Šta je novo?

iOS 11

Videcu jos,ako ni sa 11.3 ne ispeglaju sve,onda su stvarno indijanci... Pratis sve,vuce i tebe nesto nazad :p

Ako izbace milje mozda i razmislim, mozda kada ubace 4 kamere :d

Samo da utegnu softver za kameru, da bude bolja od Pixela, pa bih se vratio. Ovako nemam razloga.
 
Hbt,svi postali opsednuti kamerama,blago vama ako vam je to glavni kriterijum za odabir telefona. [emoji23] Eno ti novi P20, "pokidao" sa kamerom,a mozes i milje da sklonis [emoji12]


Sent from my iPhone X using Tapatalk
 
izgleda ipak danas update day, a i na eventu nista nisu rekli o iOS-u koliko vidim
 
Nema nista od novog iOSa svakako


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Moze li neko da mi pomogne? Prvi put se susrecem sa ovom greskom. Niotkuda i nicim izazvano je pocelo da mi iskace. Nisam cak ni zeleo da azuriram nesto. Restartovao sam uredjaj, probao da se izlogujem sa App store-a, medjutim sad ne mogu ni da se ulogujem. Probao sam i da iskljucim wifi i probam sa mobilnim podacima. U pitanju je iPhone 7. Hvala svimaPogledajte prilog 248674Pogledajte prilog 248675


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Ti si bas optimista :D Ne znam koliko je realno,s'obzirom da ga nisu ni spomenuli...
 
Moguce sve se nadam da ce da gurnu bar nesto kada su za macos bacili betu 7
 
Moze li neko da mi pomogne? Prvi put se susrecem sa ovom greskom. Niotkuda i nicim izazvano je pocelo da mi iskace. Nisam cak ni zeleo da azuriram nesto. Restartovao sam uredjaj, probao da se izlogujem sa App store-a, medjutim sad ne mogu ni da se ulogujem. Probao sam i da iskljucim wifi i probam sa mobilnim podacima. U pitanju je iPhone 7. Hvala svimaPogledajte prilog 248674Pogledajte prilog 248675


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk

Meni se isto dešava, cenim da je do njih neki temp zajeb.
 
I kod mene se ovo desava neprestano... ne znam sta je


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
22a5dff0eae0f2cf3cea7d9d0dcf0bf0.jpg
690f44e059a054d8c785fbcddec4fd95.jpg

Ovo je drugi forum, ako saznam nešto javljam vam odmah[emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Gde bas sad kad se prebacujem na X :mad:. I kod mene to iskace plus mi se tel ne vidi na iTunes ....
 
Sistemska greska... ispravice je uskoro

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Da li neko ima problem sa itunes store izbacuje itunes store unable to process purchases at this time?
 
Pročitaj makar prethodnih par postova kada postavljaš pitanje...
 
Dobro je napisao jedan lik u komentaru,dok izadje 11.4 public,bicemo na iOS 12 beta 2 [emoji23]


Sent from my iPhone X using Tapatalk
 
A nije mi jasno otkud sada .4 verzija,poslednja je bila jos na iOS-u 8.4. Valjda im treba vise vremena da optimizuju ove aplikacije zbog ClassKit "edukativnog" programa,koji su predstavili uz iPad. Mozda nesto od tih aplikacija zavrsi i na iP u 11.4 verziji,ko zna.


Sent from my iPhone X using Tapatalk
 
Ma samo neka peglaju ovaj ios sumnjam da ce 12biti cvece
 
Izasao gm tacnije gm je beta 6 koju koristimo isti je build samo bez petice
 
Poslednja izmena:
Za sada samo za iPad [emoji849]


Sent from my iPhone X using Tapatalk
 
Ali bar se zna da mi sa beta 6 imamo gm i da nas ceka nova beta 11.3.2 uskoro :-D
 
Mozes misliti,dobicete nesto od onih ClassKit aplikacija za decu [emoji23][emoji12]


Sent from my iPhone X using Tapatalk
 
Ja se iskreno nadam da nece 11.4 vec prvo 11.3.2 mada realno nema se vremena za to...
 
Ko zna koliko ce beta biti 11.4,ne bi me cudilo da krenu sto pre,nije jun daleko [emoji16]


Sent from my iPhone X using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno