Šta je novo?

iOS 11

Meni se desilo par puta ali ja skrinšotujem opet pa cropujem, posle naravno nije ista rezolucija ali bolje to nego da mi ode skrinsot [emoji23]


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Moze da se sacuva, samo je bitno da klikcete gore fde je signal, i nasumicno pored i izbacice save, ili jednostavno home dugme stisnete i ostac sacuvano...
 
Nažalost dešava se svima, čak i u aplikacijama tipa blic, b92 i slicno... preklapanje je mislim nedopustiva greska za apple


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni se ovo desilo možda 3 puta, jednomu weather app, drugi put cini mi se na instagram, za ostalo ne znam


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Ne mora da se pritisne done da bi se sačuvao ss, samo se izađe na home dugme i to je to, sačuvano.. Samo ako ideš done pa delete ss onda se briše, ni u jednom drugom slučaju..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel se desava jos nekom da kada kropuje skrinsot, dugme Done pobegne gore, doslovno preklopi naziv operatera u gornjem levom uglu i onda ne mogu da sacuvam sliku?


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk

Ne, nikad. A bas često koristim tu opciju
 
Da li neko ima problem sa aplikacijama koje su dosle uz telefon nov sa ios 11.2.1? iMovie, garage band, notes... uopšte se ne pale. Krenu da se pale i ugase se posle 2 sekunde. I da, restartovan je telefon..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
11.2.5 je dostupan javljam uskoro utiske za 5S kapiram da svaki novi update moze biti samo bolji :D
 
Za sada je ok. Dosta fluidniji od prethodne verzije. Ne primećujem seckanje i smanjeni FPS kod skrolovanja. Vidim i da mi je takt procesora na normali.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koji tel , kod mene je sve isto ip7
Meni je neverovatno da neko ostavi ovako jadnu tastaturu posle 100 azuriranja sistema... neozbiljno krajnje...
 
Poslednja izmena:
Ja ne vidim ni jednu razliku za sada. Imam bag da kad prelazim sa ekrana widgeta na home screen dole onaj dok gde su phone i message aplikacije mi seče i kasni jako. Od prvog ios 11 do ovog sada.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koji tel , kod mene je sve isto ip7
Meni je neverovatno da neko ostavi ovako jadnu tastaturu posle 100 azuriranja sistema... neozbiljno krajnje...

IP 6s. Od prve 11 mi je seckao kod skrolovanja, puno puta sam se žalio na forumu. Od ove verzije nije mi se desilo nijednom. Videćemo tek je par sati proslo. Ali najvažnije da mi je takt procesora sad skroz ok. Od poslednjeg ažuriranja mi je opadao kako se troši baterija. Krene od 1855 na 100% baterije i na kraju na 20% padne na 1255. A sad na 25% drži 1850. Pogledajte prilog 244954

Edit: Ipak ima stucanja kod skrolovanja, ali mnogo manje. Tek sad mi se prvi put javilo na kratko.
Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
ma ima da furam bete sada na sivm uredjajima :D jedva cekam 11.3 :-D
 
Meni se čini da je u ovoj verziji throttling umanjen. Me znam kako se ponaša kod vas, ali meni je zakucan takt procesora na full iako je baterija na 10 %. To nisam video od 11.2.2.

E da... i weather widget nije popravljen


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Postovi koji nisu razumljivi i koji imaju ogromne slike su obrisani i tako će biti u budućnosti, bez obzira na content.
 
Pozdrav. Imam SE, pre mesec dana kupljen nov. Sistem na 11.0.3. Ok radi, zadovoljan sam i baterijom. Generalno, nikakvih problema nemam. Nisam radio update ni jedan do sada. Sve citam postove, i nemam pojma da li da jos cekam, ili bi prelazak sa 11.0.3 ipak bio preporucljiv. Sta mislite?
 
Slobodno, kad je već na 11ici nema razloga da čekaš.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa to mi je nesto i proslo kroz glavu. Ali sve gledam, nemam problema sada, pa bezveze da uradim update, pa da se jave, ukoliko se jave.
 
Nece se nista javiti, ispeglali su dosta toga od tog updatea a dosta toga i nisu i to je to.... generalno moze biti samo bolje od 11.0.3


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne mogu jos prosuditi da li je bolja baterija na ovom zadnjem update-u, ali mi se cini da se malkice sporije trosi nego ranije... znam samo da na SE traje mnogo duze nego na mom 6s.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja ne znam ali ja nikada u svom životu nisam primetio razliku o trajanju baterije na različitim verzijama. Koristim iPhone od iOS 8 i sve od tada do danas nikad nisam primetio ni na jednom telefonu da baterija traje duže ili kraće [emoji849]


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
@igor88 Ja sam trenutno na 11.2.1 i skroz sam zadovoljan sa baterijom na 6s plus. Mislis da je sad na 11.2.5 malo bolja i da predjem na taj?
 
Ako juris jb predji na 11.2.2 i cekaj ako ne cekas, nema razloga da ne predjes na 11.2.5
 
Nazad
Vrh Dno