Šta je novo?

Kako do opreme?

Stevo, po googlu to znači da je prodato do sada toliko, a ne da ima na stanju.
 
Pa nasi prodaju vise od 260 a ne nemacka kompanija, nelogicno

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
evo ovih je prodano vise od 1700 a prekjuce kada sam gledao broj je bio nesto malo vise od 1200.
 
Vidi, ja živeh u Nemačkoj kad si već nagazio a ti naruči pa vidi šta se dešava...
 
Vidi, ja živeh u Nemačkoj kad si već nagazio a ti naruči pa vidi šta se dešava...

Izvini nemac nisam te prepoznao, jel vidis sta sam napisao da se kartice ne isporucuju nego da se verovatno ode tamo ako je moguce pa se na licu mestu uzmu kartice i to samo 3 komada.
 
Izvini nemac nisam te prepoznao, jel vidis sta sam napisao da se kartice ne isporucuju nego da se verovatno ode tamo ako je moguce pa se na licu mestu uzmu kartice i to samo 3 komada.
Uradi kako misliš da treba, definitivno nema svrhe da pokušavam da ti lepo objasnim...
 
Poslednja izmena:
Haha cuj ode tamo i uzmu kartice :D :D
 
Pa nasi prodaju vise od 260 a ne nemacka kompanija, nelogicno

Samo da mi je znati gde si ti ucio nemacki? Pise da ne isporucuju i da moze da se uzme maximalno 3 komada.

Posto je jedan od shopova MindFactory, a od njih uzimam dosta stvari svake godine, da potvrdim cisto da su Miljan i Panonski u pravu.
Trenutno nema tog artikla, i ne znaju kada ce ga biti, i da je 260 prodato.

Stalno se susrecem sa tim terminima kod MF, jako su precizni kada to kazu. Nazalost, nisu uvek precizni kada kazu da ima ;)
 
Samo cekam gemere da dodju da pljuvace minere jer su digli cene (zasluzeno) ko ce prvi da se pojavi :d
mada sad dok prodaju leshine za 400e mudro cute
 
^Danas mi je bio covek, hoce da kupi 1060 za gaming, reko "nama brate ni za lek, pokupovali kopaci", on onako zbunjen pita ima li nesto drugo, reko "nema nista jace od GTX750Ti, ali sacekaj 2 meseca, kupices sebi super grafiku za smesne pare". :d
 
cisto sumnjam.. to govore na raznim forumima vec godinu dana.. a ono iz meseca u mesec sve vise zaradjuju... koliko mogu da nadjem prognoziraju eth do kraja godina na 500 a do kraja 2018 izmedju 500 i 1000
 
Bas me zanima koliko ljudi stvarno zaradi na miningu vise, ili je to samo patka AMD-a da bi mogao prodati karte ;) (a sada se i nVvidia prirduzila kada je shvatila)
 
Pa zarada je skakala jer niko se nije usudio da ulazi u mining vec ~2 godine..... pametnom dosta a ostalima pa koga briga za ostale :smoke:

PS: zaradili su koji su cuvali cojine a takvih je u manjina kod nas :D ostali su troskarili
PPS: pa zasto ih ja zavoem pilicari a odnedavno minerska xxxxx dumperska :D
 
Poslednja izmena:
Kako niko ne ulazi u mining, ako je stalno nestasica, postojeci toliko nakupe graficke? :D
 
Bas me zanima koliko ljudi stvarno zaradi na miningu vise, ili je to samo patka AMD-a da bi mogao prodati karte ;) (a sada se i nVvidia prirduzila kada je shvatila)
Ko god je ušao u mining prošle godine osim ako nije ekstremno nerazuman otplatio je mašine i zarađuje. Kapiram da je pojam zarade relativan i zavisi od veličine investicije ali načelno kada je ROI 3 meseca koliko je u zadnje vreme može se pričati o jako dobroj zaradi za leba bez motike. Sušni period tek dolazi ali trenutno je isplativost ludačka i zato i nema karti.

Ko je od prošle godine štekao mogao je i da se obogati u međuvremenu... Mislim da većina majnera ipak nije bila toliko dalekovida.
 
Poslednja izmena:
Karte nisu problem, karata nema :) Gledam u Francuskoj kako da dođem do nekih šest komada RX 570, ali džabe, sve je preorder i out of stock.
 
Ko kaze da nema karata, samo treba znati koga kontaktirati. :D

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pejs jel ima neke karte :D

Sent from my P8000 6.0 using Tapatalk
 
Ima karti samo ih treba oteti na vreme.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Ma bre nema karti.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Ja sam jutros u ns emmi video kako otpakuju dve XFX RX580. Bas sam se iznenadio i pomislio mozda se pojavilo nesto. Nisam se raspitivao o cemu se radi. Posle kada sam stigao proverim na sajtu i nema nista, naravno. Moguce je da je nesto naruceno ranije ili je za nekog ko ima prioritet.
 
Ma bre nema karti. I ovo sto stigne u avgustu, vec je prodato...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Znaci mi smo sad u Junu a ti pominjes da "ovo sto stigne u Avgustu" je vec prodato.

Pa covece to automatski znaci da nicega nece biti jos dugo dugo, osim ako mining ne ljosne totalno dole.
 
Ja sam jutros u ns emmi video kako otpakuju dve XFX RX580. Bas sam se iznenadio i pomislio mozda se pojavilo nesto. Nisam se raspitivao o cemu se radi. Posle kada sam stigao proverim na sajtu i nema nista, naravno. Moguce je da je nesto naruceno ranije ili je za nekog ko ima prioritet.
99% rma karte...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ima karti... naruce se sada stizu oko nove godine :)

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno