
Sta mislite da li je izvodljivo da vratim 10 napajanja u radnju u koju sam ih kupio? Da mi daju neka druga. Napajanja su u celofanu. Imam racun i garanciju. Kupio sam ih pre 10 dana. Kupio sam u edigitalu u segedinu
 
Mislim da po zakonu, ovde pricam o nasem ne o madjarskom, nisu duzni da ti vracaju ako si kupio u radnji.
Samo na online i telefonsku kupovinu imas pravo od 14 dana na povrat i bez valjanog razloga.
Ne bi bilo lose da probas, ako su profi firma izaci ce ti u susret, narocito ako obecas da ces stalno da trgujes kod njih. ;)
 
kod njih sam istrgovao ozb kolicinu tehnike, sto telefona sto TV-a, sto komponenti, znam prodavce imam licne brojeve telefona i mejlove. Poslacu im upit sada. Napajanja sam online narucio, kao i sve do sad
 
primili mi napajanja nazad :banana:
 
^Super. Sad kupi nesto sto valja. :d
 
^Brate batali nas tih prica "cena uzas", jesi placao te iste karte po 450e? Nisi.
Znaci, u**njani ste od para, placate najjeftiniju struju na svetu, najjeftiniji benzin, najjeftinije grafike i opet vam cene uzas.
Ajde daj 200 kom po tih 250e, ovde niko nece da se buni.

Edit: I prestani da nam pravis zazubice.
 
^Brate batali nas tih prica "cena uzas", jesi placao te iste karte po 450e? Nisi.
Znaci, u**njani ste od para, placate najjeftiniju struju na svetu, najjeftiniji benzin, najjeftinije grafike i opet vam cene uzas.
Ajde daj 200 kom po tih 250e, ovde niko nece da se buni.

Edit: I prestani da nam pravis zazubice.

Kategorija: Oglasi
Zgodan 40godisnjak,posjeduje stan u centru ,kucu u prigradu,audi q7,vikendicu u planini visoka primanja ....ne trazim i ne prodajem nista ...samo se hvalim .

To je ista fora i sa njime!:D
 
nznm , mislim da mi prodavac rece za 1060 da je trideset i nesto hiljada , sad da li je to puno ili malo ****m lig neznam koliko su nvidia-e ni bile pre ovog ludila
Mislim da je do 36soma ok cena za 1060, doduse za bolje modele.

+1 da Cerad prestane da prica o cenam opreme i struje :D sorry bro
 
Nazad
Vrh Dno