Šta je novo?

iOS 11

Postoji li pravilo , za koliko vremena posle GM puštaju finalnu oficijanu verziju?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Beta 6 Jako zanimljiv bug, samo se odjednom izgubi carrier name i nema ga neko vreme pa se vrati[emoji23]
57aae8fa46477f0120088d90aaf0804b.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Otkud sad odjednom beta 6 u sred vikenda?
To nesto hitno izgleda.
 
  • Like
Reagovanja: M J
A 1h unapred? :p mislim da ce biti pusten odmah posle eventa
 
Kad već čekamo , da mi pojasnite neke stvari posto mi je ovo prvi update IOS ikada . Ako idem OTA onda ne treba da bekapujem ništa , sva podešavanja ostaju , ako uradim restore , to je kao da sam ga vratio na fabrička podešavanja ?
Ispravite me ako i gde grešim ...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa da ota ides u settings, a restore preko itunes ako je prvi update opusteno ako si azurirao sa ios 10 itd bolje restore da uradis
 
Nisam , ovo će biti prvi update , do sada je bio blokiran . Radim OTA , ako ne budem zadovoljan ( ne daj Bože ) , javljam se ponovo .


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja cu lagano restore preko iTunes-a, pa da dignem i ovaj 6s sa 10.3.3 na 11.3. Moramo gledati napred :p
 
Opet drain? Na kom modelu ? Kakva ti je na 7?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Svejedno cu je menjati uskoro,nije bas ni sada sjajna. Neko vece ga ponesem na trening,da slusam muziku,zgodniji mi je od X-a za to. Kada sam se vracao,sa 24% je spao na 11% u roku od par minuta bukvalno. Cim je malo hladnije,katastrofa... Tako da se necu puno ni razocarati sto se toga tice,necu imati priliku da uporedim dok je nova. :D
 
Onda top :) posto ja imam 6s sa novom batt koji je na beti i sa betom 5 je bio bolji nego 6
 
A i zulja me bas da uporedim battery health,bas me zanima koliko ce da pokaze nova opcija na 11.3 u odnosu na coconut.
 
Identicni... i istools je tacan veoma battery life pak pokazuje nesto nize :) menjao sam batt kada je bika b3 na njemu 11.3
 
Onda cekamo veceras prve utiske,tj u narednih par dana ce se tek videti kakva je situacija. Dosadno je koliko 10.3.3 savrseno radi,bukvalno nijedan najmanji bug nisam pronasao za ovih dvadesetak dana,a bas ga maltretiram :-devil-:
 
Ios 11.2.6 radi savrseno na ip7 ali me nervira landscape tastatura zlo...
 
Onda cekamo veceras prve utiske,tj u narednih par dana ce se tek videti kakva je situacija. Dosadno je koliko 10.3.3 savrseno radi,bukvalno nijedan najmanji bug nisam pronasao za ovih dvadesetak dana,a bas ga maltretiram :-devil-:

Nemoj onda da si lud i da te svrbe prsti. Bolje ostani na 10.3.3, a na X stavljaj bete i eksperimentisi :D

Kasnije nema nazad.
 
Videcu jos,ako ni sa 11.3 ne ispeglaju sve,onda su stvarno indijanci... Pratis sve,vuce i tebe nesto nazad :p
 
Ma znam odvratna je i nekalibrisana skroz klikces u prazno on klikce slovo p...

A pogledaj kakva je na ios 10 savrsena
 
Pa to nisam primetio, sada sam probao,jedino ako bas bas blizu slova p kliknem. Slazem se da ima dosta neiskoriscenog prostora,dosta je lepse spakovana na 10.3.3

Pogledajte prilog 248661


Sent from my iPhone X using Tapatalk
 
I taj feedback im saljem od ios 11 beta 1 i nema nista od toga...
 
Doduse,u landscape-u je nikada ni ne koristim,ali verujem da zna da iritira, ko je navikao..
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno