Šta je novo?

mp3/mp4 plejer sa Aliexpress-a

Bobajakuda

Slavan
Učlanjen(a)
15.09.2013
Poruke
2,261
Poena
240
Hteo bih da uzmem neki mp3/mp4 za mladjeg brata.Nikad nisam kupovao tako da nemam pojma sta treba da gledam.
Budzet mi je nekih 25-30$ i ovaj model je jedino sto mi je zapalo za oko.Vidim da ima podrsku za SD karticu, FM radio..
 
Pogleadj i Ruizu X06
Od Benjia S5 po mnogima daje najbolji zvuk.
Walnut V2 je iznad svih po pitanju zvuka za tu kintu ali sa dosta kompromisa...
 
Benjie ima solidne modele. Ja sam uzeo X3, deluje kao da je isti K9 samo što ima odvojene volume tastere. Izrada je solidna, ceo od metala sem tastera, displej je bolji no što sam očekivao iako je rezolucija niska, baterija je dobra, zvuk sa FLAC-ovima je fantastičan, baš otkriva razlike u kvalitetu MP3 fajlova...uparen sa dobrim sluškama, ima sjajan zvuk za te pare. Jedino mi ne sviđaju neke zvrčke u firmveru ali šta drugo očekivati od budžetnog kineskog playera...
 
Jel ima neki plejer da je na nivou SanDisk Sansa Clip ili bolji?
 
Na nivou Sandisk sport ili fiio m3, a bolji fiio x1 i x3.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Ima hrpice kineskih playera koji imaju uporediv ili bolji zvuk. Problem je jedino UI...mada, ima i onih kojima se može ubaciti Rockbox. Sve zavisi od budžeta.
 
Hmm, pa sta znam, nesto do 40eur..
 
Problem je jedino UI...mada, ima i onih kojima se može ubaciti Rockbox.

Ako može par tih kineskih modela koji primaju Rockbox?
 
Poslednja izmena:
Joj ja ne znam šta da radim, jel ima iko da je lično probao neki kineski plejer da uporedi sa sandiskom? Clip jam je baš jeftin pa sad tražim neki review nadam se zvučno nije primetno lošiji od starijih clip+ razmišljam se da kupim, ali vidim za iste pare ima kineskih plejera koji deluju obećavajuće. A za nešto više para tu su i Fiio M3 i X1
 
colorfly c3 bi trebalo da se uklapa u cenu. nisam ga slusao, ali ocene su *****
 
11.11 sam kupio NiNTAUS X10 za 45.49 :) evra. stigao je sa 16g sandisc karticom i silikonskom futrolom. prvi utisci su jako dobri, ali naravno treba vremena za krajnju ocenu.
 
Nazad
Vrh Dno