Šta je novo?

iOS 11

Meni su još sinoć od 23:32 počela da stižu obaveštenja..... Pa da su neke još niže verzije pa i da namerno rade, ove čak nemaju ni jb... Ja mislim da je to razlog, jer realno ima li nekog drugog?


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Ovo je do apple-a jer su zaista gasili i palili podrsku kao da se neko igra sa “prekidacem”
 
Ja se samo nadam da će ponovo biti downgrade party [emoji57][emoji57]


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Iskreno prezadovoljan sam kakav je sada ios 11.2.5 na iphone-u jos ipad da rese i 6s kao i starije bice to to
 
Svi se nadaju za 11.3. Meni je iOS 11 zapravo okej jedino me nervira downclock koji me uništava. Evo pogledaj sada:
fc8d6f42ea30ff53a0b999de1df1c512.jpg



Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Zapravo kod mene ne postoji vise downclock sta je fora ne znam ali sam napokon zadovoljan:) ip7
 
Blago tebi, samo to mogu da ti kažem.... Evo, upravo sada ponovo!
188f4c8ebf97ced121fb09f8e4b620ac.jpg



Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Znam dobio sam i ja :) dobra je to fora ako ces downgrade zbog jb :)
 
Pa zar 11.1.2 nije poslednja verzija koja ima jb ?


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
@ igor88 Ja prezadovoljan na 10.3.2 [emoji41] Ne znam koliko je realna ova čitava kuknjava oko 11 ali ne pada ni na pamet da bilo šta diram dok i poslednja narikača sa foruma ne objavi da se sistem popravio . Sva sreća da sam smarao na vreme [emoji3][emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sada je ip7 fantastican bukvalno ne verujem koliko je losiji 6s sada... a nema downclock ni on na 11.3
 
Poslednja izmena:
Znam da je off, ali mozete li mi neko reci kako da kupim ovaj dasher x? Ne prihvata karticu app store iz komercijalne sa koje kupujem na aliexpressu? Nalog je preko Hrvatske.. Uputite me na temu ako postoji...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A sta je lose na 6s ,meni radi odlicno.
 
Znam da je off, ali mozete li mi neko reci kako da kupim ovaj dasher x? Ne prihvata karticu app store iz komercijalne sa koje kupujem na aliexpressu? Nalog je preko Hrvatske.. Uputite me na temu ako postoji...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Poslao sam ti poruku kako da središ to, ja imam isto karticu komercijalne banke


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Svi se nadaju za 11.3. Meni je iOS 11 zapravo okej jedino me nervira downclock koji me uništava. Evo pogledaj sada:
fc8d6f42ea30ff53a0b999de1df1c512.jpg



Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro

Ne gleda se tako clock. Pokreni nesto tipa geekbench pa u toku istog pokreni cpudasherx (i ubij ga pre tog pokretanja ako je vec bio pokrenut). Normalno je da ce u idle da spusta clock.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nemam kupljen geekbench i plus. Tačno osetim kad padne clock. DasherX mi maksimu pokazuje 1127mhz i kada je toliko telefon radi sjajno, čim padne ispod instagram feed mi secka, unlock animacija, spt. search, sve secka i ja pogledam baaaam clock je na 600 ili 800mhz .....
Tipa kad imam 100% i telefon mi je na punjaču clock bude na 1127mhz i ne pada čim ga skinem, posle desetak minuta padne na 600mhz..... i retko kad se ponovo popne na 1100mhz
Pazi, iskreno ja bih do sad zamenio bateriju 20x nego ne živim ni blizu bg i cimanje mi je da šaljem kurirskom službom a u bg ne mogu da odem tek tako u fazonu “Eee sutra idem u bg”


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
Pazi, ne kazem ja da nije downclock vec da ovako mozes da budes siguran, a sto se tice zamene baterije ne znam sta da ti kazem :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja opet moram da se izvinem svima, ali gospodo, obzirom na kolicinu kuknjave koja je prisutna na velikom broja strana ove teme, ne mislite li mozda da je vreme da razmislite o prelasku na neki drugi operativni sistem. Ocigledno je da vam IOS vise ne odgovara. Ja na vasem mestu jednostavno ne bih gubio vise vreme. Ovo se vec granici sa ozbiljnom dozom mazohizma. Molim vas jos jednom da mi oprostite, ali morao sam ovo da primetim.
 
Na šta da predjem!? Na windows phone? Koji je razvijen kao turizam u Africi? Na android se ne bih vratio nikad! Koristio sam ga od 2011. do 2015. i pre ću da trpim usporeni iOS nego neki android koji ima optimizaciju sa stvarima koje svakodnevno koristim nulu. Ima nekih prednosti koje android ima u odnosu na iPhone i ponekad kukam zbog toga ali nikad se neću vratiti na android pa makar koristio iPhone koji je izašao i pre 4 godine. Kukam i kukaću jer je ovo glupost da mi usporavaju telefon ako ja ne želim, nek mi eksplodira baterija, nije mi briga. Nek se gasi i sa 10/20% nek traje sat vremena kraće ali da makar mogu zato vreme da koristim telefon normalno i njegov maksimum. Jer da sam hteo ovakav clock prosora kupio bih i neki stariji iPhone. Možda se neki neće složiti sa mnom i ne tražim to, ovo je moje lično mišljenje .....


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Treba napraviti razliku izmedju kukanja i prijavljivanja bagova. 11.2.5 SE posle završenog telefonskog poziva slika ostane zamrznuta 3-4 sekunde, stoji home screen i ne reaguje na tač ništa.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kukanje je kad ljudi pronalaze dlaku u jajetu i traže svaki bug i samo kukaju. Ja imam nekoliko ali brate mili ne smetaju mi, ne zanimaju me, niti mi upadaju u oči. Svaka verzija iOS ima po neki bug, meni je iOS 11 okej, svidja mi se jedino me nervira taj downclock i sto mi je telefon prespor


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Ok ti je ali te nervira, meni to nekako ne ide zajedno. Meni nije ok, pamtim kako su radili prethodni i znam za bolje.
 
Ja sam jedan od onih sto je najvise kukao na ios 11.Promenio bateriju, uradio clean restore i 6s se preporodio, nema vise downclock i sve radi odlicno.
 
I ja ću promeniti bateriju ali sada nisam u mogućnosti. Student sam, da odem do bg i sve ostalo plus zamena baterije moram da izdvojim i vikend i bar oko 7000-8000din, videću to da uradim u proleće ili kad već ali do tad ne znam, na iOS 10.3.1 je telefon radio extra i ako je i tad bio downclock, ali super je radio a baterija je bila ista kao i sada....


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
I ja ću promeniti bateriju ali sada nisam u mogućnosti. Student sam, da odem do bg i sve ostalo plus zamena baterije moram da izdvojim i vikend i bar oko 7000-8000din, videću to da uradim u proleće ili kad već ali do tad ne znam, na iOS 10.3.1 je telefon radio extra i ako je i tad bio downclock, ali super je radio a baterija je bila ista kao i sada....


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
Nece bas 8000din, ima za 3370din u macoli. Mozes i poslati telefon imas upustvo
http://www.macola.rs/program-iphone-zamene-baterije/

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
U cenu sam uračunao sve ostale troškove zajedno sa baterijom... Cuo sam za cenu u macoli, videću ako naletim na nešto možda i pošaljem po nekog


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
^ na tvom mestu ne bih se cimao. Ako je nekom usput da ponese ili ga posaljes. Iskreno ovo je odlicna cena.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Pa zato i kažem. Recimo u nišu u promobi je baterija 8000din.... Kontaktirao sam sve ovlašćene servise u Nišu i nigde nije ispod 6000


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Što je pitao lik, eto ja sam bio na iphone, ios 11 i očajno loša baterija su me prvo stavili na razmišljanje šta radim na ios a potom i vratili na Android. I mislim da nisam baš nimalo pogrešio.. Nije samo ios i baterija već i neka ograničenja ios-a.. Tipa loša integracija neke druge tastature, njihova fabrička je vrlo glupa i nepraktična..

Takođe Đilkoš se vratio na android zbog ios 11..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno