Šta je novo?

iOS 11

SE poslednji IOS. Ja prezadovoljan.

05f5390baef053f4ad4bcaa2fa3befc6.jpg
 
Meni zavisi od dana do dana, bez pravila ikakvih, isto korišćenje isto punjenje a nekim danima samo iscuri kao da je 300mah baterija


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I meni manje traje baterija na 11.2.5. Nekako samo odleti na 10% kada se spusti ispod 50%.
 
Kako su iskustva podeljena prosto ne mogu da verujem... kao da testiraju nasumicno uredjajima odredjeno npr osetna je razlika bila na ipadu 11.3 u pocetku fluidno sve savrseno, sad ne lici ni na sta komplet animacije katastrofa, ali je baterija bolja... iphone je jos ivek OK kao i batt
 
Danas sam gledao snimak o ios12, navodno bi ios12 trebao zapravo da bude finalna verzija ios11, ako ima smisla... Drugim recima toliko su ubrajali 11 da ga rade ispočetka i spakovace to u ios12. Prvo je bio najavljen kao totalni redizajn ios interfejsa ali su odustali od toga da poprave stanje trenutnog ios iskustva.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Gde si procitao to? :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma do iOS 15 ce sve lepo da ispeglaju. Tako ce i u Srbiji da bude bolje za 2 godine.

Ja realno na 6s i nemam nekih problema. iOS 11.2.1 je u pitanju. Vidim da se zale neki na bateriju na 11.2.5, pa je bolje da ja ostanem na ovoj verziji. Meni je usage oko 6h, otkad sam zamenio bateriju u programu besplatne zamene. Do tad nije mogao preko 4 i po sata
 
Family sharing katastrofa na 11.2.5. Bag za bagom sve.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nadao sam se sa ce danas 11.3 Beta 2, kad oni nista.

Ova beta 1, je kako da kazem, katastrofa, toliko stuca zapinjeni rusi aplikacije da je to neverovatno. Apsolutno mi nije jasno sta to rade i kako se ovo desava.
 
Tu je beta 2 za developere , bice sutra verovatno i za public. Meni je odlicna beta 2 , a prva je mnogo losa bila.
 
U kojoj beti bi trebalo da izadje ono da biramo izmedju downclocka i baterije?


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Hehe, kakav paradoks. iP je bio simbol prostine koriscenja, korisnik nije morao nicim da se zamara, nisu objavljivali tehnicke podatke telefona jer to nije filozofija Apple-a i iP-a. Sada odjednom u samom iOS-u imas nesto sto ti govori da li telefon moze da radi punom brzinom u zavisnosti od stanja baterije, ljudi ce postati optereceni ovim...
 
Iphone je bio simbol jednog telefona, sa jednom veličinom ekrana...to je bila konstanta
 
Jel mogu beta 2 da instaliram normalno, OTA update-om? Video sam kod jednog lika da je nešto spominjao iTunes. Takodje, video sam da battery health nije dostupan za 5S. Već od 6 pa naviše.... Što je malo bezveze jer je 5S jedan od majstarijih uredjaja koji podržavaju iOS 11...


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Stvarno? 5S nema downclock???
Što se tiče OTA update, mogu li normalno da ga instaliram preko beta profila?


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Nema downclock pa gde ces gore od ovoga sto radi :-D mozes ofc
 
Pa realno zato i pitam, gledam šestica kako radi, a kamoli tek 5S. Jedva čekam da isprobam battery health, beta je, valjda neče da mi sprži procesor >_<
 
Drugar kupio novu sesticu ono ni da stucne... ios 11.2.5
 
Planiraju li oni se srede ovaj idi...ski dark mode u nekom od narednih iosa.A na osmici stvarno perfektno radi 11.2.5
 
I na ip7 radi top ali tastatura nje sredjena ni na 11.3 (labdscape mod)
 
Što se tastature tiče, tačnije landscape mode to je nešto što najviše mrzim, kucanje u landscape mode, tako da mi to nije ni važno. Instaliraću večeras betu pa da vidim kako radi


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Nije tako nekada bas bas znaci za lakse kucanje a sada je katastrofa...
 
Ja sam koristio tri puta u životu kucanje u landscape.. Swiftkey radi odličan posao kod normalnog kucanja tako da nema problema..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno