Šta je novo?

iOS 11

Bese nekada davno, Siemens telefoni su mogli da se zaglave nekom kombinacijom dva, tri karaktera.
Posaljes nekome SMS sa ta tri karaktera i telefon se potpuno zaglavi i mora baterija da se vadi...
 
^сећам се тога, био сам у основној школи. Они који су знали за фору су другима слали те поруке, и онда им као ,,поправљали телефоне'' уз симболичну накнаду :D
 
Divota , kakav lep flešbek iz devedesetih...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Na indijskom je, znaci verovatno nešto vezano za buddy, pal ili friend [emoji28]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
జ్ఞ*ా Sretno vam bilo .


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Phiiii, ja baš hteo kuma da obradujem - bio bi na ivici suicida [emoji16]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel postoji neka tema ili post gde je objašnjeno kako sačuvati shsh ili kako već za odredjenu verziju i kako kasnije uraditi downgrade? Još odavno se bakćem s tim.... hoću da sačuvam 11.2.5


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Ovde ne ali imas na forumu koji se bavi Apple uredjajima.
 
Jel su samo meni krenule na Jutubu reklame bas masivno da izlaze ili jos nekome?
Do pre nekoliko dana bi mi mozda izasle 2-3 reklame dnevno,poslednja 2 dana bukvalno na skoro svaki klip koji udjem odmah reklama,na svakih 5 minuta odgledanih reklama(od igrica do vucica,majnovanja itd)i postaje nepodnosljivo bukvalno da se koristi youtube.....
 
Poslednja izmena:
@igor88 ahahahahahahahah [emoji23][emoji23][emoji23]


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Imam betu verziju 11.3
Da li cu moci kad izadje zvanicna verzija 11.3 ili neka novija da nadogradim normalno u opciji Update ili ce trebati drugacije?
 


Za sada najbolji rezultat baterije na 11.2.5 sa sve onim usporavanjima :D
 
Ma isto je sve, ovo je bio samo fix za bag sa karakterom koji rusi telefon..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ala su se naradili [emoji20]. Sad se setih , glupo pitanje , ali ne mogu sam da se snađem: ne prebacuje mi fotke sa vibera u fotografije , do skora sve bilo normalno... Šta mi je činiti ?
 
Poslednja izmena:
Imas save dole :)

Sto se 11.3beta 3 tice razocarenje 6s i dalje ocaj radi ipad takodje tastatira nije sredjena imam da uporedim sa ips 10.2.1 6s samo cu reci nebo i zemlja...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno