Šta je novo?

iOS 11

Meni je iOS tastatura najjaca tastatura na svetu...... I kad sam koristio peticu od 4incha kucao sam suviše brzo bez nekih čestih grešaka, i sada, meni je najjaca tastatura..... I nema neka zatrpana i nepotrebna podešavanja


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Eee ako ste se ti i djilkos vratili na android apple ce da propadne.Nije mi samo jasna poenta tvojih besmislenih komentara.
 
Najvise zameram iosu sto nema krštenog jailbreaka više. Samo zbog YT++ i Spotify++. Ali sam platio builds.io pa sam miran valjda godinu. Android mi na pada na pamet.
 
Poslednja izmena:
Stavio sam komentar jer je lik rekao ako vam ne odgovara da se vrate na Android. Ja sam rekao da je totalno upravu, rekao šta mi je smetalo i to je to. Ja ne vidim npr potrebu da se kuka za bateriju lag i neke bagove na 1000 strana i ništa da se ne uradi po tom pitanju. Dzabe što svi pišete kad niko da olakša sebi muke.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Upravo sad sam provalio još jednu sitnicu koja me je iznervirala na iOS11. Sad sam skinuo stare verzije nekih aplikacija i kada hoću da ih otvorim piše da mora da se uradi update od strane programera kako bi bila kompatabilna za ovu verziju. Na iOS10 sam skidao verzije aplikacija i iz 2010., sećam se da sam jednom instalirao prvu verziju youtube i otvorio sam je bez problema....... [emoji846]


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Meni je iOS tastatura najjaca tastatura na svetu...... I kad sam koristio peticu od 4incha kucao sam suviše brzo bez nekih čestih grešaka, i sada, meni je najjaca tastatura..... I nema neka zatrpana i nepotrebna podešavanja


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
Ubedljivo najbolja,ukljucujuci i smajlice.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
To je zato sto je Apple izbacio podrsku za 32-bitne aplikacije. Odavno se koriste 64-bitni procesori, tako da moje pitanje tebi je - koliko su matore te aplikacije i da li je to mozda "piraterija"?
 
Nisu nikakva piraterija, skidam ih sve sa app store. Fora je što ne volim novi messenger i uvek sam koristio verziju iz 2015. godine, tad najnovijeg iPhona 6 i iOS 8 i uvek je radila super, sad ne može da se pokrene. Sad hoću da skinem staru verziju igrice i evo pokušavam petu verziju ni nju ne podržava, razočaran sam.... Evo još mi u folderu stoji kad sam probavao ranije youtube prvu verziju...
9382b8386314d883883431a1e45daf0a.jpg



Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Onda je verzija 2015. bila compile-ovana za 32-bit arhitekturu. Obrati se FB da vrate taj app iz 2015. Salu na stranu, ali sve sto ima veze sa FB je jedan masivni bloatware...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Evo još jednog baga, aplikacija koju obožavam i koja mi je instalirana na sve i jednom uredjaju, plaćena i uvek radila top sve do 11.2.5. Sad zna da zamrzne ovako i vrti u beskraj.
f268837213a4aa0491cc29054e5741ee.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Na 11.3 definitivno imam problema sa cescim rusenjem aplikacija nego ikada ranije.
 
Imam pitanje, od sinoc app store mi ne prihvata plaćanje iz nekog razloga. Kartica je UniCredit Visa, prijavljen sam na Hrvatsku i radila je normalno do skoro. Hteo sam da dopunim netflix i uzmem geekbench. Sa njom plaćam sve ok i na aliexpressu i ebay-u...
4de29467079c32d719459d446c3b6d40.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni je iOS bio sasvim okej do 11-ke, kasnije ga usrali. Mesecima peglali i tek sad u februaru lici na nesto, a opet nije bolje od 10.3.3.

Umesto sistem da se samo nadogradio 10.3.3 na 11.0, ono sve ispocetka. Da je postojala mogucnost da vratim na 10.3.3, verovatno bih i dalje koristio iPhone.
 
Sta si uzeo ako nije tajna i el ima nesto da ti fali sa iOS-a?
 
Imam pitanje, od sinoc app store mi ne prihvata plaćanje iz nekog razloga. Kartica je UniCredit Visa, prijavljen sam na Hrvatsku i radila je normalno do skoro. Hteo sam da dopunim netflix i uzmem geekbench. Sa njom plaćam sve ok i na aliexpressu i ebay-u...
4de29467079c32d719459d446c3b6d40.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk

Ovo se i meni nekad pojavi, ali ja probam opet i uglavnom hoće. Probaj da napraviš paypal pa dodaj njega na iTunes


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Probavam od sinoc i džaba, ne pravi mi se paypal jer koliko znam da bi ga napravio moram da prebacim na njega nešto više para, tipa 50-60e a ne radi mi se to, uglavnom kupujem gluposti za 2e ili otključavam aplikacije koje mi se jako sviđaju...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ovo me sad stvarno iritira žestoko, zvao sam i banku i kažu da je sve ok i da nisu dobili nikakav zahtev za transakciju od appstora, čak mi je i rekao lik da on tako koristi iphone prijavljen na hrvatsku sa visa electron karticom. Znam da živimo bogu iza nogu ali kad uzmeš uredjaj od 50 i kusur hiljada očekuješ barem da možeš da skidaš aplikacije ako ništa drugo. Polako se smejem od muke.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako mogu uzeti gift card, može neko i na PM ako je problem ovako.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mozes preko Apple Store aplikacije. Cak nase kartice, pri toj kupovini (ne pricam o povezivanju sa nalogom vec o kupovini preko aplikacije), prolaze i za US Store.

Nadam se da je isto i za Cro Store.
 
Ne razumem, kažeš da mogu da kupim gift card preko app stora? Ali problem je sto ja iz nekog razloga nmg da kupujem na appstoru danas i juče.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Probaj stranu foruma za ios aplikacije...tamo možda neko zna.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sta si uzeo ako nije tajna i el ima nesto da ti fali sa iOS-a?
Mi A1, prvo sam bio na S7 edge 2 meseca, pa sam presao na ovog kineza (stock android u saradnji sa Google-om). Iskreno ne fali mi nista, mozda dual zvucnici, mada sam flesovao mod jedan, tako da sad imam i to. Kamera mi ne fali uopste, posto sam ubacio Gcam modovani koji odradjuje posao kao Pixeli odnosno iPhone za portrait mode. Mogu reci da cak odradi i bolje posao nego iPhone koji ima gomilu senzora. Jedina neverovatna, ali istinita stvar je da mi fali force touch. Mozda bih rekao da mi fali jos telefon manjih dimenzija, ovaj je 5.5. Uglavnom 200e vs 1000 koliko kosta npr X tacno ne vredi tih para meni. Kamera uopste mi nije losa, ekran je bolji amoled naravno na strani X, fluidnost je ista, brzina je na strani X, ali da sad nesto zalim, ne puno. Build quality je odlican i na jednom i na drugom, a opet vise sam za fingerprint, nego za FiD.

Imam grupisane notifikacije u 2018-oj godini :)


Ako srede notifikacije i ne desi im se ovakav fiasko kao sa iOS11 da peglaju mesecima sistem, mozda. Do 500e u mom paketu mogu da izdvojim, dalje od toga ne. S obzirom kakve su cene...
 
Odlican telefon ima ga dobar drugar bas sam ga dosta cackao i nisam mogo da verujem kad mi reko cenu. Meni kamera ne igra ulogu ali mislim da bi i meni falio 3d touch.

Na iOS 11 me nervira ovaj novi notification centar sto je ustvari lock screen. Bas mi je lose resenja. Jos uvek ne mogu da se naviknem njega, nemam osecaj da sam svuko not. centar.

Na andoidu me pa nervira izgled os-a. Bas mi se ne dopada. Najvise mi smeta sto ikonice nosu uniformne.
 
Icon pack rešava sve, ima ih raznih. No da ne idemo u off, ako te nešto bude interesovalo, možeš na PM da me pitaš. Kačio sam i fotke na temi fotografije sa mobilnog telefona, pa baci oko.
 
Ne znam kako ali je bez ikakvog update nestao bag sa rečnikom i tastaturom, juče uzmem da pokažem drugaru i neće nikako. Do juče je bez greške grešio svaki put.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
11.2.5 jede bateriju kod mene na 6s.
Malo preko 3h usage izguram.
Nekako se drasticno trosi od 70-10%.
Kud ne osta na 10.3.3 savrsen je za sve ove verzije 11ke.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno