Šta je novo?

iOS 11

Kako se blizi jun,krecu i razni koncepti za novi iOS po obicaju,tj spisak zelja [emoji1] Ako nekoga ne mrzi,neka otvori temu za iOS 12,pa da se tamo prebace postovi. Ovaj bas deluje odlicno:

https://youtu.be/TFUfTrgDQLA


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mozemo samo da sanjamo apple radi kako im se digne sutra me ne bi cuilo da ukinu notifikacije jer im se moze... weather widget godinu dana im ne radi niti to mogu da srede, a ios 10 kao prvi sa widgetima radi savrseno njih bas briga da srede “sitnice” . Tako da mozemo samo da mastamo apple radi onako kako im odgovara... 99% problema koje sam imao sa ios 11 beta 1 nisy ni dan danas zakrpili... tuzno
 
Meni ovaj 11.3 radi odlicno na tri telefona,6s,7+ i X. Bas ne mogu da nadjem neke vece zamerke,a trazim uvek dlaku u jajetu,baterija takodje dobra. Znam da ti koncepti deluju pomalo nerealno,verovatno ce se fokusirati vise na stabilnost,ali videcemo. Samo optimisticno i bez mracenja [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Quick reply nekada ne izbaci tastaturu, widget weather. Baterija ocajna. Delay u animacijama kada se otkljuca tel koji nije postojao kod los 11.2.6 i jos mnogo toga( govorim o ipad pro 9.7 i iphone SE)
 
Moras preferred language order da stavis prvo srpski ali onda ce ti pojedine stvari biti na srpskom. Kalendar, datum na lock screen-u i jos po nesto sitno.

Probao sam ali nista se ne desava. I dalje su mi te aplikacije na engleskom. Kod devojke je na na androidu to na srpskom pa pretpostavljam da moze i ovde.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Kako da uploadujem video-e i slike koje sam prebacio sa GoPro na iCloud?

Ukljucena mi je sinhronizacija slika i videa, ali to radi samo za snimke koje napravim telefonom, ono sto prebacim sa GoPro ne ide na cloud...
 
  • Like
Reagovanja: M J
Radi li vam upload slika na g. drive u pozadini? Pokrenem app, selektujem više slika, izađem na home, odmah prekine. Ne može u pozadini da šalje na g. drive? Uključeno je osvežavanje u pozadini, nisam ni ugasio ni za jednu app.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ne znam šta se meni desilo sa baterijom ponovo ali sam prezadovoljan. Izdržao je juče 5h usage time, to nisam video ne znam ni sam.... Evo danas ponovo, od 7h do 17h izdržala što mi je nezamislivo[emoji15]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nešto nije u redu sa tastaturom na 11.3 i 3D touchom. Nekada ga ne mogu uključiti uopšte ma koliko jako pritisnem na nju. Takođe mi se dešavalo da prilikom brzog odgovaranja, kada je fon zaključan da mi tastatura zabaguje tj. ne prikaže se uopšte.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne znam na čemu (uredjaj) kod mene i tastatura i 3d rade besprekorno na 11.3


from komsa's 7+
 
I ja imam problem sa 3d touch-om. Sporiji je odziv, nije kao ranije. 11.3. iOS


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ceo uredjaj je sporiji. Sve apps sporije otvara: facebook i messenger, kod njih se baaaaas drasticno oseti usporenje...

No hajde sacekacemo dan da se izindeksira :)
 
Poslednja izmena:
SE 11.3.1 ali sacekacemo dan da prodje bar. Radio sam hard restart isto sve i insta se malo sporije ucitava... Ceo tel kao da se vise muci :)
 
  • Like
Reagovanja: M J
Tako si pricao i za bateriju na 11.3,pa ti je sada super [emoji39]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zato kazem, da se ispegla malo. Potrebno mu je malo da se iskulira. :p
 
Potvrdjujem, razlike bez.
 
Ma da,i kod mene takodje,na svim uredjajima,to je samo neki security shit [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
SE, osetno sporije animacije. I dalje imam poblem sa imessage/text - raspad totalni, nestaje dugme za novi message kada se vratim na listu, zabode cesto, pokazuje badge da ima novo nesto a kada udjem nema nove pouke u listi, kada brisem poruke onaj popup dole nestaje pa moram tri puta svajp pa delete da bih ga stigao...
 
To vazi za sve uredjaje ne samo za SE :-D poludim kada mi delete nestane :-D kao i new message ikona u uglu ... a to je samo od ios 11.3 pre nije bilo toga cini mi se...
 
A niko ne spominje očajan RAM menadžment. Skoro svaka aplikacija koja radi u pozadini se osveži svaki put kada je ponovo pokrenem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Iskreno mislio sam da tripujem :) necu da spamujem ovde a da ispadne sutra sve super :) ram je ocaj za sad...

Evo ga bas ume da nervira...
 
Poslednja izmena:
A šta ovde treba da se primeti?

Edit: Aaaa vidi stvarno je nema new message opcija ahahahahah


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
Skontah, pročitah par postova gore hahahahah. Evo meni se ovo nikad nije desilo
1ac780782952784656e3b974e984cd35.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nazad
Vrh Dno